Мокрота в багажнике

Автор Рома, 13 Червня 2012, 17:41:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

я думав поставити, купив, але не ставив, кажуть шо до дупи карі очі той патрубок, слабо дує, да і дути то там нічим
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Мої посажири радуються. Треба не забувати нагинатись (кнструктор мудак) і розкривати щелепу заслонці. Доречі, хто прикоцав тросик чи ще щось, щоб з приборки керувати? Якось не мозок не руки не доходять. І звісно зима-літо. І перекриття повітря входу для морозу. Гайда в тему \"Пічка\"
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

конструктор мудак що не зробив копію з форда фієсти, а остальне маємо що маємо
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Будим мастирити. І так спасибі славки, що є.  Великі можливості появляються завдяки технології полімерного вирощування 3Д моделей.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

да, це точно, славка це відкритий полігон для вдосконалення майстерності конструювати і вдосконалювати те що 30 років назад було придумано і впроваджено в розвинутому автобудуванні
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32я думав поставити, купив, але не ставив, кажуть шо до дупи карі очі той патрубок, слабо дує, да і дути то там нічим
Нормально дує, якщо кожухом ручника не перекрити прохід.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

блін, переубідили, буду поставити, бо пока стоїть тільки центральна, там хоч можна щось покласти
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Саме просте рішення, тай ще й штатне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сергей

Цитата: Sergik32Коротше кажучи промазав герметиком ззовні під ущільнювачем і лядою, намазав гарно, аж повиперало, а сука в ботах всеодно тіче. зсередини між лядою і ущільнювачем не мазав і між склом і ущільнювачем не мазав. Мені так здається що тіче конденсат через той отвір в ляді що на самому згині, якраз там де той динамік, ті отвори скоріш всього для того і зроблені, бо якщо пічка включена, машина тепля, ззаду на ляді аж роса стоїть то полюбе всередині буде конденсат, і зі скла також збігає по кутках. вихід один, ставити якийсь обдув на задню ляду і скло.
В мене теж з того отвору капає, але більше між ущільнювачем і лядою. o_O
 Молдинг виглядає гарно, але, думаю, допоможе слабо, тільки якщо води на ляді мало.
Славута 1.3L

ВКБ

І мені так здається. Треба молдінг з бортиком в зворотню сторону і висотою хоча б 5мм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

да, бо якщо просто буртик то це не перекриє потік води. А от на рахунок промазки між ущільнювачем і лядою то не можу зрозуміти чого ж не тримає, вроді і залив гарно, напевно скло від ваги грає сильно в ляді і тому герметик лопає. походу треба як казав Серджіо садити все на спец.клей
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Сьогодні купив спеціалізований герметик для скла, але коли зроблю ще не знаю. :(
Славута 1.3L

Сергей

Парни всем привет! Короче сегодня заетил такую хрень - мокрый багажник как и у всех. Но слово мокрый это мало сказано! Короче поясню по порядку... У меня шумки нет и сверху железа сразу лежит резиновый коврик и поверх него тканевый. Так вот, сверху всё сухо, а под резиной по углам жесть как мокро! Глянул под задние сидушки, а там вообще пздц, тупо лужи!
1. Многие пишут что течет стекло, тогда как оно минует резиновый коврик и сверху все сухо?
2. Вариант что течет с фар буду завтра проверять;
3. Уплотнитель ляды, а как туда вообще вода может попадать? Он же вертикально установленный, разве что под напором херячить.
4. За конденсат промолчу ибо столько не могло наконденсировать. :)

В общем ребята, поправьте - направьте!

Фото:

ВКБ

Под дождём или росой ладу открывал? С угла ляды течёт на колонки.
Из под стекла запросто.
С фар редко.
На резиновом у меня тоже не было, а там лужи. Причина первая и вторая. Сейчас только первая.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сергей

Цитата: 6980148Под дождём или росой ладу открывал? С угла ляды течёт на колонки.
Из под стекла запросто.
С фар редко.
На резиновом у меня тоже не было, а там лужи. Причина первая и вторая. Сейчас только первая.


1. То что с ляды течет, то куйня. Во первых мокро по бокам по всему багажнику, во-вторых там течет, но такэ - вытер и забыл.
2. Хорошо, если из под стекла, каким образом вода минует коврик, попадает на все углы и в итоге натекает на целю лужу под сидушками?