Большой расход топлива

Автор Ann_Rioval, 31 Жовтня 2008, 22:24:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: EvgenS від 19 Січня 2016, 16:00:46
Цитата: Sergik32 від 19 Січня 2016, 13:17:39
В ниву класно жужика 1,9Д з фольца чи авді закинути, от тоді ціни б їй не було
Зачем городить "велосипед" если вроде как уже выпускают нивы с дизельным движком
да есть много какашок савковых времен с дизелем у моего кресного такие чинятся, даже нива чивроле дизельная у начальника)
Тарахтит как собака  :facepalm:

Sergik32

наші дизеля то є кончито
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vaniari

Так а чё б дизель не тарахтел  :-D

Каспер

а как насчет расхода топлива при увеличеном зазоре в свечах?

leokl

Я зашёл в тупичек )))
Выставил уровень, 25мм
Поменял мембрану экономайзера и ускорительного насоса, почистил все каналы, жиклеры, икс1 пробовал выставить со, цвет толком не меняется, голубоватый.
И в итоге расход 12 ((((
Да, и носики бьют в щель, давление хорошее струи.
При откл.клапана глохнет.

leokl

Все выставлено, не цыпляет. Уровень в норме

Toris

Тобто всьо зашибісь, еталонно, а апетит як не в себе? Може де шланг протікає? Чи хтось втіхаря зливає з баку? Авто на вулиці ночує?

leokl


Toris

А момент запалювання правильно виставлений?

Я вчора вперше відвідав карбюраторника, так він найпершою справою виставив правильний кут випередження за допомогою стробоскопа, бо я там встиг начудити і поставив дуже пізнє запалювання, через що машинко стало тупуватим при збільшеному апетиті.

P.S. Прикольна штука той ИКС-1, вже собі хочу таку приблуду. Дуже вже воно цікаво в працюючий циліндр заглядати. :-D

leokl

Привет всем, подскажите, если вторую трубку вообще передавать, расход можно снизить? Нивовский там 1 слоник стоит вообще. Правда 45 размер

Toris

Цитата: leokl від 14 Квітня 2019, 23:10:31Привет всем, подскажите, если вторую трубку вообще передавать, расход можно снизить?
Можна. Менший отвір - менше палива - менше тяги. А ще можна легше натискувати на педальку акселератора. ;)

А який апетит Вашої "ласточки"? 8л/100км по місту, як у профілі?

Володимир

Цитата: leokl від 14 Квітня 2019, 23:10:31
Привет всем, подскажите, если вторую трубку вообще передавать, расход можно снизить? Нивовский там 1 слоник стоит вообще. Правда 45 размер
В мене на таврії такий стояв, але диких витрат не було, все в межах норм.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

leokl

#612
Цитата: Toris від 15 Квітня 2019, 08:48:07
Цитата: leokl від 14 Квітня 2019, 23:10:31Привет всем, подскажите, если вторую трубку вообще передавать, расход можно снизить?
Можна. Менший отвір - менше палива - менше тяги. А ще можна легше натискувати на педальку акселератора. ;)

А який апетит Вашої "ласточки"? 8л/100км по місту, як у профілі?
стаоаюсь ездить на 1 камере. Расход 13

Toris

#613
Цитата: leokl від 15 Квітня 2019, 13:00:52стаоаюсь ездить на 1 камере. Расход 13
Хренасє... :psih: У мене такий був, коли я тільки купив славутку, вчився їздити (взимку) і грівся по 15-20 хвилин.

Володимир

Цитата: leokl від 15 Квітня 2019, 13:00:52
Цитата: Toris від 15 Квітня 2019, 08:48:07
Цитата: leokl від 14 Квітня 2019, 23:10:31Привет всем, подскажите, если вторую трубку вообще передавать, расход можно снизить?
Можна. Менший отвір - менше палива - менше тяги. А ще можна легше натискувати на педальку акселератора. ;)

А який апетит Вашої "ласточки"? 8л/100км по місту, як у профілі?
стаоаюсь ездить на 1 камере. Расход 13
Тоді треба дивитись чи часом не їздиш з включеним підсосом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion