.Фары головного света (ближний, дальний) и проблемы с ними

Автор DANOren, 28 Лютого 2008, 06:46:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Toris від 15 Січня 2020, 16:11:37
Цитата: Romka від 15 Січня 2020, 14:36:43У Вас далее 400 см
До загину бампера, якщо примружитись, то десь 40 см, до зовнішнього габариту кузова - більше 40 см, а якщо ще й дзеркала рахувати - то взагалі всьо.
Можливо, не спорю, але тут ще питання що беруть за габарит, кузов, чи габарит той що світиться, тобто в нашому випадку фару, так як згідно ПДД ПТФ самі включати не можна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Рисунок демонструє зовнішній габарит кузова.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Не полінувався, заглянув у "мурзилку", знайшов розділ про габарити, там написано, що ширина 1782 мм. Дивлюсь малюнок, а 1782 показано разом із зеркалами. Синя книжка, Чернігів, видавництво "Ранок", 2015 рік.

З цього моменту, Володимире, Ви, я та інші добродії з аналогічним розміщенням ПТФ їздимо і поводимось з патруліціонерами чемно та приязно. :-D

Skiper

при остановке складываем зеркала и требуем поверенную метростандартом рулетку, внесённую в гос реестр измерительных средств :)
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Toris

Цитата: Skiper від 15 Січня 2020, 18:32:07при остановке складываем зеркала и требуем поверенную метростандартом рулетку, внесённую в гос реестр измерительных средств :)
Ага, з моїм щастям на такого самого нарвусь, з повіреною рулеткою з випискою з реєстру. :-D
Час від часу обмірковую різні ситуації в юридичному аспекті, вилазять цікаві речі. Наприклад, відсутність меж населеного пункту або відсутність паспорта вулиці. В першому випадку неможливо нічим обгрунтувати рух в межах населеного пункту або за межами населеного пункту, тобто білий чи синій фон знаку назви населеного пункту - до лампочки. В другому випадку незрозумілий режим експлуатації вулиці по масі та швидкості.
Але ментам пофіг на такі тонкощі, в них команда начальства.

Так і з нашими славутками. Щойно відкрив ще одну паперову "мурзилку", в якій ширина славутки 1578 мм, але такий розмір на малюнках ніде не зустрічається. Зелена книжка, Запоріжжя, видавництво "Автоклуб", 2013 рік.

Vitaliy.

Цитата: Romka від 15 Січня 2020, 14:36:43
У Вас далее 400 см
Улыбнуло ) Это ж какая ширина морды должна быть, чтобы от краёв до фар аж 4 метра было?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

KOT

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 16:51:51
згідно ПДД ПТФ самі включати не можна.
У меня как у тебя были прицеплены круглые линзованные фары. Ниразу не тронули. И как понять у тебя ПТФ или доп фары?

Володимир

Цитата: KOT від 16 Січня 2020, 00:38:35
Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 16:51:51
згідно ПДД ПТФ самі включати не можна.
У меня как у тебя были прицеплены круглые линзованные фары. Ниразу не тронули. И как понять у тебя ПТФ или доп фары?

За 10 років також ніхто уваги не звертав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

За ПТФ мало кого чіпали, не було такого ще голоду.
Я просто відмітив, що не вірно установлені ПТФ, картинку взяв з сайту на писаному на картинці, під рукою немає книжки з ПДР.
Цитата: Toris від 15 Січня 2020, 17:52:29
Не полінувався, заглянув у "мурзилку", знайшов розділ про габарити, там написано, що ширина 1782 мм. Дивлюсь малюнок, а 1782 показано разом із зеркалами. Синя книжка, Чернігів, видавництво "Ранок", 2015 рік.

З цього моменту, Володимире, Ви, я та інші добродії з аналогічним розміщенням ПТФ їздимо і поводимось з патруліціонерами чемно та приязно. :-D
Дивна мурзілка. Ось заводске керівництво по експлуатації


Ширина 1578 мм.

І що це дає нам?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Romka від 16 Січня 2020, 10:53:17Ширина 1578 мм.

І що це дає нам?
Це дає нам 1578/2=789мм від центру до крайньої точки по ширині. Або 789-400=389мм від центру до зовнішнього краю додаткової фари.

ВКБ

Хелп! У кого так було?
У мене лише при заведенні авто де який час в півнакала горить дальній іниній індикатор фар. Через 1..2 хв.стабілізується. Коли вмикаю ближній то бачу що частина енергії йде в накал ближнього, бо як попускає при увімкненому ближньому то ближеій яскравіше світить.

Що це може бути?!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 05 Травня 2021, 14:24:47
Хелп! У кого так було?
У мене лише при заведенні авто де який час в півнакала горить дальній іниній індикатор фар. Через 1..2 хв.стабілізується. Коли вмикаю ближній то бачу що частина енергії йде в накал ближнього, бо як попускає при увімкненому ближньому то ближеій яскравіше світить.

Що це може бути?!
Десь можливо пропадає маса.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Де це може бути хоч приблизно? Я так поняв що наабо лівій або правій маса фари лимпи 4Н?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 05 Травня 2021, 15:07:58
Де це може бути хоч приблизно? Я так поняв що наабо лівій або правій маса фари лимпи 4Н?
Там маси прикручені до спильок кріплення фар.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion