Люстерко (зеркало) зовнішнього огляду

Автор Alex Miha, 28 Грудня 2007, 12:38:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

romuald

Ще з 80-х лежало на шафі салонне широкоформатне дзеркало, що чіпляється на штатне. Встановив. Огляд гарний, але треба звикнути.

Тепер інша проблема - не повністю закриваються козирки від сонця. А у пасажира взагалі майже не закривається. То треба міняти конфігурацію козирків...?...чи існує якась альтернатива?

Toris

Вночі від фар задніх авто як будете спасатись?

romuald

Вночі однаково, що з "новим", що із старим...

Toris

В "старого", якщо воно рідне, при перемиканні знизу у нічний режим не сліпить. Там люстро з оптичним клином.

romuald

Ну, нове причеплене поверх старого рідного. Перемикач є, але я ним ніколи не користувався. А "оптичний клин" - це як?

User2108

Цитата: romuald від 09 Липня 2020, 20:14:49
Ну, нове причеплене поверх старого рідного. Перемикач є, але я ним ніколи не користувався. А "оптичний клин" - це як?
Це коли перемикачем у дзеркалі змінюється кут відбивання світла, яке йде від фар авто, які позаду

romuald

Ну спробую через півгодини...А за козирки порадите щось?

KOT

у меня было затонированно максимально заднее стекло. Стояло приблизительно такое зеркало, без него не мог ездить.
Оказалось что нужно было просто нормальные боковые, теперь почти не смотрю в салонное. Но фары сзади слепят и по боковым зеркалам

Toris

Я взагалі козирки підіймаю лише у похмуру погоду.
Коли сонячно - то козирок потрібний.
Коли сутінки, то козирком закриваюсь від світлого ще неба, щоби бачити темну вже землю.
Вночі козирок не заважає.

Лише на світлофорах, коли стоїш першим, козирки обидва краще підняти.

romuald

Тобто самі козирки ніхто не переробляв(не перетягував)на свій лад і для своєі зручності...?...хай поки так посоваюсь, тоді познімаю і переобтягну зі зміною конфігураціі. Шкода, що нема резервних, аби доопрацювати без зняття існуючих

Romka

Замов нові чи Б/У і експерементуй
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Знайшов тему по перетяжці козирків