Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

от колись вварював з лайноса, Володя мені його дадив, було тихо, але на ХХ всерівно є бубніння і вихлоп має тиск. от вчора їздив на заправку і передімною була нісссссана мікра, маленька жужа але робить шо нічого не чутно, я спеціально руку під глушак підставив то в руку ледь чутно шо дмухає. а двигло напевно там як наше
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

То ж додатковий був і Ланос теж не тихенький.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 01 Липня 2020, 15:50:11
То ж додатковий був і Ланос теж не тихенький.
З додатковим ланос на ХХ трохи бубніло, але варто було трошки додати газу, і я в себе чув тільки як шумить двигун під капотом, вихлопу не було чути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Каждому своё, я маладой гарячий мне наоборот чтоб погромче было) Я вас сейчас не понимаю, хотите тишины, может лет через 10 пойму))
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Тиша то кайф, я кілька днів поїздив без сопілки доки нова їхала, на вуха сильно давить, та й динаміки тої нема коли вихлоп гаситься.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Славутка з штанами лише громихає як ан-2 на старті.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: Серёга від 01 Липня 2020, 20:17:15
Каждому своё, я маладой гарячий мне наоборот чтоб погромче было) Я вас сейчас не понимаю, хотите тишины, может лет через 10 пойму))
При дальних поездках особенный кайф тишина, молодой гарячий с моего двора прямоток на ланос поставил, ездил на море, говорит ну его, голова болеть начинает.
Я сегодня разогнался до 160 (уровень шума как в обесшумленной славуте при 80-90), приходится голос немного повышать чтоб разговаривать, не приятно,  снизился до 110 - немного ветерок где-то поддувает, такое впечатление что в щели, но внешние уплотнили вроде в порядке.
По глушителям, мой друг перепутал мой глушитель с баком, спросил зачем тебе 2 бензобака)). Кто знает этих немцев 1,9 TDI торохтит довольно громко из под капота а сзади тишина. При езде вроде не слышно. Ну если окна закрыты)). Если сзади приоткрыть окно при скорости 90-110, то появляются очень неприятные хлопки воздуха. В славуте я наоборот приоткрывал задние чтоб самотек из воздуховодов в лицо дул и выходил через задние окна и не было гула с открытого окна водительского.

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Липня 2020, 22:13:48
Славутка з штанами лише громихає як ан-2 на старті.
Наша вихлопна система на певних обертах додає якихось паразитних звуків, сьогодні катався то на 2500 обертах під нагрузкою саме гучніше, особливо коли вікно відкрите. Таки треба щось з цим робити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

шкода що місця малувато, точніш низькувата, то можна булоб з іномарок б/у побрати, он знайомого питав то на свою 9-ку поставив з якоїсь б/у іномарки, вже 5 років і каже навіть натяку немає на прогар
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 03 Липня 2020, 07:59:16
шкода що місця малувато, точніш низькувата, то можна булоб з іномарок б/у побрати, он знайомого питав то на свою 9-ку поставив з якоїсь б/у іномарки, вже 5 років і каже навіть натяку немає на прогар
На іномарках зазвичай вихлопна з нержавійки, а вкритий алюмінієм босал вже через тиждень дає на виході з труби рижий колір.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Karp

Цитата: Володимир від 03 Липня 2020, 09:28:43
На іномарках зазвичай вихлопна з нержавійки,
А можно узнать конкретную модель такого автомобиля?

ВКБ

Володя, який в тебе мікас? Як вмикається вторий режим і чи адаптується перемикання в автоматі від стаг?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Цитата: Володимир від 03 Липня 2020, 09:28:43
Цитата: Sergik32 від 03 Липня 2020, 07:59:16
шкода що місця малувато, точніш низькувата, то можна булоб з іномарок б/у побрати, он знайомого питав то на свою 9-ку поставив з якоїсь б/у іномарки, вже 5 років і каже навіть натяку немає на прогар
На іномарках зазвичай вихлопна з нержавійки, а вкритий алюмінієм босал вже через тиждень дає на виході з труби рижий колір.
У мене босал 5 р прослужив і не прогнив, а тріснув в місці привара входу в глушак і підсилювачі там же тріщину дали (як і рідний тільки через 2 роки), можна було зварити і їздити, але в місті самому це не просто, а на сто по ціні нового, тому змінив на босал. Рижого кольору не дають.
Цитата: ВКБ від 03 Липня 2020, 16:34:46
Володя, який в тебе мікас? Як вмикається вторий режим і чи адаптується перемикання в автоматі від стаг?
У Вови власна розробка блока ГБО.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Karp від 03 Липня 2020, 10:18:25
Цитата: Володимир від 03 Липня 2020, 09:28:43
На іномарках зазвичай вихлопна з нержавійки,
А можно узнать конкретную модель такого автомобиля?
Для прикладу VW пасат.
Цитата: ВКБ від 03 Липня 2020, 16:34:46
Володя, який в тебе мікас?
11.3
Цитата: ВКБ від 03 Липня 2020, 16:34:46
Як вмикається вторий режим і чи адаптується перемикання в автоматі від стаг?
В мене газоблок власної розробки, у ньому є спеціальний вихід щоби включити другий режим в мікасі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion