Slavuta 1.2 L 2004&Калинка - 1,4 16V 2008. Handmade by YUKON

Автор YUKON, 22 Травня 2010, 18:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Salek від 13 Лютого 2019, 18:18:48
Цитата: YUKON від 12 Лютого 2019, 15:21:12

Ітого: 4205  :hysterics:
Інограйка бльоооо! -_-


Дядьку Салеку...нічого нового...адже ТАЗ входить в концерн Рено-Ніссан...Весла роблені на базі Логана, і ще чогось...а Рено дешевизною не виділяється!

YUKON

Я за Шкоду! Тік без трактора! Не дасть він тобі жити спокійно! :thank_you:

YUKON

Роботи по вдосконаленню Таврії ведуться!
Покрашені дзеркала е34:


Зібрана робоча схема для перевірки роботопридатності дзеркал джостик працює, дзеркала теж, є пара робочих питань по схемі:
1. В дзеокалах присутній обігрів і інтегрований в проводку електродвигунів приводу дзеркал!
Питання чи можливо вивести окрему кнопку для підігріву з проводки для вмикання / вимиканн приводів дзеркал і чи не нанесе шкоди самім електродвигунам!
Собснатсама схема  :)
URL=http://www.radikal.ru][/URL]

Жулик

Цитата: YUKON від 26 Лютого 2019, 09:07:01
Я за Шкоду! Тік без трактора! Не дасть він тобі жити спокійно! :thank_you:
ты то откуда знаешь у тебя его никогда не было!

Toris


Жулик

А шо уже были порывы?
Не успел прочитать).

А то юрист уже вапче тут раслабился )  только бортовик ведёт...
Нельзя так ребята. Юрист такая профессия что без споров не как. Человек утратит навыки))).


YUKON

Цитата: Жулик від 27 Лютого 2019, 15:48:13
Цитата: YUKON від 26 Лютого 2019, 09:07:01
Я за Шкоду! Тік без трактора! Не дасть він тобі жити спокійно! :thank_you:
ты то откуда знаешь у тебя его никогда не было!

Ага...і не буде, бо трактор, він і в африці трактор.Виключення це нове авто, або авто з пробігом (гарантованим) до 100 тич.
Для прикладу:
Є в мене один куївській босяк, Жуліком він себе обізвав, вже не вспів купить трактора а свічки накалу замінив!
Є сусід по гаражу взяв точно такого тракторя як у київського босяка - Жуліка (махан 3 і в універсалі) і ситуація та ж сама.
Є сусід інший з 3 кургуру(були по черзі) і всі цуко 1,5 дсі. Вони просто його зає...ли.
Продав днів 10 тому і перехристився. І що саме цікаве пробігі в нього 7-12 тич в рік.
Є гарний товариш, який на 1,9 ТДі (Гольф 3) проїхав 560+ тич км. Але він його купував з оригінальним 65 тич. пробігом, вчасно обслуговував і всеодно двічі робив турбу.(хрін з ним з турбою пробіг чималий, але людині не загрожує купити авто з оригінальним пробігом)
Це дуж стисли приклади. Погоджусь з думкою про те, що і бензиноаі мотори, особливо сучасні, теж виносять мозок.Так дійсно. Але проблеми бензомоторів вирішуються на ходу. Якщо вирішувати таким чином проблеми на дизелях...кірдик неминуємий.
Мораль сєй басні такова треба самому їхати до Хєрманії вибирати (попередньо) рішалу з України і тоді ще якось буде толк...по іншому діла не буде крім регулярних поїздок на СТО.
Для розуміння чому я саме так думаю, а не по-іншому, рекомендую ютуб канал ДенісаРем.
Подивитесь всі його ролікі потім зрозумієте.
Підйо по типу Лада то не авто, ти не бачив норм авто і таке саме можу прийняти від тільки від Сані Крітіка. Хоча саме Саня собі такого не дозволить. А дозволить всєвідящєє куєвське око Жулік,"вЄЛІКІЙ автокрітік" :-D

Жулик

Ты юрист як баба яка х...я никогда не имела. Но при этом рассказывает что х...й в штанах очень неудобно носить.
Не буду даже бред твой читать.
Свеча накала?  :rofl: насмешил ну да поменял 1шт поставил Феби (польские оказались гауно я их здал) ошибки ушли, заводится отлично. Считаешь это проблемой  :-D? Ну да это пизць.

В моей семье было 2 диз это третий.
Ты мне будешь рассказывать о диз и о пробегах до 100тык?  :applause:


YUKON

Підійшла черга (завдяки гарним дорогам) ремонту рульової рейкі. Вся проблема в тому, що не сама рейка зносилась(втулка) а протерлась гофра:



Знято рейку, віддано мастеру. За його коментарями втулка почала зношуватись але нічого страшного немає тищ 20 вона б ще пройшла. Але щоб не робити вузол двічі, да і мастила в рейці було малувато, мастер виготовив втулку(на токарному станку) ширшу на 20 мм. ніж рідна, змастив рейку і от що вийшло:




Мастер дав гарантію на 3 роки і взяв 300 грн. за встановлення і знімання рейки взяли (вставлю бо ще не взяли). Перед такими майстрами знімаю шляпу, людина дійсно спец.
Окрім того, передивився рульові накінечникі вже дишуть на ладан. 78 тич пробіга.

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Рено - це французський мерседес, не нада ля-ля на Рено!

YUKON

Цитата: Toris від 28 Лютого 2019, 10:03:19
Рено - це французський мерседес, не нада ля-ля на Рено!
Готовий поспорити! Але то вже у флуділку!

Toris

Цитата: YUKON від 28 Лютого 2019, 10:07:25Пане Торісе вичістіть будь-ласка сьогоднішні повідомлення користувача Жулік.
Нєа, вас обох можна в музеї показувати. Срач забрав звідтіля і поклав сюди, хай поки що полежить.
Продовжуйте, прошу. ;)

YUKON

Долбоклюїв проїхали, далі...
Приїхали леди з Алі, брав дорого і для заміни ламп з/х:


Встановив у фонарі ііііі просто бімба :yahoo:


Світло і широке і гарно (насичено) світить на відстані метрів 10.
Задоволений покупкою! :ok:

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0