Плохая работа тормозов

Автор Стас, 09 Січня 2008, 09:36:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 07 Червня 2020, 12:53:13
Педаль
А когда то Константин писал- пездаль. Я помню  :-D
п.с. блин, мне померещилось, что Костя написал- медаль )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Переплутав Віталя, таки ПЕзДАЛЬ )))
Краще поділись , чи рівномірно в тебе витираються задні колодки?  І ти б автопідвід клиновий ручника б поставив собі в авто в задні БАРАНИ ")))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

у мене задні мають еліпс, колодчи рирхають і походу вони взагалі не зношуються
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 07 Червня 2020, 17:53:44
у мене задні мають еліпс, колодчи рирхають і походу вони взагалі не зношуються
Ручник арбайтен?
Я вже треті міняю. Трози заоано але внаслідрк поломки наперекос пішла.

Сергій, прокачай задні контури і запрацюють.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

все прокачано, на слизькому то на юз буває йдуть, ручник на 4-му щелчку повинає тримати, все як слід. накладки томекс, хароші.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

У мене колодкі невідомі фоп українські, беру по нюху і матеріалу колодрок. Все тормозе і зношується, трохи кривувато бо сухі бази і шарніри де колодки спираються і тиснуться, які повинні ковзати і центруватись.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 07 Червня 2020, 16:49:46
Краще поділись , чи рівномірно в тебе витираються задні колодки?
У меня несколько видоизменённый но родной конструктив. Пока не уверен, но теоретически считаю, что мои задние колодки должны всей поверхностью прилегать/стираться. Как нибудь потом попробую сделать фотки.
Цитувати виділенеІ ти б автопідвід клиновий ручника б поставив собі в авто
Нафик нафик. Лишнее "улучшение" ухудшает надёжность. Может в теории оно и может работать, но на практике много "улучшений" лишь ухудшают работу механизма.
Цитувати виділенезадні БАРАНИ "
Я думаю Кости специально пропустил- БА :)
Цитувати виділенебо сухі бази і шарніри де колодки спираються і тиснуться
А что мешает смазать прорезь литолом?
Цитувати виділенеі центруватись.
С таким конструктивом они НЕ центруются.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

#1162
Задумка конструктиву заз нижнього упору колодок і форма колодки при упорі - повинні центруватись.
Нічого там не ускладнюється при клиновому компенсаторі порівняно з храповиком компенсатором. Працює ж на шкодах норм.
Звісно барабани- барани.
Літол 24 норм, але пушсало надовше, цупке.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Сердик , як тестував гальма на льоду помітив, що при невеликій силі гальмування задні не гальмують, лише при більш різкому гальмуванні і то після передніх. Це абсолютно правильно що задні запізнюються і не гальмують одночасно, що є правилом курсової стійкості авто і запобіганню заносу. Тобто якщо твої не стираються задні, значить завжли гальмуєш потихеньку.
І коли кучний на 3-4 щолчка виставляний то ефективніше задні. Тобто був би автопідвід ручника задні були б ефективніше, так як менший шлях колодок до поверхні барабану і менший супротив пружин циліндрам, що і помічено на інших авто. Тобто задні неефективні на високому ручнику при малих і середніх гальмах, і вмикаються вторими при екстреному. Така моя думка за спостереженнями.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеповинні центруватись.
Они никак немогут центруваться. Доказано многими пользоватьелями таврий- верхняя часть накладки стирается, низ не касается барабана.
Цитувати виділенеІ коли кучний на 3-4 щолчка виставляний то ефективніше задні
Совершенно верно. И чем меньше свободный ход ручника, тем ближе колодки к барабану, и тем больше площадь соприкосновения. И я не верю утверждениям автопроизводителей (что ВАЗ, что ЗАЗ), что если в задних цилиндрах есть разжимное кольцо для самоподвода, то типа оно минимизирует расстояние между трущимися. Фигня. Нужно добиваться минимальных щелчков ручника.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Віталя, довелено зі змащенням?
Тільки шо із під авто промазував праві задні. Золять вниз в верх від руки легко на 5мм вниз. Звверх. Звісно буде одну затягувати вниз та що на перед авто, друга повинеа бути рівномірно по максимуму. А не так щоб зверху на колодці 1мм знизу як нова.
Пепевірив запар п.ятно після тидня їзди без змащування нові які встановив тижлень тому, блищить поки рівномірно. Ліва була пепемазана, права ні. Тому промащав. Що вийде подивимось. Можливо я помиляюсь.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеЗвісно буде одну затягувати вниз та що на перед авто
Хрен там. Конструктив глупый.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: drone від 07 Червня 2020, 15:37:19ВУТ вроде работает. При выключенном двигателе педаль деревянная. Нажав 5 раз и оставив педель в нижней точке включая двигатель педаль уходит как и должна по книжке. Просто при езде приходится утапливать педаль почти до пола чтоб машина тормозила, но даже у пола колеса не блокируются. При этом сила торможения пропорциональна ходу педали.
Колодки якого виробника поставив, те що нові не означає що вони будуть тормозити, плюс їм треба ще притертись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Віталя, конструктив однаковий як на більшості, і не в коридорі чи на кухні продуманий. Там якщо розкласти на вектори то все видно що куди і з якою силою тисне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: Володимир від 09 Червня 2020, 12:25:13
Колодки якого виробника поставив, те що нові не означає що вони будуть тормозити, плюс їм треба ще притертись.
Фрико
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"