Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

В мене стоїть вже три роки WEEN 191-162 Мабуть можна рекомендувати.
Spoiler
Доволі не шумний. Двигун на щітках, важкий. Знос щіток десь % 5-10.  До того ж в + діаметр корпусу такий, що не треба підкладати при монтажі щоб обжало і тримався.. Нажаль розібрав його( зря). Зібрав назад, але він фіксується в своєму корпусі не стопорним кільцем, а обжимом країв. Боюсь що вже тепер не то. Може підвести. Мабуть буду шукати такий самий.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 14 Вересня 2022, 13:08:12В мене стоїть вже три роки WEEN 191-162 Мабуть можна рекомендувати.
Spoiler
Доволі не шумний. Двигун на щітках, важкий. Знос щіток десь % 5-10.  До того ж в + діаметр корпусу такий, що не треба підкладати при монтажі щоб обжало і тримався.. Нажаль розібрав його( зря). Зібрав назад, але він фіксується в своєму корпусі не стопорним кільцем, а обжимом країв. Боюсь що вже тепер не то. Може підвести. Мабуть буду шукати такий самий.
В самому корпусі тиску нема, навпаки розрідження при роботі, тому можна після зборки подати на нього певний тиск і занурити у рідину, якщо бульбашок не буде, то можна ставити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 15 Вересня 2022, 08:12:31В самому корпусі тиску нема, навпаки розрідження при роботі, тому можна після зборки подати на нього певний тиск і занурити у рідину, якщо бульбашок не буде, то можна ставити.

Я все таки не додавив насос в корпус, побоявся стукати, получився слабий обжим . Тому на другий день почав чавити бенз з під обжиму країв. Відступати я не захотів  }-) , забив корпус молотком та  деревяхою глибше  :gvozd: , дообжав краї. Поки наче норма. Жінка каже щось він якось тихо став робити. А я думаю злякався він  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Про електробензонасос інжекторний.
175 тис. Перестав вранці гудіти. Реле норм. Потім запрацював, але тихіше. Потім пару раз знову ні звука.
Насос вироблено в РФ 2007р.
Розібрав, трохи срач не критичний на сфточці фільтрі. Розбирається весь повністью, одна гільза лишається, конструкція супер. Знос фувточки штирькової з капролону присутній па 20%, иам 5 штирьків, які з'єднують ротор з роликами і ротор електричний.  Виявилось що підклинило і  запали щіточки,які торцево живлять якорь. Колектор знос 20% десь.
Посмикав розворушив щіточки і виявилось 5..6 мм ще є ходу притискування щіток, тобто знос приблизно 30..40% щіток.
Зібрав, запрацював.
Насос що брав за 900грн , але не платив, домовився на підстраховку здав назад. Еuroux.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Евгений Ст

здравствуйте друзья!
можете подсказать какой ЭБН фирмы лучше купить? Славута 1.3 инжектор. бюджет до 1500грн.
понимаю что бош лучше но то потом)
а сейчас нужно на первое время более менее,у кого какой опыт подскажите плз. заранее спасибо!

Володимир

Бош є різної цінової категорії, конструкція одна і та сама, але різний виробник, чим блище до німеччини, тим дорожчий. Я минулого року https://slavuta-club.info/forum/index.php?msg=553729 брав Magneti Marelli, конструктивно той самий бош, 6 тисяч, політ нормальний, працює тихо. Тоді коштував 1000 грн.






Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений Ст

дякую,спробую цей купити)
але бачу що він не розбірний

Евгений Ст

а не підкажете сайт де його купити?

Vitaliy.

Цитата: Евгений Ст від 16 Листопада 2022, 12:11:22але бачу що він не розбірний
А разве есть разборные с таким диаметром? Меньшие диаметры видел разборные, и погружные вроде тоже. А так, в умелых руках и эти разбираются и восстанавливаются. Но лучше туда не лезть, а поставить новый.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Евгений Ст від 16 Листопада 2022, 12:11:22дякую,спробую цей купити)
але бачу що він не розбірний
Він розбірний так само як і бош https://slavuta-club.info/forum/index.php?msg=553507 розгинається завальцовка, потім витягується середина. Головне не пошкодити ущільнювальне кільце, якщо є намір зібрати потім повторно. В самому корпусі тиску нема, навпаки розрідження при роботі насоса.
Цитата: Евгений Ст від 16 Листопада 2022, 12:26:34а не підкажете сайт де його купити?
https://dok.ua/ua/art-313011300085-magneti-marelli-1091950 тільки ціна зараз 1493 грн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Володя, не вводи в заблуждение. Насос считается неразборной. Это я их много восстановил, знаю тонкости и нюансы, и способы вскрывания. И в месте завальцовки давление есть!!! Все 3 атм! Ненужно советовать неумеющему их ремонтировать, полезет, неполучится, да и бензин потом выдавит по царапанному корпусу. Только новый.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 16 Листопада 2022, 21:28:04Володя, не вводи в заблуждение. Насос считается неразборной. Это я их много восстановил, знаю тонкости и нюансы, и способы вскрывания. И в месте завальцовки давление есть!!! Все 3 атм! Ненужно советовать неумеющему их ремонтировать, полезет, неполучится, да и бензин потом выдавит по царапанному корпусу. Только новый.
Ти правий, тиск таки є, щось я напутав, зі сторони пластику знаходиться щіточний вузол, а насос на вході. Ремонт можливий тільки при непошкоджених поверхнях прилягання резинового кільця, але потрібен прес для зжимання половинок перед завальцьовуванням.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Класика жанру. Виїдання контактів ротора.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 17 Листопада 2022, 10:25:46Класика жанру. Виїдання контактів ротора.
В мене бензин майже не використовується, можливо старіє, чи набирає вологи. Потрібно періодично їздити на бензині та заливати свіжий.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну всерівно ж заводиш на бензині, то трошки ж крутить поки прогріється
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0