Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Чек після увімкнення запалювання вмикається на 10 секунд тільки для того щоби переконатись що він працює, і все. Навіть якщо і є в системі помилки, то через 10 секунд чек всерівно на мить тухне, а вже тоді сигналізує про помилки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитата: игорь волноваха від 21 Серпня 2019, 21:28:46
Чек тухнет ,а насос не кочает.Проверил предохранитель норм, реле норм.
Так старый заклинил?
Нужно было проверить наличие напряжения на клеммах старого бензонасоса или тестером или обычной контрольной лампой (успеть за 10 сек после вкл. зажигания :) ).
Тогда можно было не дёргать предохранитель и дать заключение о нормальности реле / проводки, что бы в следующий раз не вылезла та же проблема и с подменным.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

игорь волноваха

Старый насос вчера разобрал,сетка само собой забита но не совсем.Скорее всего проблема в щетке .Одна нормальная видно что рабочая ,а вторая черная и короче первой. Зачистил появился медный оттенок. Во вторник попробую собрать и проверить.

игорь волноваха

Короче говоря насос приказал долго жить .Щетки сильно стерлись.

Сволочь

А поменять щётки не феншуй?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Алекс

Там и коллектору хана
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Сволочь

Про коллектор не написано.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Romka

80% случаев, что щетки стерлись вместе с коллектором.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Сволочь

должны быть ламели.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Romka

К примеру, у меня эти ламели сгрызло в ноль! А щетки на половину стерлись.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Антон

подскажите. можно бензонасос и фильтр на инжекторе перенсти под капот?
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

Цитата: Антон від 02 Лютого 2020, 21:54:59
подскажите. можно бензонасос и фильтр на инжекторе перенсти под капот?
Перенести можна, але питання в тому чи насос витягне бензин з бака.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#1137
В мене "карбюраторний" електробензонасос низького тиску приколгосплений під капотом. Якщо кілька днів не їздити, то потрібно 5-10 секунд почекати перед стартуванням, поки затягне бензин з баку. Інжекторний фільтр та зворотній клапан не сильно допомагають - бензин все одно потроху тікає до баку, а в магістралі - "повітря". Що відбувається з насосом, поки качається це "технічне повітря" - навіть не хочу думати. Для збереження бензину в бензонасосі треба або якісь додаткові розхідні ємності ліпити, як в літаках, або поставити насос максимально близько до баку.

Оскільки є "ручна" кнопка перемикання бензин/газ з нейтральним положенням, можна просто увімкнути систему запалювання ключом, увімкнути режим "бензин" кнопкою "газ/бензин" - і насос качає, а стартер я не чіпаю. Як накачається бензин в карбюратор - тоді стартую ключом запалювання. Оскільки вгадати, вже накачало, перелило чи ще не накачало, неможливо, то, буває, після закачки заводжусь на пропані і одразу перемикаюсь на бензин.

Чекаю весни і тепла, щоби переставити насос ближче до баку, як в інжекторних авто. Тоді насосик працюватиме правильно і початкове наповнення системи бензином буде кращим та передбачуванішим.

Toris

UPD: Як варіант, думаю, можна поставити насос та інжекторний фільтр максимально низько, а бак завжди тримати максимально наповненим, щоби рівень бензину в баці був вище рівня насосу під капотом. В такому випадку навіть, коли внаслідок гравітації магістраль спорожниться, фільтр виконуватиме функцію розхідного бачка, а бензин у фільтрі виконуватиме роль поршня повітряної пробки магістралі.

В ідеалі насос взагалі мав би бути занурювального типу і знаходитись прямо в баці, але щось мене страхає така модифікація.

igo61

А температура в подкапотке электробензонасос не беспокоит?  ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?