Шумоизоляция

Автор Александр, 06 Квітня 2008, 20:46:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

в тебе напевно не славута
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 10 Листопада 2020, 16:13:32
там у нас ляда посередині дуже блицько до криши підходить, може затирати навіть. але ідея класна. я колись затикав мочалку в ті жабри стало тихо але коли діщ то вони мокрі, то виняв
Я сьогодні заглядав, то коли вже ляда підходить до кузова, то вона вже трохи опущена вниз, а от коли починає відкриватись, то може трохи підтирати. Думаю дешевше буде зняти обшивку і запінити щілину в салон, але знов трохи геморно, бо треба і амортизатори знімати і всі ущільнювачі.
Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 16:15:00
Не чув ніколи шум
Може в тебе ляда нижче опущена, бо в мене інколи на трасі то дуже сильно шумить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#1233
Цитата: Sergik32 від 10 Листопада 2020, 16:16:10
в тебе напевно не славута
У мене Slavuta, а не Славута.

Да, троханчик нижче ляда як пальцем провести. І чогось піскун десь там завівся..і стерлась защілка-зубчик в замку...перетерлась від вібрації, і змащував вже все одно. Ну і в пальцях сухо ляди, може там піскун.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

О, гарна ідея!
Але холера, в Славуті в тому районі вентиляція! І вона й так нікудишня, то чи не стане ще гіршою???
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 16:40:27Да, троханчик нижче ляда як пальцем провести. І чогось піскун десь там завівся..і стерласт защілка зубчик замке...пепетерлась від вібрації, і змащував вже. Ну і в пальцях сухо.

Далі йде неперекладна гра слів на місцевому діалекті  :wacko:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

VAZ 21053

Цитата: Kritik від 07 Квітня 2008, 17:49:55
Замки на Славці класні, болти від Газельки + шумо-вібро дверей, і маєш гіномарку...
Ви хотіли сказать гівномарку? :-D :thank_you:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

ВКБ

Цитата: Romka від 10 Листопада 2020, 16:45:47
О, гарна ідея!
Але холера, в Славуті в тому районі вентиляція! І вона й так нікудишня, то чи не стане ще гіршою???
Почався обсирєш не потемі. Ганоіномарка краще ніж стояти і дрочити на зупинці...і лише на сидячі і в собачій масці.  Гафноіномарка врятувала зараз сім'ї ))...бо тоді краще на таксімніж на іномарці, яка комусь поаинес подобаться ))



Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Григорий

ВКБ глянь на його НИК, я особисто після славки чи навіть таврона ( не в образу тавроводам, я просто не люблю авто з двома дверками незалежно від виробника) не хотів би сідати на класику ваз а якщо згадати ремонт ходівки то зовсім отстій.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Володимир

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 16:40:27
Цитата: Sergik32 від 10 Листопада 2020, 16:16:10
в тебе напевно не славута
У мене Slavuta, а не Славута.

Да, троханчик нижче ляда як пальцем провести. І чогось піскун десь там завівся..і стерлась защілка-зубчик в замку...перетерлась від вібрації, і змащував вже все одно. Ну і в пальцях сухо ляди, може там піскун.
Я так підозрюю що проставки що були під петлями хтось викинув.
Цитата: Romka від 10 Листопада 2020, 16:45:47
О, гарна ідея!
Але холера, в Славуті в тому районі вентиляція! І вона й так нікудишня, то чи не стане ще гіршою???
Треба попробувати заклеїти стик малярним скотчем і перевірити, але на мою думку 300 з лишнім гривень за той кусок резини то забагато.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Не пойму що за проставки?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

в мене під завісами я щось не бачив проставок, бо хотів було нижче ляду посадити але не бачу як то зробити, а за кусок гуми 300 пессо то дійсно того не варте.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

vladishtm

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 16:40:27
Цитата: Sergik32 від 10 Листопада 2020, 16:16:10
в тебе напевно не славута
У мене Slavuta, а не Славута.

Да, троханчик нижче ляда як пальцем провести. І чогось піскун десь там завівся..і стерлась защілка-зубчик в замку...перетерлась від вібрації, і змащував вже все одно. Ну і в пальцях сухо ляди, може там піскун.
Пищало. Шукав, найшов - поверхні замка. Звернув увагу що при закритій ляді,  якщо придавити зверху є ще ход вниз. Звісно в русі гуляє-тре. Тикався з варіантами побороти. Думав вже міняти ущільнювач. Зупинила його ціна. Вирішилось так. Нижній край (ребро де по низу надітий ущільнювач),  здалося мені сильно зігнутий назад по ходу. Можливо придавився негабарітними грузами. Розвідним ключем перевів у вертикаль, стало плотніше - і як баба пошептала.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 18:00:07яка комусь поаинес подобаться ))
Сер, ви прото сама политкоректність  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 19:22:29
Не пойму що за проставки?
Якщо пам"ять не зраджує, то між кузовом і петлями є пластинка для регулювання прижиму ляди до кузова.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion