Микас OnLine

Автор Володимир, 23 Березня 2013, 19:02:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь

У меня программа соединяется с эбу(видит его модель,прошивку и т.д.),но дальше не работает. В .ini файле какие должны быть параметры?  у меня Comport=COM1  SpeedEBK=2   ZV=25  VZ=100  Potik=0
Во всём поступайте с людьми так,как хотите,чтобы они поступали с вами.

Игорь

C SensDiag отлично работает. WinXP USB адаптер.
Во всём поступайте с людьми так,как хотите,чтобы они поступали с вами.

Игорь

USB адаптер ,версия последняя.скорость ставил разную.
Во всём поступайте с людьми так,как хотите,чтобы они поступали с вами.

Игорь

Во всём поступайте с людьми так,как хотите,чтобы они поступали с вами.

Володимир

Цитата: ihetУ меня программа соединяется с эбу(видит его модель,прошивку и т.д.),но дальше не работает. В .ini файле какие должны быть параметры?  у меня Comport=COM1  SpeedEBK=2   ZV=25  VZ=100  Potik=0
Думаю що проблема з адаптером, попробуй швидкість поставити по мінімуму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Петро

У мене при таких настройках все працюе з двума разними адапторами.
к.п.м.

Игорь

А тип впрыскивания почему не меняется? У меня кажись,попарно параллельный.
Во всём поступайте с людьми так,как хотите,чтобы они поступали с вами.

Володимир

Цитата: ihetА тип впрыскивания почему не меняется? У меня кажись,попарно параллельный.
Ця опція ще не задіяна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

председатель

Добрый день. Володя а твоя прога под Windows 7 должна работать? И еще вопрос, если не отключать бортовой компьютер, как ведет себя программа?

Володимир

Цитата: председательДобрый день. Володя а твоя прога под Windows 7 должна работать?
Не знаю.

Цитата: председательИ еще вопрос, если не отключать бортовой компьютер, как ведет себя программа?
Нічого доброго з цього не вийде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

председатель

Цитувати виділенеНічого доброго з цього не вийде.
а какие последствия могут быть?

Володимир

Цитата: председатель
Цитувати виділенеНічого доброго з цього не вийде.
а какие последствия могут быть?
МОже не законектитись, а якщо законектиться, то періодично буде підвисати і робити реконект.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Кинув поновлення на сайт, додано можливість коригування витрати форсунки та типу вприску, тепер програма показує правильний розхід. Також додано можливість запису протоколу діагностики у файл який можна потім аналізувати дослідником логів у вигляді 5-ти графіків, щоби змінити налаштування графіка, слід зліва на в списку параметрів на потрібному параметрі натиснути праву кнопку миші і з допомогою меню призначити графік для відтворення. Поки що не без помилок, але аналізувати можна.

З неприємного, тільки що вичислив при тестуванні на авто, що програма перестала читати помилки, чогось підвисає в цей момент, потрібно ще працювати над алгоритмом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Що потрібно, крвм компьютера, для користування діагностикою онлайн?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: 6980148Що потрібно, крвм компьютера, для користування діагностикою онлайн?
K-Line адаптер.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion