Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Алекс

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 11:31:22
то я це знаю, але тоді коли ти ставиш її на іншу сторону авто то направлення канавок в колесі міняє свій напрямок от тому і тягне напевно в сторону
У меня Барум Б 2 ...не тянет...так,едва ...как это ..ледь ?
Зимняя Тойо таскали як падло ...газу -она влево,бпосил-вправо ...сцуко
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

gray-black

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 08:25:04
головне щоб на трасі не тягнула в сторону, бо моя барумка тягне, думав шо то тра на розвал-сходження, а фігушки, на зимовій пускаю руля і їде рівно
був колись у мене фіат фіоріно,непам"ятаю чому поміняв місцями передні колеса-і почало тягнути в сторону,і гідрач не помагав,вернув на місця все норм,пробуй ;)
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Romka

Цитата: Алекс від 11 Березня 2020, 18:17:25
Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 11:31:22
то я це знаю, але тоді коли ти ставиш її на іншу сторону авто то направлення канавок в колесі міняє свій напрямок от тому і тягне напевно в сторону
У меня Барум Б 2 ...не тянет...так,едва ...как это ..ледь ?
Зимняя Тойо таскали як падло ...газу -она влево,бпосил-вправо ...сцуко

Думаю причина кроется в неисправности ходовой.

У меня зимние Тойо Сноупрокс второй комплект и ничего никогда не тянуло, колеса всегда меню на крест перед-зад. Прекрасные шины с шикарной курсовой устойчивостью.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

з ходовкою все добре, на зимових гудіерах і ескімосах не тягне нікуди, поміняв місцями літні колеса почало тягнути в іншу сторону, значить що, проавильно, дороги криві
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

VAZ 21053

Цитата: Toris від 08 Лютого 2020, 16:19:11
А що таке "другий режим"? Це для різних типів палива чи для різних режимів водіння?
переважно для газу та бензину, інколи для покращенної або єкономної роботи покращеного двигуна
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: Sergik32 від 12 Березня 2020, 09:48:55з ходовкою все добре, на зимових гудіерах і ескімосах не тягне нікуди, поміняв місцями літні колеса почало тягнути в іншу сторону, значить що, проавильно, дороги криві
Отже, ходовка нормальна. Залишається лише варіант різних довжин кола під навантаженням...
Сержик, а пробував обмірювати довжину кола знятих однаково накачаних бубликів? Тут або різна геометрія, або різна жорсткість гуми.

Sergik32

та якось не заморачувався з обмірами, хоча варіант можливий, тра буде провести такий екскримент, колеса то нові, всерівно їздитиму на них, але процес ні...уянєдєланія на вихідних надихне до обміру
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

54270 км.

Зробив розвал/сходження. Ціна питання 280 грн.

До розвалу, виявляється в мене був такий бардак, в сторону під великою нагрузкою трохи тяглуло, але так по трасі було норм.


Після розвалу стало так, розвальщик мінусове сходження не хотів ставити, але коли я сказав що поїду до іншого, то взявся за роботу. Результат, коли пустити руля, то стоїть як вкопаний, нікуди не тягне і машина їде чітко по курсу, навіть пробував на дуже кривому покритті з коліями і горбами пускати руль на швидкості, метрів 150 проїхав, з курсу не збилась.

Єдиний мінус від того комфорту, на трасі на сон тягне.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну мені тоже при комп діагностиці розвалу-сходження сказав шо шось десь тра трошки але у нього тіпа не всі дані на наші авто є, напевно пездіж
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 12 Березня 2020, 15:49:44
ну мені тоже при комп діагностиці розвалу-сходження сказав шо шось десь тра трошки але у нього тіпа не всі дані на наші авто є, напевно пездіж
Я ще на жодному стенді не бачив щоби в їхньому компі була таврія чи славута, вибирають авто ваз-2108, а там кути інші.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так і є, і каже що я не знаю що вам сказати, все добре є, ніяких відхилень
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 13 Березня 2020, 10:05:07
так і є, і каже що я не знаю що вам сказати, все добре є, ніяких відхилень
Я їм на слова не вірю, завджи контролюю що є на екрані, на сденді є допуск, і вони рахують що якщо розвал попадає в допуск, то значить все добре, і пофіг що між лівим і правим колесом може бути різниця в розвалі в 10хв.

Якщо при переставлянні передніх коліс тягне в іншу сторону, то попробуй поміняти переднє із заднім колесом, почати думаю варто з тої сторони в яку тягне. Є варіант що якесь колесо з іншої партії.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

54444 км.

Почали погано працювати синхронізатори 1-3 передач причому чим далі тим гірше, для включення 1-ї  на швидкості навіть почав використовувати підгазовку. Тому було вирішено що пора замінити мастило в КПП. Для заміни вирішив ризикнути і взяв ще рідше масло ніж було то того, тому купив MANNOL FWD Getriebeoel 75W-85 API GL 4, деталі можна глянути тут https://mannol.de/ru/?action=accessory_chemical_preview&name=FWD%20Getriebeoel%2075W-85

Старе Венол 75в-90 за роки експлуатації стало густішим і добряче почорніло, коли заливав то просвічувалось до половини банки а зараз чорне як нігрол.

Поки що їздив тільки по місту, то синхронізатори працюють добре, перша на 30 кмг втикається дуже легко, чи виє 5-та відпишусь пізніше. Залив рівно 2,5 літра, з верхньої пробки не текло.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 14 Квітня 2020, 12:10:30Старе Венол 75в-90 за роки експлуатації стало густішим і добряче почорніло, коли заливав то просвічувалось до половини банки а зараз чорне як нігрол.
А скільки років воно не мінялось? Скільки тисяч пройшло за цей час?

Володимир

Цитата: Toris від 14 Квітня 2020, 12:34:18
Цитата: Володимир від 14 Квітня 2020, 12:10:30Старе Венол 75в-90 за роки експлуатації стало густішим і добряче почорніло, коли заливав то просвічувалось до половини банки а зараз чорне як нігрол.
А скільки років воно не мінялось? Скільки тисяч пройшло за цей час?
Не знаю, треба рити бортовик або дивитись дату випуску на тарі, але років 6-8 відпрацювало.

UPD: На тарі 2013-ий рік.

Toris: Дуже дякую!
Зробив з трьох повідомлень одне, так компактніше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion