Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

це ж у мене такий же бош як у Володі, і я його десь приблизно тодіж ставив, походу і мій уже напідході до здихання напевно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vadim_K

Цитата: Володимир від 01 Травня 2021, 20:57:02Паливний насос Magneti Marelli
Мається на увазі mam00085 (313011300085)?
Якщо так то не бентежить продуктивнысть 155 л/г?
Я вчора моніторив інтернет і найбільш підходящий по параметрах виходить Krauf KR0099P (продуктивність 130 л/г). Хоча в  Krauf ще є KR0098P з продуктивністю 125 л/г, але там вихідний штуцер не такий як нам потрібен.
Якщо не важко, в особисті скинь на всяк випадок реквізити де ти завмоляв собі. Все рівно ще не замовляв і замовлятиму завтра(свята).
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: Vadim_K від 02 Травня 2021, 19:26:07
Цитата: Володимир від 01 Травня 2021, 20:57:02Паливний насос Magneti Marelli
Мається на увазі mam00085 (313011300085)?
Якщо так то не бентежить продуктивнысть 155 л/г?
Я вчора моніторив інтернет і найбільш підходящий по параметрах виходить Krauf KR0099P (продуктивність 130 л/г). Хоча в  Krauf ще є KR0098P з продуктивністю 125 л/г, але там вихідний штуцер не такий як нам потрібен.
Якщо не важко, в особисті скинь на всяк випадок реквізити де ти завмоляв собі. Все рівно ще не замовляв і замовлятиму завтра(свята).
Таки 155, буду надіятись що пробем не буде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитата: Володимир від 02 Травня 2021, 21:39:13Таки 155, буду надіятись що пробем не буде.
Подскажешь, как и по чём
А то и мой Бош так же начал подвывать.
Пока в поисках адекватной замены, но хочется дешевле, чем 100$, как отдал за предыдущий Бош.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Vadim_K

Помоніторивши інтернет та поспілкувавшись з продаванами зробив для себе наступні висновки.
Всі насоси з ціною до +- 1000 грн. незрозуміло ким зроблені (китайцями звісно) і гарантії на них ніхто не дає. Написано на них може бути що завгодно, але вони такі магнетті мареллі, крафт, і т.д. як я іспанський льотчик.
На одному з сайтів бачив ціну за оригінальний МАМ00085 десь близько 3500грн. Зателефонував, сказали що тільки під замовлення і ждать десь два-три тижні.
Ще з одними продаваними спілкувався, так ті прямо сказали, що за нормальний китайський насос треба віддати близько 1400грн., за корейський до 1800грн. Коли спитав що за марка, вони сказали що написано на насосі мое бути все що завгодно. Сказали, що ці насосі беруть на іномарки і повернень фактично не має. Працюють тихо. На китайський дають 3 міс. гарантії - на корею 6 міс. У кого ГБО гарантія на любий 1 день.
Я вже майже купив, але, уточнивши розміри, відмовився. Діаметр 52 (на 10 більше від оригінала) і на 20-40 довший. По дивжині то ладно, а от по діаметру не захотів щось "колхозить".
В середу в себе тут купив ICRB за 680 грн., ще й гарантію на місяць вициганив. Розміри один в один з заводським. По шуму, то трошки шумніший за попередній SBR, але однозначно тихіший за заводський.
Побачимо скільки проїзде.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

Хіба нерементопридабєльні старі? Крім колектора і муфти все вічне.

680грн ото їм червона ціна..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 02 Травня 2021, 15:03:13
це ж у мене такий же бош як у Володі, і я його десь приблизно тодіж ставив, походу і мій уже напідході до здихання напевно
Серж 32, як бобікздохне то викладай дефектну відомість. Перекреслю.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romaken

Мав проблеми із ЕБН, описував раніше...

От як пірбург мені втикнув, я купив Aurora, перший кращий, що був, бо авто треба було терміново(

І от зараз на жару насос завив... Новий фільтр поставив, але гуде далі...
Я так розумію бенз на вході кипить ?
Чим це грозить ?

Володимир

Цитата: Romaken від 30 Червня 2021, 23:13:42
Мав проблеми із ЕБН, описував раніше...

От як пірбург мені втикнув, я купив Aurora, перший кращий, що був, бо авто треба було терміново(

І от зараз на жару насос завив... Новий фільтр поставив, але гуде далі...
Я так розумію бенз на вході кипить ?
Чим це грозить ?
Лічильник рахує детонацію, але раз кипить, то щось з подачею бернзину на вході, треба розбиратись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taktar

Цитата: Romaken від 30 Червня 2021, 23:13:42І от зараз на жару насос завив...
Было такое недавно когда жара стояла +35, сейчас стало прохладнее и насос не воет.
Возможно причина была в теплом бензине который перед этим залил из канистры. :dunno:

Romaken

Цитата: Taktar від 02 Липня 2021, 00:08:16
Было такое недавно когда жара стояла +35, сейчас стало прохладнее и насос не воет.
От-от, в мене так само, на жару завив... Зараз холодніше і пройшло, не помічаю щоб вив..

Раніше такого не помічав навіть на жару, тому думаю, що сіточка у баку забилася. От від сильного зрідження на вході бенз і кипить.
Буду розбирати, дивитися що там)

Romka

Ну вы понимаете, что так быть не должно? Это не лабораторный образец. Насос должен одинаково работать во всех климатических зонах. Так что готовтесь меня насос в скорм будущем или ищите проблемы в топливной магистрали.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romaken

Цитата: Romka від 02 Липня 2021, 22:17:23
Ну вы понимаете, что так быть не должно?
Именно, поэтому и говорю, что буду разбирать магистраль от самого бака и смотреть что случилось...так как раньше такого воя не было при любой погоде  ;)

Володимир

Цитата: Romka від 02 Липня 2021, 22:17:23
Ну вы понимаете, что так быть не должно? Это не лабораторный образец. Насос должен одинаково работать во всех климатических зонах. Так что готовтесь меня насос в скорм будущем или ищите проблемы в топливной магистрали.
Насос нідочого, це проблема з подачею бензину в сам насос, в мене було таке з новим насосом бош який має трохи більшу продуктивність ніж рідний.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Подвезли насос, тайванский аналог Бош 0 580 464 070. Покупался ровно год назад. Документы, коробка и дата покупки на фото.
Пробег насоса 150-200 км. Шумнее чем Бош орг, но тише, чем стоковый.
Но я уже поставил 2 дня назад Бош оригинал.
Могу дать попробовать.
Кому подойдёт, о цене договоримся, ориентировочно половина от заявленной в документах. Можно поставить и у меня на яме за 30 минут с перекуром, что бы не заниматься пересылкой. И вам спокойней (не получите кота в мешке), и мне не заниматься почтовыми отправками. Для связи - личка.
Фото прилагаю
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём