Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Max 55 від 12 Березня 2016, 05:44:35
Цитата: bmwe4636 від 12 Березня 2016, 00:19:01
m113......1.2
а можно заливать прошивку от 1.3,на 1.2?

Вам лучше к специалисту, первый раз 113 блок шить опасно, сколько уже их испортили


Таки да я когда чиповался спрашивал как происходит ценообразования у чиповщика.
На что услышал цена зависит от цена на мозги чем они дороже тем дороже прошивка, ибо чиповщик берет на себя ответственность!
Если моск сгорит он должен предоставить новый )
А цена чиповки должна хоть как-то покрывать эти риски....

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Игорь

Цитувати виділенеВам лучше к специалисту, первый раз 113 блок шить опасно, сколько уже их испортили
Фігня... пробував і так і сяк... Машина по-різному просто себе веде або не заводиться, чи забагата суміш.І помилки відсутності датчика на распрідвалі.  Пробував навіть  заливати в блок з 111 прошивкою 96-ту. Херня то все як прошивка телефону...

Цитувати виділенеВідео як програмою "Кріт" зробити дворежимну прошивку.
Програма глючить. Тобто якщо в шляху до прошивки є кирилиця... Програма не працює чи працює некоректно... Є підозра на букву "і"
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Max 55

не стоить тратить время, вы все равно не сделаете из нее мерседес

kobenkalex

Здравствуйте! У меня Sloavuta 1.2, заводская прошивка 10.3.0 - AEC 02.30.069. Проблема в том что машина вообще ехать не хочет давиться при переключении передач, если не жалко или за вознаграждения , скиньте мне прошивки на почту [email protected]
, очень прошу, невозможно ездить. А в интернете я ничего найти не могу толкового. Спасибо заранее.
[email protected]

Владимир

Цитата: kobenkalex від 06 Серпня 2016, 13:11:36
Здравствуйте! У меня Sloavuta 1.2, заводская прошивка 10.3.0 - AEC 02.30.069. Проблема в том что машина вообще ехать не хочет давиться при переключении передач, если не жалко или за вознаграждения , скиньте мне прошивки на почту [email protected]
, очень прошу, невозможно ездить. А в интернете я ничего найти не могу толкового. Спасибо заранее.
[email protected]
А как Вы определяете - толковая ли прошивка?
Вот серийные http://chiptuner.ru/content/dw_ser/

Fulcrum

Цитата: kobenkalex від 06 Серпня 2016, 13:11:36
Здравствуйте! У меня Sloavuta 1.2, заводская прошивка 10.3.0 - AEC 02.30.069. Проблема в том что машина вообще ехать не хочет давиться при переключении передач, если не жалко или за вознаграждения , скиньте мне прошивки на почту [email protected]
, очень прошу, невозможно ездить. А в интернете я ничего найти не могу толкового. Спасибо заранее.
[email protected]

Ця заводська прошивка при правильній настройці СО та  при справному двигуні і комплектуючих працює відносно нормально. Ремонт треба починати не з прошивки... В інтернеті безкоштовного толкового Ви нічого не знайдете.
Автомобілі є BMW і все решта

Ромео

Цитата: kobenkalex від 06 Серпня 2016, 13:11:36
Проблема в том что машина вообще ехать не хочет давиться при переключении передач, если не жалко или за вознаграждения , скиньте мне прошивки на почту [email protected]
Дело не в прошивке,сначала попробуйте поменять расходники: фильтра, почистить сетку ЭБН... Раскажите подробнее, когда именно машина давиться, при резком нажатии на падаль газа или давится всегда? Да, каккой пробег машины?

GETbMAH

Подскажите, может быть глупый вопрос: в chip explorer есть таблица базовой поверхности УОЗ в зависимости от оборотов мотора и давления (мм рт ст). Как определяется это давление: при включении зажигания снимается с ДАД (т е обычно 740-760 мм) или же это разрежение во впускном коллекторе, которое постоянно меняется?
Slavuta 1.3 Si
Drive2

Володимир

Цитата: GETbMAH від 16 Вересня 2016, 09:44:57
Подскажите, может быть глупый вопрос: в chip explorer есть таблица базовой поверхности УОЗ в зависимости от оборотов мотора и давления (мм рт ст). Как определяется это давление: при включении зажигания снимается с ДАД (т е обычно 740-760 мм) или же это разрежение во впускном коллекторе, которое постоянно меняется?
Це абсолютний тиск (тобто відносно абсолютного вакууму) в рессивері що постійно знімається.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

GETbMAH

Цитата: Володимир від 16 Вересня 2016, 12:12:44
Це абсолютний тиск (тобто відносно абсолютного вакууму) в рессивері що постійно знімається.
Дякую :drinks:
Slavuta 1.3 Si
Drive2

Андрій

Підкажіть, а під газ рекомендовано прошивку міняти? Славута 1.2 газ  євро4.
Чи працюватиме на стандартній прошивці?

__


Ще хотів спитати, скоро предстоїть ковирятися в прошивці славути 1.3
Справа такого порядку, шо там інж бісо..бить конкретно
Іде хороший провал при натисканні на газ.
Чєк або горить або мигає
ХХ пригає.
Тобто треба буде конретно займатися цим питанням
Машинку купили місяці півтори тому ще толком не лазили.
У когось є на 1.3 прошивка нормальна робоча?
Тому що Коли через Мікас-онлайн підключився там стояв Gob - 120
В прошивку явно влазили і поставили економ режим...
На всяк випадок щоб під рукою була прошивка нормальна робоча...
(пригадую як просто мучалися з Володимиром з моїм інжем, провали були конкретні, поки просто не перепрошив повністю прошивку).
Зараз стоїть



[img]http://s

Володимир

Цитата: Андрій від 19 Лютого 2017, 12:26:41
Тому що Коли через Мікас-онлайн підключився там стояв Gob - 120
На моїй машині 120 замало, провали йдуть якщо просто навіть на стоячій дати газу.
Цитата: Андрій від 19 Лютого 2017, 12:26:41
Зараз стоїть

Судячи з лейби, то прошивка для двигуна 1.2, дивись пошту, кинув якусь прошивку для 1.3.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрій

Велике дякую! Спробуємо!))
Я не здивуюся якщо там прошивка від 1.2


[img]http://s

Андрій

Зайнялися сьогодні інжем
Ось оригінальна прошивка яка була скачана з мікаса

http://andreyzp.ho.ua/source.rar


ХРюши знайти не вдалося, але чіплоадер і мікасонлайн чудово працювали на восьмаці
Через мікас онлайн (дослідник прошивок) побачив шо прошивка оригінальна і ту, якою поділився Володимир різні
Вирішили спробувати перепрошити на нову (точніше запис тікі калібрувань)
записало нормально.
Машина почала по іншому їхати, а саме набагато швидше реагувати на педаль газа
Веселіше почала їхати.
Дійсно різниця відчунта
а шо саме цікаве - перестав горіти чєк...
До цього він горів постійно
Тепер залишилося дві проблеми -
перша, при повільно повільному натисканні на газ всетаки оберти трохи падають, я звернув увагу що десь після 0,8 положення дросселя тікі починаються підвищуватися оберти
і шо сильно не подобається - сильно примітно плавають оберти
і при переході на нейтраль періодично теж просадка сильна
при цьому чєк не горить
ось лог
http://andreyzp.ho.ua/log2017.rar
там спочатку був Gxx=60 при цьому напруга на ДК була 0,8
потім змінив Gxx=65 напруга на ДК стала порядка 0,45


[img]http://s