Лямбда зонд

Автор doomu, 13 Серпня 2009, 21:37:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: ВКБВідключений фізично. А засмикався мікас при сильному дощі. Насухо відмінно ДВС працює.
Ну так в прошивці потрібно відключати, щоби мікас на нього не звертав уваги.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Дима

Кто помнит параметры резьбы? Нужно в выхлоп вместо лямбды болт вкрутить.

Дима


ВКБ

Я вкрутил пробку от масляного поддона ДВС, резьба та М18х1,5, под внутренний 4-х гранник, у меня покоцалась после выкручивания, списал туда.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Дима


Петро

Свеча ГАЗ 51 подходит в идеале.
к.п.м.

sharp_sharp1960

ребята привет такая проблема  датчик подачи кислорода нагревается до красна

ВКБ

Цитата: sharp_sharp1960ребята привет такая проблема  датчик подачи кислорода нагревается до красна

Датчик определения содержания кислорода. а не \"подачи\". Если штаны и датчик нагревается, то пламя валит с клапана и скоро его сожжет. Пламя должно тухнуть при открытии клапана. Т.е что-то с углами опережения, слишком позднее. И расход и перегрев.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Ну і як воно працює? Це труп моєї лямбади.













Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

ну походу вже ніяк не працює. Я чогось думав що там біметал стоїть і видає мілівольти по типу як працює термопара в котлах. від температури міняється МВХ
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Там на керамічній пластині сухий електроліт походу. Тільки два контакти на розігрів +12, а дава інформаційні. І як там вони стикуються і розігрівається  - питання. Там з однієї сторони нанесено і з протилежної повзжовж, там, де керамічний розїєм. А зі сторони газів у сталевій колбі 2-3 мм нема покриття. Опа. Тіпа розрив. ак як ото воно працює. Як гріє спіраль, де спіраль, як воно там не замикається.

Думаю всеж в вихлопах СО насичує графітом (СО проміжок пустий ) і той починає проводити струм, керамічний голий кусок , і далі, як термопара.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сергей

Цитата: ВКБhttp://detali.zp.ua/catalog/7670-datchik_kislorodnyj_3302sens_nov_obr_mama/

Такий ходить довго?
на день и трошки,Делфі або бош ,коштує як тих два.
Мой стиль вождения,зависит от
количества бензина в баке.

ВКБ

SLAVKA, ти був правий, на тижневому пробігу з витратою 10л, ледь хватало на 5 діб робочих, зараз знайшов 1,5л. Ще на день їзди. Буду пока відмикати лямбду. Поки горить чек.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Владимир

Все читать некогда. ..Простой вопрос.
Реально ли перепрошить мозги что бы програмно исключить датчик кислорода без увеличения расхода?
Есть ли какое-то стандартное название, нумерация этой программы (Что бы уверится что мастер не хер что зашил).