Датчик топлива

Автор arhangel, 03 Січня 2009, 14:58:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SEMPER FI

Ромео, хочу вияснити причину, тому що холодно. Гаража немає і лізти одразу в багажник викручувати датчик не хочеться, якщо проблема виявиться не в ньому. А купувати новий немає за що.
Тому і питаю поради, бо можливо хтось з таким стикався.

Igorco

Взагаліто яб не радив зразу купувати новий датчик бо він коштує десь 100 - 130 грн. якось шкода стільки грошенят  викидати,  сам поплавок коштує 5 грн

Kritik

проблема може бути не тільки в поплавку
а і в тому шо стираються дорожки по яких їздить датчик і дає сигнал шо показувати стрілці...
кароче треба знімати і дивитися
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Skiper

Всё равно необходимо снять с машины. Проверить можно стрелочным тестером. Подключаешь к обмотке и начинаешь очень-очень медленно поднимать-опускать поплавок. Тестер покажет изменяющееся сопротивление обмотки. В месте, где плохой контакт стрелка будет дёргатся или показания вообще будут отсутствовать. Теоретически так, но практически не всегда удаются с первого раза поймать этот момент. Полной разборкой сего девайса не рекомендую заниматся.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

SEMPER FI

Спасибо. Тогда буду ждать хоть чуток потепления и буду разбирать.

Ромео

Skiper я свой датчик почти полностью разобрал ничего там сложного нет.  Но главное перед разборкой внимательно запомнить что и как стоит а то потом собрать все пластмаски трудновато будет!  Капризная это вещь, разобрал-собрал - вообще перестал работать :/ , повторил процесс - заработал!  Вобщем-наука здесь безсильна! :D

Kritik

Цитата: gda_1974а лучше поставить безконтактный , с какой нить иномарки
буде неправильно показувати
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Богдан

Цитата: Kritikбуде неправильно показувати
+100500

Ромео

Та буде правильно показувати, тільки провозитися треба пів дня, бензу лити туди-сюди і т.д.  Геморно!

Kritik

Цитата: gda_1974с чего ты решил,что будет показывать не правильно?
напряжение 12 В. , принцип работы тот-же,просто надо переставить свой поплавок с рычагом и всё
в інморок система зовсім інша там і насос погружний і глибина баку інша
кароче підібрати такий шоб показував правильно практично нереально

Ромео
не буде
і пів дня тобі не поможе)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

глибина бака
місце кріплення
і т.д...
дуже важко буде найти ідентичний бак і під нього датчик
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

а не проще купити за 100 грн і за 20 хв поміняти рідний?
я думаю ніхто не збирається на ній їздити до кінця життя, а на деякий час його хватить
та й той датчик чисто для орієнтації
приблизної
всьоравно ні розхід ні нічо по ньому нормально не визначиш
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Димончик

проще родной поставить . стоит 75 грн , работает исправно лет 5 , или тысяч 70-80 .
Любой датчик согласован всегда с указателем!  Реостатные датчики все имеют разное сопротивление .
Инородный датчик в баке будет показывать размеры калош , а не уровень топлива :)
авторемонт. ходовая/рулевая, двигатель/КПП, сварочные работы, электрик.  о-67-6I2-28-6I
рихтовка - покраска . большой бокс, легковые и грузовые.

Саша

В мене теж така фігня спостерігається (на стандарт-панелі) стрілка при ввімкненні запалення тікає до нуля, а потім трохи подумавши вертається в потрібне положення.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Саша

Раз було на заправці підкололо, добре що в багажнику була пуста бутилка з-під мінералки. Думаю як потепліє вскрити лючок  в багажнику і перевірити все що можна.
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4