Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

що за нова камера твого мобільного?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 23 Листопада 2018, 11:19:13
що за нова камера твого мобільного?
Мі8 lite, там декларують можливості 10 іпона при вартості тєла в 6500.
Цитата: Toris від 23 Листопада 2018, 10:23:11
Сцилочки на лампи - в студію. Вони H4? І чи є там на 2700-4000K?
Пане Торісе я б і будь-ласка, але лямпочкі дав мені знайомий електрик з СТО, (ПАРАМЕТРИ ХЗ, але щось я схоже бачив на алі, знайду кіну ссиль, а сьогодні скину фото упаківочки, одне, що на погляд 6000К(синюватий колір світла). Лямпи Н7 але по вартості вони дорожчі за Н4.
Цитата: Жулик від 23 Листопада 2018, 09:38:14
Как оно вообще, засветы? Шо за лампы и шо пачом? Светят сильнее галагена?
Славік кому я фото робив?
Засвєтов немає, те що видно, ніби-то засвєти, то блік від світла фар, що відбивається від фарби гаража.
Лямпочкі купувались на базі автозвука...фотну накладну!
А колір світла трохи не тавой...6000К я не люблю, але це перші лампи що попали у фокус на моїй Калинці!
Напиши як тобі фотнуть, фотну, я сьогодні після 21.00 поїду на ВОГ, обіцяють -2.00грн. на літрі газюри....задуюсь.

YUKON

Шара об'єму не має, АЗК WOG м.Прилуки - BLACK FRIDAY :-D :yahoo:




Ну і як обіцяв пофотати все що повязано з встановленими вчора Ледами




Ще раз фото світла фар, встановлених в моє авто:







Давно обіцяв профотать світло фар у гарного товариша(авто Kia Soul), ось:
Ближнє світло:
URL=http://www.radikal.ru][/URL
Дальнє світло:

Ставили світло в Києві, ось ссиль на сайт компанії де описується конфігурація встановленого:
https://car-light.design/news/ustanovka_biksenonovykh_linz_v_fary_avtomobilja_kia_soul/2017-11-05-74
Кому цікаво подивіться. :happy:

YUKON

Продовжив випробування світла, і чім далі тим більше мені не подобається, кольоровий диапазон не радує:
отаке світло по сухому:


отаке світло по льоду, чорному льоду(асоціюю з мокрим покриттям)



При цьому звертаю увагу, що камера підсилює світло, по факту контраст меньший відсотків на 30.

YUKON

І ще мій любимий Ланцер 9, вчора з товаришом встановили  Гудьїри Ультрагріп9, оце резина...бімба
Я просто кайфую від цього авто....от все зроблено "з головою", просто і доступно, маленький фотозвіт, авто 2005 року, мотор 2,0 на 135 коней, салон Рекаро, баранка МОМО, по салону кожа і червона стрічка:





Доречі, неділь 3-4 тому, я особисто замінив на ній ОР на HEPU  G12.
Все зручно і доступно. Дуууже вона мені подобається, і керованість і моща все до крайнього бовтика.

YUKON

Трохи фото Ласточки:

Люблю я свою Ласточку:









YUKON

По прикладу Володимира але ще з деякими "своїми", вичитаними в неті моментами, ми із моїм гарним товаришом вирішили вищезфотаного Таврончика перевести передню підвіску на Пріороопори одночасно встановивши вкладиші KYB які були куплені років зо 2 тому, тому цінник не вказую бо то було 100  років тому і вже не правда))). :-D
Перебляти варити нічого не потрібно, просто пересвелити отвіри під тавростакан в пріороопорі, зрізати болгаркою лишнє на опорі і зібрати всі деталі по стандарту Приори!
Замовили деталі:


Права сторона вже змонтована на авто фотозвіт трох пізніше!
Трохі пізніше наступило:



][/URL]

Володимир

4-ту позицію треба було брати 4 штуки, я на свою машину спочатку ставив тільки одну шайбу зверху над опорою,
так як я використав рідні чашки від передніх стійок, і отвір в чашках в мене бум малим то відбійник впирався в чашку а не опору.
Але мені здалося що якось воно трохи погано тримає дорогу, і я вирізав великий отвір і поставив і знизу шайбу, так стало краще.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Володимир від 07 Грудня 2018, 12:17:55
4-ту позицію треба було брати 4 штуки, я на свою машину спочатку ставив тільки одну шайбу зверху над опорою,
так як я використав рідні чашки від передніх стійок, і отвір в чашках в мене бум малим то відбійник впирався в чашку а не опору.
Але мені здалося що якось воно трохи погано тримає дорогу, і я вирізав великий отвір і поставив і знизу шайбу, так стало краще.
Вовчику тік зібрали, і тому нехай покі так, але ми ж використовували пріорочашку і калинівські проставки, все вийшло гарно!

Toris

А який позитивний ефект від пріорних опор? Чи ліквідовуються якісь недоліки славутоопор?

YUKON

Цитата: Toris від 07 Грудня 2018, 12:59:44
А який позитивний ефект від пріорних опор? Чи ліквідовуються якісь недоліки славутоопор?
Пане Торісе, це небо і земля!
1. Немає гупання і бубоніння Тавроопор. Тобто опора виконує свою роботу тихо а не брязкотить як рідна!
2. Руль крутиться легше, неначе в рульове встановили підсилювач керма!
Це основне!
Да цінник даної опори меньший ніж рідних, заводських (510 грн. на заздеталях)! Тобто 1020 проти 920, всього комплекту!

Toris

Цитата: YUKON від 07 Грудня 2018, 14:50:351. Немає гупання і бубоніння Тавроопор. Тобто опора виконує свою роботу тихо а не брязкотить як рідна!
2. Руль крутиться легше, неначе в рульове встановили підсилювач керма!
Хм... В мене усе так і працює. Попередник казав, що щось там від "десятки" ставив. Можливо, це воно?..

YUKON

Цитата: Toris від 07 Грудня 2018, 14:52:34
Цитата: YUKON від 07 Грудня 2018, 14:50:351. Немає гупання і бубоніння Тавроопор. Тобто опора виконує свою роботу тихо а не брязкотить як рідна!
2. Руль крутиться легше, неначе в рульове встановили підсилювач керма!
Хм... В мене усе так і працює. Попередник казав, що щось там від "десятки" ставив. Можливо, це воно?..
Опорник у 10 і прихмарі дуже різні по конструкції.
10-й зроблений як і Тавроопора а прихмара має окремо підшипник окремо подушку! І відповідно 10 і Тавроопора при повороті руля крутить шток у стійці а пріороопора пружину навколо штока стійки. Остяннє крутити легше.
Ось фото частин пріороопори і Тавроопори і 10:






Sergik32

Категорично підтримую пана ЮКОНовича, він глаголить істину. Я собі також переробив на пріороопори і скажу чесно, небо і земля в порівнянні з стоковими
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: YUKON від 07 Грудня 2018, 12:26:20
Цитата: Володимир від 07 Грудня 2018, 12:17:55
4-ту позицію треба було брати 4 штуки, я на свою машину спочатку ставив тільки одну шайбу зверху над опорою,
так як я використав рідні чашки від передніх стійок, і отвір в чашках в мене бум малим то відбійник впирався в чашку а не опору.
Але мені здалося що якось воно трохи погано тримає дорогу, і я вирізав великий отвір і поставив і знизу шайбу, так стало краще.
Вовчику тік зібрали, і тому нехай покі так, але ми ж використовували пріорочашку і калинівські проставки, все вийшло гарно!
Деталь що на малюнку під позицією 7 в тебе стоїть, якщо ні, то відбійник буде товкти в середню частину опори,
якщо колись побачиш шток що стирчить з капота, то не кажи що я не попереджав.



Ну і ще одна картинка щоби зрозуміти що до чого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion