Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

_Oleksandr_

Цитата: ВКБ від 29 Квітня 2021, 13:03:01Вартість в 2000 за насисик
Это нормально, тем более как для Bosch. Просто так уж получилось, что его можно поставить на Славуту/Таврию. Считаю, что если бы много запчастей (даже дорогих) от иномарок подходило, то Славута от этого только выиграла бы.

P.S. Чтобы понимать "масштабы трагедии" взгляните на цены оригинальных насосов которые предлагает по этому коду один из сайтов запчастей (exist). На их фоне цена на Бош даже очень демократична, не правда ли?
Spoiler
[close]

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 29 Квітня 2021, 13:57:46
А чем не нравится оригинальный насос АО "СОАТЭ"?
Це не насос, це якийсь перфоратор, я зараз поставив то в салоні такий гул коли вмикаю запалювання, а коли запускаю двигуна в рагажі, воно якось в перші секунди після запуску резонує з підкапоткою, то гул ще білше підвищується.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеЦе не насос, це якийсь перфоратор, я зараз поставив то в салоні такий гул коли вмикаю запалювання, а коли запускаю двигуна в рагажі, воно якось в перші секунди після запуску резонує з підкапоткою, то гул ще білше підвищується.
Это от старости или он ещё новым так гудит?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 29 Квітня 2021, 15:06:46
Цитувати виділенеЦе не насос, це якийсь перфоратор, я зараз поставив то в салоні такий гул коли вмикаю запалювання, а коли запускаю двигуна в рагажі, воно якось в перші секунди після запуску резонує з підкапоткою, то гул ще білше підвищується.
Это от старости или он ещё новым так гудит?
Так було з салону, на 9-ти тисячах я його замінив на бош, зараз знову тимчасово поставив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: _Aleksandr_ від 29 Квітня 2021, 14:15:49
Цитата: ВКБ від 29 Квітня 2021, 13:03:01Вартість в 2000 за насисик
Это нормально, тем более как для Bosch. Просто так уж получилось, что его можно поставить на Славуту/Таврию. Считаю, что если бы много запчастей (даже дорогих) от иномарок подходило, то Славута от этого только выиграла бы.

P.S. Чтобы понимать "масштабы трагедии" взгляните на цены оригинальных насосов которые предлагает по этому коду один из сайтов запчастей (exist). На их фоне цена на Бош даже очень демократична, не правда ли?
Spoiler
[close]
Ну так ціна авто в декілька таврій/славута має настроювати власника такого авто на те, що ціни на зп до нього не будуть коштувати як на славуту.

vladishtm

Натхнений темою, розібрав насос, що дістався від попередника і який я замінив у 2018р після придбання авто. Пропрацював він у попередника роки 3-4 мабуть з 2013р. "Пробіг" насоса скоріш за все тис 30км (десь стільки проїхав попередник). По зношеності мабуть ще б 30т км одбігав, якби не стільки мусора. Одне не розібрав - щіточний вузол (не допетрив як щітки мінять, але бачу що поки і не потрібно, а акщо він пробігає 50тис то просто варто тоді купувати новий.)  Одна мех. частина насосної частини покрита чимось типу тефлона.  На мех частині насосній частині була також металєва, чорна стружка  :wacko: добре що вона вчепилась за магнітне кільце мех. частини насоса. Почистив, зібрав, бере десь 2,5А насуху, щось наче дує. Тепер хочу випробувати на мокру на тиск. Як по мені, (по пенсовому), якщо тільки шум то викладати 2000 занадто. Шум можна спробувати якось по іншому приборкати. В мене з 2018 стоїть такий самий насос - то шуму не багато, тиск під 3 дає, клапан зворотній скидає бачу при 2,5 десь якщо насос не підкачує. Доречі, сітка на вході насоса значно мілкіша за заборну в баку.



спічка і волосина з зубної щітки для розмірів.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Цитата: Ivan1988 від 29 Квітня 2021, 15:06:46Цитировать (выделенное)
Це не насос, це якийсь перфоратор, я зараз поставив то в салоні такий гул коли вмикаю запалювання, а коли запускаю двигуна в рагажі, воно якось в перші секунди після запуску резонує з підкапоткою, то гул ще білше підвищується.
Это от старости или он ещё новым так гудит?

С новья гудит родной насос , что перфоратор. И это практически у всех. Устранить гул не удается, проверено многими. Решение - установки тихого насоса. Лет 12 назад это был только Бош. Сейчас возможно есть и другие тихие аналоги.
В самого стоит FSO, брал из-за низкой цены. Тише родного, но все же его очень слышно. Хочу тихий насос, как Бош, но до 700 грн.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vadim_K

Цитата: Ivan1988 від 29 Квітня 2021, 13:57:46
А чем не нравится оригинальный насос АО "СОАТЭ"?
Лично я из принципа(по максимуму стараюсь не покупать "забардюрное") хрен возьму его.
Уж лучше китай какой нить.
Кстати у меня китайский(SBR) с августа 2018 ездит - пока норм. Пробег на нем 17 тыс. СОАТЭ сдох, а ехать срочно нужно было. Купил первый попавшийся в местном магазине автозапчастей за 460 гривасов.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

За 460грн не гірше відбігає.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Romka від 29 Квітня 2021, 21:06:52С новья гудит родной насос , что перфоратор. И это практически у всех. Устранить гул не удается, проверено многими. Решение - установки тихого насоса. Лет 12 назад это был только Бош. Сейчас возможно есть и другие тихие аналоги.
В самого стоит FSO, брал из-за низкой цены. Тише родного, но все же его очень слышно. Хочу тихий насос, как Бош, но до 700 грн.
Рідний коли не закріплений, то не гудить. Я на початках в кріпленні насоса вирізав половину резинових полосок на хомутах і підставляв гайки між половинками щоби він менше зажимався. Також на хомуті фільтра викидав рідні резинки, підставляв поролон і гайки між половинками для меншого зажиму, через фільтр також немало вібрацій передається на кузов. В такий спосіб получилось зменшити гул на половину, але він нікуди не дівся.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

В мене рідний на поролоні по периметру в скобі і фільтр також підвішаний там і труситься собі.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 30 Квітня 2021, 14:20:51на поролоні по периметру в скобі
Можна, ще резину пористу( буває різної щільності), вона мабуть долговічніша за паралон
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Дорабатывая крепление насоса под ГБО я себе так доработал конструкцию Владимира:
Spoiler

[close]
В качестве сайлентблока использована разрезанная втулка рессоры 2140 (что было под рукой). Верхним винтом стягиваю так чтоб конструкция плотно держалась на резинке при этом болт не касался кронштейна присоединенного к кузову. Нижним винтом регулирую затяжку бензонасоса чтоб он держался, но не был сильно затянут. Аналогичная конструкция нужна и для бензофильтра т.к. как минимум в моем случае армированный шланг хорошо передает вибрацию. В итоге бензонасос слышно только если прислушиваться стоя на ХХ. Даже катясь на нейтралке его не слышно за другими шумами.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Vadim_K

Цитата: Vadim_K від 29 Квітня 2021, 21:12:48Кстати у меня китайский(SBR) с августа 2018 ездит - пока норм.
Гы, сглазил. Сегодня сдох.
Так что вопрос по бензонасосу актуальный у меня также.
Володя, на чем остановил выбор?
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: Vadim_K від 01 Травня 2021, 16:02:43
Цитата: Vadim_K від 29 Квітня 2021, 21:12:48Кстати у меня китайский(SBR) с августа 2018 ездит - пока норм.
Гы, сглазил. Сегодня сдох.
Так что вопрос по бензонасосу актуальный у меня также.
Володя, на чем остановил выбор?
Паливний насос Magneti Marelli
Сума замовлення:    1000 грн
Вартість доставки:    0 грн
До сплати:    1000 грн

Поки що в дорозі, думаю буде після свять, Укрпшотою доставка безкоштовна, фірма має сертифікат від Magneti Marelli, то маю надію що щось має бути добре.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion