Re: Флудилка 2019

Автор Sergik32, 01 Січня 2019, 02:46:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

#45
Цитата: Володимир від 04 Січня 2019, 10:58:52Думаю що якщо робити все з розумом, то той автомат вийде дорожче за машину.
А якщо без великого розуму, щоби контролер з приводом кулісу смикав і педальками працював? І підрульовий ричаг "вверх-вниз"? Хай навіть без "повного автомата", в "ручному" режимі, щоби не займатись порівнянням обертів з положеннням педальки. Там всього лише контроль поточного положення та відпрацювання послідовності руху "вверх-вниз" з поточного положення. Задню можна і руками втикнути. Привід активувати лише в моменти перемикання і передбачити діагностику та індикацію несправності КПП, коли почне передачі вибивати. Все.

YUKON

Цитата: Toris від 05 Січня 2019, 00:24:55
Цитата: Володимир від 04 Січня 2019, 10:58:52Думаю що якщо робити все з розумом, то той автомат вийде дорожче за машину.
А якщо без великого розуму, щоби контролер з приводом кулісу смикав і педальками працював? І підрульовий ричаг "вверх-вниз"? Хай навіть без "повного автомата", в "ручному" режимі, щоби не займатись порівнянням обертів з положеннням педальки. Там всього лише контроль поточного положення та відпрацювання послідовності руху "вверх-вниз" з поточного положення. Задню можна і руками втикнути. Привід активувати лише в моменти перемикання і передбачити діагностику та індикацію несправності КПП, коли почне передачі вибивати. Все.
Щось таке зроблено в Ляді Веслі!
По  замовленню Рено-Ніссан-ТАЗ, ZF зробив робота для Весли на базі 08 мех КПП...але автоРено-Ніссан-ТАЗ змогли спаскудити німців ііііііі...

Володимир

Цитата: Toris від 05 Січня 2019, 00:24:55
Цитата: Володимир від 04 Січня 2019, 10:58:52Думаю що якщо робити все з розумом, то той автомат вийде дорожче за машину.
А якщо без великого розуму, щоби контролер з приводом кулісу смикав і педальками працював? І підрульовий ричаг "вверх-вниз"? Хай навіть без "повного автомата", в "ручному" режимі, щоби не займатись порівнянням обертів з положеннням педальки. Там всього лише контроль поточного положення та відпрацювання послідовності руху "вверх-вниз" з поточного положення. Задню можна і руками втикнути. Привід активувати лише в моменти перемикання і передбачити діагностику та індикацію несправності КПП, коли почне передачі вибивати. Все.
Для робота обов"язково треба електронну педаль газу, привід на щеплення, і привід на коробку. І це тільки в варіанті що передачі будеш сам переключати. Плюс знімати кучу даних з датчиків і опрацьовувати дані, дешевше купити БУ з якоїсь бляхи з закордону.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

sniper

аукро совсем накрылось?
славута 1.3 Li

Володимир

Цитата: sniper від 05 Січня 2019, 20:51:12
аукро совсем накрылось?
Ще роки три тому.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

sniper

нормальная платформа была, я там и телефон китайский купил) леново а800, настоящий китаец, уже хрен знает сколько лет работает. и светодиодов накупил, людям ДХО делал. в городе светодиоды были в 3-4 раза дороже.
славута 1.3 Li

Олександр 1968

Люди з аукро перешли на prom.UA I на bigl.Купувати особисто мені комфортніше ніж було на аукро

Жулик

Цитата: Олександр 1968 від 07 Січня 2019, 17:17:05
Люди з аукро перешли на prom.UA I на bigl.Купувати особисто мені комфортніше ніж було на аукро
100% пром тоже норме )

Vitaliy.

Алексчук спрашивал в другой теме, что мне непонравилось в видео о Дж. Юзе. Как я вижу, чтобы заняться металлургией, нужна руда и уголь. Уголь у нас под ногами. А руда в Кривом Роге. Что важнее?- местное топливо, но привозная руда (или из чего он там выплавлял чугун? ), или наоборот? Кстати, шахта Гигант в Кр.Рогу стоит почти заброшенная с развала союза.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алексчук

Цитата: Vitaliy. від 08 Січня 2019, 20:11:25
Алексчук спрашивал в другой теме, что мне непонравилось в видео о Дж. Юзе. Как я вижу, чтобы заняться металлургией, нужна руда и уголь. Уголь у нас под ногами. А руда в Кривом Роге. Что важнее?- местное топливо, но привозная руда (или из чего он там выплавлял чугун? ), или наоборот? Кстати, шахта Гигант в Кр.Рогу стоит почти заброшенная с развала союза.
Ты вообще видео смотрел? До конца? А вторую часть тоже смотрел.

Дело не в угле или руде, а в том, что завод был не построен, а восстановлен на месте бывшего поселения. Во втором видео это лучше видно. Завод восстановлен на месте бывшего кургана, а земля ушла в отвалы вокруг завода. Посмотри вторую часть, интересно  ;).


Vitaliy.

У автора видео как мне кажется больное воображение.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YUKON

Жулькєєє, я тобі машину з роботом знайшов!

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Жулик

Воу воу незачто в жизни!
Джыгули то вапше не моя тема!!!!!

YUKON

Цитата: Жулик від 11 Січня 2019, 06:57:00
Воу воу незачто в жизни!
Джыгули то вапше не моя тема!!!!!
То не жмихулі, то Весло да ще й в універсалі...місця вахон, дрихун 1,8 на 123 коника ііііі....робот, робот ( мабуть Вертер), якій їде до 100 заааа...увага....15,5с.
Так мать їде паганенькій Таврон на карбі. :-D :-D :-D
А чооо...ну ще путлєр скуазал...нармальная! :facepalm: :rofl:
Ти ба, я даж не полінився іі зафотать...ба якій я...переживатєльний, щоб Жулькіндрот на санчатах до метро не їздив!  :-D :-D :-D

Жулик

15,5 сек  :facepalm: прям пушка и это при 123 конях :-D.
На мегане стоит на роботе 2е сцепление время переключения передачи до 0,3сек, шото мне кажется что она не тупее механики.
А тут 15,5 сек  :wallbash: кааатааастрофа.
Можно называть это авто веслом, лопатой, тяпкой, но для меня она джигуль и ты меня хоть убей!
Это как нокию назвали майкрасофт чы как там? Один хрен это нокиа! И никто ее не покупал)