.Фары головного света (ближний, дальний) и проблемы с ними

Автор DANOren, 28 Лютого 2008, 06:46:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion


Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 13 Січня 2020, 12:41:09
Цитата: Володимир від 13 Січня 2020, 12:35:16Тепле світло?
50/50. Вот их страничка на сайте производителя https://www.philips.ua/ru/c-p/22109428/x-tremevision-car-headlight-bulb
Чого ж тоді пишуть

Цитувати виділенеЯркий белый свет значительно белее света стандартных ламп головного освещения. Запатентованная технология Philips Gradient Coating™ обеспечивает более мощный световой поток. Один из высочайших показателей яркости и невероятный комфорт в темное время суток.


Якщо їхній білий це "Цветовая температура  До 3500   K ", то мої +30% напевне варто рахувати за 2700К.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 13 Січня 2020, 13:58:11Чого ж тоді пишуть
Как и всегда - чтобы хорошо продавались. По крайней мере, я ж купил :-D

P.S. уже не езжу с ними, поменял на LED-ы

Romka

Марку, название, фото стена/дорога, можешь показать?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 13 Січня 2020, 17:52:20Марку, название, фото стена/дорога, можешь показать?
Не смотря на то, что высота чипа всего 1.6 мм, мои лампы по СТГ не оправдали ожидания. Поэтому не стал бы рекомендовать к использованию.

Toris

Цитата: _Aleksandr_ від 13 Січня 2020, 23:22:08Не смотря на то, что высота чипа всего 1.6 мм, мои лампы по СТГ не оправдали ожидания. Поэтому не стал бы рекомендовать к использованию.
А можете сфоткати Вашу лампу в макро?

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 14 Січня 2020, 08:37:32А можете сфоткати Вашу лампу в макро?
Могу, но скорее всего ближе в выходным.

Toris

Цитата: _Aleksandr_ від 14 Січня 2020, 11:09:08
Цитата: Toris від 14 Січня 2020, 08:37:32А можете сфоткати Вашу лампу в макро?
Могу, но скорее всего ближе в выходным.
А ми не спішимо. Цікаво, як розкладені діоди шириною 1,6мм. В якомусь магазині бачив, що діод взагалі розвернутий на 90° відносно спіралі лампи. :facepalm:

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 14 Січня 2020, 11:28:32Цікаво, як розкладені діоди шириною 1,6мм
Фото не мое и не макро, конечно, но, думаю, оценить расположение можно
Spoiler
[close]

Sergik32

леди херня, галогенки наше фсьо, а можна фото тих Пилипсів +130
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

В галогенок з нитками розжарювання три плюси:
1. Суцільний природний спектр випромінювання з максимумом в інфрачервоній зоні, що найкраще відповідає еволюційним потребам наших очей.
2. Теплове випромінювання просушує фари та розтоплює заморожену воду на фарі та на бампері перед фарою, що в хуртовину є однозначно плюсом.
3. Галогенки найкраще суміщуються з нашими фарами, які спроектовані під галогенки.

А світлодіоди у фарах, розрахованих для галогенок - люте збочення, особливо у цоколях H4: кристали охолоджуються погано, імітація кристалами спіралі за рахунок зменшення габаритів кристалів ще сильніше погіршує режим теплового навантаження на кристал. З нормальним рідинним охолодженням ніхто не продає, а оті дохленькі турбінки в закритому пластиковому об'ємі наших фар - погане рішення.

Мають бути спеціально спроектовані світлодіодні фари, з правильно розташованими діодами, з правильними рефлекторами, з правильним охолодженням.

Олександр 1968

vw passat останніх модифікацій.дальнє світло,світлодіодне.В фарі відбивач якої має форму параболи,зверху встановлений ОДИН світлодіод(мабуть cree)на звичайному сірому радіаторі,світить вниз в центр відбивача.Температура практично десь 5000.Лупить шо дурне,вдень зайчики на стіні через низ трьох машин між фарами і стіною