Большой расход топлива

Автор Ann_Rioval, 31 Жовтня 2008, 22:24:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Baboon

А вопрос!
Насколько сильно зажигание должно отличатся по настройка от бензина и газа, кто знает?

leokl

Свечи нормальные!
Вот что смущает

Володимир

Цитата: Baboon від 22 Квітня 2019, 11:59:31
А вопрос!
Насколько сильно зажигание должно отличатся по настройка от бензина и газа, кто знает?
Залежить який газ, на літній в мене було +2.5 градуси до бензинового, коли пішла зимова суміш, то збільшив до +6, бо не їхало і сильно бубніло. Орієнтуйся на бубніння резонатора, коли запалювання пізнє, то він бубнить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Wildchild

Подскажите. В связи с изменением образа жизни приходится ездить по 1,5-3 км в день, бывает до 7-10 км в день. Расход вылез до 10 литров на сотню даже летом без прогрева на месте. Это норм, или надо ковырять?

Володимир

Цитата: Wildchild від 21 Вересня 2021, 15:21:35
Подскажите. В связи с изменением образа жизни приходится ездить по 1,5-3 км в день, бывает до 7-10 км в день. Расход вылез до 10 литров на сотню даже летом без прогрева на месте. Это норм, или надо ковырять?
Це норм, навіть на інжекторі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Wildchild від 21 Вересня 2021, 15:21:35Подскажите. В связи с изменением образа жизни приходится ездить по 1,5-3 км в день, бывает до 7-10 км в день. Расход вылез до 10 литров на сотню даже летом без прогрева на месте. Это норм, или надо ковырять?
На коротких поїздках протягом дня у мене десь так і виходить по пропану (славутка 1,2 карбюратор). Може й більше бути.

Wildchild

О, гут. А то я трохи прифігів від такого розходу влітку. Знав, шо чим меньші перебіжки, тим вище розхід але не думав шо такі поїздки по 5-7 хвилин так жахнуть по бензобаку

_Oleksandr_

Цитата: Wildchild від 21 Вересня 2021, 15:21:35Подскажите. В связи с изменением образа жизни приходится ездить по 1,5-3 км в день, бывает до 7-10 км в день. Расход вылез до 10 литров на сотню даже летом без прогрева на месте. Это норм, или надо ковырять?
В таком режиме для лета это нормально. У меня зимой с прогревами расход 11-12 литров.

Олександр 1968

Цитата: Wildchild від 21 Вересня 2021, 16:52:23
О, гут. А то я трохи прифігів від такого розходу влітку. Знав, шо чим меньші перебіжки, тим вище розхід але не думав шо такі поїздки по 5-7 хвилин так жахнуть по бензобаку
М.Запоріжжя?Щоб встигнути треба дати тапка.Не натиснеш,купа оленів вже впихується перед капотом.Ще встигнути за сплячим проїхати світлофор.Так що десяточка в мене по місту завжди,при чому якщо не намахали на заправці.Як тільки пару раз за місто,то й розхід менший.

ВКБ

Цитата: Олександр 1968 від 21 Вересня 2021, 20:58:09
Цитата: Wildchild від 21 Вересня 2021, 16:52:23
О, гут. А то я трохи прифігів від такого розходу влітку. Знав, шо чим меньші перебіжки, тим вище розхід але не думав шо такі поїздки по 5-7 хвилин так жахнуть по бензобаку
М.Запоріжжя?Щоб встигнути треба дати тапка.Не натиснеш,купа оленів вже впихується перед капотом.Ще встигнути за сплячим проїхати світлофор.Так що десяточка в мене по місту завжди,при чому якщо не намахали на заправці.Як тільки пару раз за місто,то й розхід менший.
2-й закон Ньютона F=ma і до ворожки не ходити. У більших авто розхід більший, закон обійти можна лише ккл мотора і якісттю палива, і то на полупук.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.