Распорки

Автор Alex Miha, 03 Грудня 2007, 22:13:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрей

 Куплю роспорку на славуту, може хтось має після продажі авто або знімає перед продажою.

Володимир

Бокова подушка там лишня, це понти від рікара.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 17 Грудня 2019, 09:44:59
Цитата: Володимир від 15 Грудня 2019, 18:59:14
Бокова подушка там лишня, це понти від рікара.
:applause: :applause: :applause:
Как и сама распорка.
В передніх рікавовських розпорках плюс є, але бокова подушка це в першу чергу понти, в другу це шкода автомобілю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 17 Грудня 2019, 10:28:58
Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 10:24:57
В передніх рікавовських розпорках плюс є.
Плацебо!!!
Різниця є, навіть нижня теоретично її там не треба, але коли в мене її не було, то коли я їхав по місцевій бруківці, я підошвами відчував вібрації від підлоги, а після встановлення розпорки її більше нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 17 Грудня 2019, 11:08:18
Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 10:46:11
я підошвами відчував вібрації від підлоги, а після встановлення розпорки її більше нема.
:-D https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=16505.msg535755#msg535755
Ти їх пробував ставити?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

Я також притримаюсь думки Salek, ще в ті часи ніколи не рекомендували постійно їздити з багажником на даху і не ізза гулу який появлявся після 60 км і просто що появлялись тріщини на стійках даху і це були рекомендації не автолюбителів а інженерів.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Андрей

 Була таврія. Ставив роспорку нижню і верхню з подушкою кпп. Сподобалось, їзда тільки по місту. Розвал/сходження не збивалось.  Регулюванням подушки кпп добився балансу з подушкою двигуна правою. Ставити на рвані подушки двигуна додаткову подушку кпп сенсу немає-ламає болти на кпп.
Кузов нового авто не грає, при підйомі домкратом двері не клине.
Кузов поношеного авто грає і гнеться , лопають сварні точки.
  Кузови на деяких іномарках є частково клеєні, герметичні шви.
Задня розпорка для славути є необхідність,  нижня теж. Про користь верхньої ще можна обговорювати.

Володимир

Цитата: Андрей від 17 Грудня 2019, 18:42:44
Була таврія. Ставив роспорку нижню і верхню з подушкою кпп. Сподобалось, їзда тільки по місту. Розвал/сходження не збивалось.  Регулюванням подушки кпп добився балансу з подушкою двигуна правою. Ставити на рвані подушки двигуна додаткову подушку кпп сенсу немає-ламає болти на кпп.
Кузов нового авто не грає, при підйомі домкратом двері не клине.
Кузов поношеного авто грає і гнеться , лопають сварні точки.
  Кузови на деяких іномарках є частково клеєні, герметичні шви.
Задня розпорка для славути є необхідність,  нижня теж. Про користь верхньої ще можна обговорювати.
Поясни мені, який сенс в додатковій подушці на КПП.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

Встановлю нові подушки двигуна, роспорку, потім обновлю свої розуміння додаткової подушки, можливо буде лишня на інжекторному двигуні. На карбі різниця була, мотор 1.2, як на мої спостереження, трішки розвантажується основна права подушка двигуна. Інше діло коли натянути подушку, тоді вібрація по кузову. Поставлю-відпишусь. Чому рішив ставити- або двигун подушки рве, або вони пересохли. Мій стаж на славуті 1000 км, можливо відвик вже.

Серёга

У меня верхняя без подушки, скажу разницу сразу почувствовал когда поставил, без неё ну не так.  Теперь прикупил нижнюю, ставить буду наверно весной или летом
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Цитата: Андрей від 18 Грудня 2019, 18:52:27
Встановлю нові подушки двигуна, роспорку, потім обновлю свої розуміння додаткової подушки, можливо буде лишня на інжекторному двигуні. На карбі різниця була, мотор 1.2, як на мої спостереження, трішки розвантажується основна права подушка двигуна. Інше діло коли натянути подушку, тоді вібрація по кузову. Поставлю-відпишусь. Чому рішив ставити- або двигун подушки рве, або вони пересохли. Мій стаж на славуті 1000 км, можливо відвик вже.
Раз пішла така тема, ще раз нагадаю як працюють подушки двигуна. Задача бокової подушки утримувати двигун щоби той не падав на землю, вона при нагрузках працює тільки на кручення, і є так би мовити центром обертання двигуна під капотом під час нагрузок. Нижні при нагрузках працюють на зсув, і їх верхні площини зі сторони двигуна обертаються навколо осі проведену через бокову подушку.



Тепер прикиньте в якому місці знаходиться рікаровська додаткова подушка, яку вона виконує роль, які на неї дують сили і в яких напрямках, як впливає на поведінку двигуна створюючи додаткові нагрузки на КПП, кузов і на решту подушок.



Більше того, кріплення тої подушки таке надійне, що з часом ламається, можливо і добре що ламається, бо інакше буде ламатись стакан.





Якщо ви ставите бокову подушку для того щоби зменшити переміщення двигуна під капотом, то є набагато простіший спосіб, це зменшення зазорів між упорами на подушці. Машина після такого тюнінгу їде плавніше, і подушки не рвуться. Єдине що якщо між нижньою розпоркою і штанами дуже малий зазор, то при дуже великих нагрузках штани можуть діставати до розпорки.




Саме краще застовування рікаровської бокової, це поставити її замість рідної бокової.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 11:43:51
Цитата: Salek від 17 Грудня 2019, 11:08:18
Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 10:46:11
я підошвами відчував вібрації від підлоги, а після встановлення розпорки її більше нема.
:-D https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=16505.msg535755#msg535755
Ти їх пробував ставити?

А ще "падвеску ВиРСи", ваще буде песня.  B)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 19 Грудня 2019, 10:34:37
Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 11:43:51
Цитата: Salek від 17 Грудня 2019, 11:08:18
Цитата: Володимир від 17 Грудня 2019, 10:46:11
я підошвами відчував вібрації від підлоги, а після встановлення розпорки її більше нема.
:-D https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=16505.msg535755#msg535755
Ти їх пробував ставити?

А ще "падвеску ВиРСи", ваще буде песня.  B)
З ШС де різниця між тягами 15 см, в результаті чого коли нажимаєш на передок то ліве колесо має стабільне сходження, а праве гуляє в діапазоні +-5..10 хвилин.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion