Улучшение обдува лобового стекла

Автор Павел, 06 Жовтня 2010, 19:20:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vishnujana

Цитата: sheriffа я хочу заглушить еще центральный воздуховод, чтобы все шло по бокам и на стекло :whistling:

чи вдалось Вам заглушити його?
якщо так, то яким чином Ви це зробили?
дякую.

Володимир

Цитата: Vishnujana
Цитата: sheriffа я хочу заглушить еще центральный воздуховод, чтобы все шло по бокам и на стекло :whistling:

чи вдалось Вам заглушити його?
якщо так, то яким чином Ви це зробили?
дякую.
Центральний не варто глушити, щоби був обдув бокових, потрібно дня них кинути окремі труби прямо від пічки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

булат

Цитата: Vishnujana
Цитата: sheriffа я хочу заглушить еще центральный воздуховод, чтобы все шло по бокам и на стекло :whistling:

чи вдалось Вам заглушити його?
якщо так, то яким чином Ви це зробили?
дякую.
центральный воздуховод заглушить не проблема (если  не считать проблемой съем и установку передней панели).
только вот увеличить обдув это никак не поможет. разве что шума чуть убрать, теоретически. но на практике я этого не почувствовал.

зато в центральный воздуховод теперь кроме БК можно ещё что то втулить (на панели стандарт)

Vishnujana

ну якщо зняти торпеду, то якось заглушити, вважаю що можна, я думав що є методи не знімаючи панель.

вирішив був виламати решітку, закрити канал, і вставити нову, але взнав на базарі ціну на нову і передумав.

ціна решітки центрального каналу обдува на люксову панель коштує 100грн!!!  :o  Ну чи не дебіли, а?
Я ось щойно купив сигнал з Волги (там подвоєний йде, тобто 2шт) заплатив за це все 30грн, а там кусок пластмаски хочуть продати як нову машину  :/

Max 55

Цитата: Vishnujanaну якщо зняти торпеду, то якось заглушити, вважаю що можна, я думав що є методи не знімаючи панель.

вирішив був виламати решітку, закрити канал, і вставити нову, але взнав на базарі ціну на нову і передумав.

ціна решітки центрального каналу обдува на люксову панель коштує 100грн!!!  :o  Ну чи не дебіли, а?
Я ось щойно купив сигнал з Волги (там подвоєний йде, тобто 2шт) заплатив за це все 30грн, а там кусок пластмаски хочуть продати як нову машину  :/
Так ты Волговский сигнал б.у брал?
То, что новый у нас в три раза дороже стоит

Vishnujana

ага б/в, якщо є решітка б/в за гривень так 10, то я куплю.
Бо зовсім немає різниці, що нове, що бувше у використанні -- пластмас є пластмас.

А сигнал мені подобається, звук чудовий там знак якості вибитий СРСР, трохи припав пилом і одне вухо кріплення репнуло, певно коли знімали.

Max 55

Главное с релюхой его поставить, то, что контакты в руле быстро обгорят

Vishnujana

та я ось читаю:
Правильно,через реле,для того чтобы через реле,на контакты85и86 подключаются штатные провода наконтакт 30 \"+\"от аккумулятора, с 87 выход на сигнал и на второй контакт сигнала масса.
http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=3545

http://forum.autoua.net/showflat.php?Number=277356&page=76
http://kfest.com.ua/zvukovyj-sygnal-vid-volgy.php

а ось реле, що рекомендують:
Бери таке, воно зразу з запобіжником, і схема підключення на ньому є, також не забудь для нього контакти.
30 контакт до +12 в.
87 контакт до сигналу, інший контакт сигналу на корпус автомобіля.
85 контакт до +12 в
86 контакт до руля.


Коля

и где такое реле можно достать?? и за какие деньги, приблизительно??


Наш человек читает инструкцию только тогда, когда точно понял, что поломал.
п.с. я еще не маг, но учусь.

Валерий

У нас на опте месяц назад брал по 12 гр. в комплекте пред. на 30А  :)

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Vishnujana


Коля



Наш человек читает инструкцию только тогда, когда точно понял, что поломал.
п.с. я еще не маг, но учусь.

САША

доброй ночи как поменять переключаталь печки провода цельние фишек не видно,резать их что-ли?

Сергей

НЕЧЛЕНОРАЗДЕЛЬНОЗАДРОТИСТЫЙТЕКСТ  но ответ на стр.241.
 Иллюстрированое руководство по Таврии из-во Третий Рим.

Иван

Цитата: sheriffа я хочу заглушить еще центральный воздуховод, чтобы все шло по бокам и на стекло :whistling:



Я заглушил, и вставил туда магнитолу, а в стандартное место для магнитолы поставил полочку с ланоса (торпеда люкс)
Т-54,ИС-7,ИС-4,Обьект-261, Т110