Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Хлопці, Вітаю Вас всіх з Днем автомобіліста! Ні цвяха ні жезла Вам, повні баки бензина та повні балони газу. Нехай Ваші машинки Вас тільки рпдують.
Вітаю з бортовика бо вітаю із запізненням. Вчора з друзякою лопатили його робочого Соболексуса.
Тому не мав змоги всіх вчасно поздоровити!

Маленькі враження про папєлац класу Соболь.
1. Видно що його робили на ГАЗі, бо "таке" даж топором не вирубаєш. Реальне авто для людей які люблять проводити час в гаражі.
2. Авто яке ніколи не зробиш щоб іздити, бо треба щодня в нього залазити і щось робити ібо іздити він не буде як такий!
3. Реально для мене була новина про те, що на 16 кл. Волгівський дригун встановлювали карби. Нащо тоді карб при 16клапанах, або нащо 16 кланів при карбі я так і не зрозумів чесно.
4. В ходу мякенькій, але при невеликіх до 80 км/г швидкостях, все що вище для мене страшно, бо теліпає його по всій дорозі при наявні даж невеличких нерівностей.
5. Зручний бо реально великій салон, відкидний стіл. Для виіздів на природу саме те. Кліренс як у позашляховика.Невелика база.
6. На конкретновзятому авто встановлене ГБО 2.
Розхід по місту 15 л.  газу.

Ну фінал вчорашнього дня літрович Хортиці Айс з курвогріллю та іншими вкусняхами було оприходквано в честь дня автомобіліста!

Жулик

Ой бляха бухав та щей курвогрылёй заедав, айайай.
С залытой слывой ото додому шов ((((. Вапше не фен шуй як для прапаведника трезвой жизни  :rofl:.
Пс. шуточка, бо я знаю ты пацан прямый и шуток не панимаешь  :rofl:.
Ну гориляка то ладно. Но чого курагрыль то? У вас шо там мангола нема де пажарить?
Чы то вы сами ии закурвогрилили?)))

Sergik32

курвогриль класна річ, я б тако зараз і сам кілограмову курку навернув
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 29 Жовтня 2018, 23:24:40курвогриль класна річ, я б тако зараз і сам кілограмову курку навернув
Що, теж не їсиш після шостої? :-D Я щойно від холодильника, бо не можу заснути натщесерце.

YUKON

Дядько Жулік, скінчили десь біля 18-19 години і натомились як собачкі, а мнясця хотілось от і на курвогрілі і зупинились. А от на рахунок бухла, то я не казав що не пю. Пю але по привильних святах. Ну як не приняти, коли в мене хоббі автомобілі. Ну як не приняти, якщо під празника ще й Соболєксуса скрутили. А от так від нічого робити ні не пю.
Пане Торісе, Жулік після 6 не їсть, тік пиво хлеще, більше ніж його Шевроле газу в пробці! :rofl:

Жулик

Яя бир  :drinks: дастиш фантастиш  :rofl:.
В мене своя диета :rofl:.

YUKON

Цитата: Жулик від 30 Жовтня 2018, 09:04:39
Яя бир  :drinks: дастиш фантастиш  :rofl:.
В мене своя диета :rofl:.
Ото й правильно! А мені приїхав подарунок з Нідерландів. Як побачу друзяку втовчу те пивко...треба ж скуштувати заморського!

Жулик

Цитата: YUKON від 30 Жовтня 2018, 09:11:47
Цитата: Жулик від 30 Жовтня 2018, 09:04:39
Яя бир  :drinks: дастиш фантастиш  :rofl:.
В мене своя диета :rofl:.
Ото й правильно! А мені приїхав подарунок з Нідерландів. Як побачу друзяку втовчу те пивко...треба ж скуштувати заморського!
Довго не держи бо мени кум тож прыпер дорогого с забугра а пока собралысь то воно ска скысло  :dunno:, слава богу шо вин його пыв да сказав шо воно скысло))) бо я б думав шо то воно таке должно буть, дороге ж воно всё гыдке  :rofl:

YUKON

Цитата: Жулик від 30 Жовтня 2018, 09:19:25
Цитата: YUKON від 30 Жовтня 2018, 09:11:47
Цитата: Жулик від 30 Жовтня 2018, 09:04:39
Яя бир  :drinks: дастиш фантастиш  :rofl:.
В мене своя диета :rofl:.
Ото й правильно! А мені приїхав подарунок з Нідерландів. Як побачу друзяку втовчу те пивко...треба ж скуштувати заморського!
Довго не держи бо мени кум тож прыпер дорогого с забугра а пока собралысь то воно ска скысло  :dunno:, слава богу шо вин його пыв да сказав шо воно скысло))) бо я б думав шо то воно таке должно буть, дороге ж воно всё гыдке  :rofl:
Ніііі, такі речі в мене довго не застоються! :) Бл

YUKON

Перебулись, готові до поїздок взимку! Ожеледиця не відступає...

Sergik32

а у нас морізець був 9 градусів, обіцяного снігу не було, десь на півночі кажуть випав, у мене немає, холодно але сухо і це радує, не сипають гидоти на дорогу і моя колєсніца не ржавіє.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 19 Листопада 2018, 09:36:41
а у нас морізець був 9 градусів, обіцяного снігу не було, десь на півночі кажуть випав, у мене немає, холодно але сухо і це радує, не сипають гидоти на дорогу і моя колєсніца не ржавіє.
Та я ще тік перебувся, да доїхав до гаража! На цій неділлі буде де покататись, і на роботу, і з сином!

YUKON

Думав, грався я з ЛЬОД лампами, надоїли мене ксенонодр...ри (виключення ксенон +лінзи) вчора поставив LED лампи і вгадав.Ціна питання - покі шаррра. Думаю чи залишати, бо світло з синевою, тобто 6К. Я таке не дуж люблю :beee: Фото скажуть самі за себе:





Ідеальний Таврончик мого знайомого. Все в стоці і без пафоса. Крім світла, лінзи з ксєноном готуються, задні фонарі, бокові повторювачі і поворотники спереду на Ледах і реально вдень видно, і гарно видно:




Ну і випробовую камеру свого нового мобільного:

URL=http://www.radikal.ru][/URL

Жулик

Как оно вообще, засветы? Шо за лампы и шо пачом? Светят сильнее галагена?

Toris

Сцилочки на лампи - в студію. Вони H4? І чи є там на 2700-4000K?