Re: Флудилка 2019

Автор Sergik32, 01 Січня 2019, 02:46:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: YUKON від 01 Січня 2019, 22:26:13
Цитата: Жулик від 01 Січня 2019, 18:13:41
Классно год начался.
Так и хочется сказать, позакривали свої пезд***кі!!!!!
Да шо вже нема про шо поговорить тут?
Да про спорт! Да про алкоголь! Да про жінок врешті решт.
Люди одумайтесь!!!!
Ануж...пра дзєвак!) Особливо цікаво в твоєму виконанні! :-D :-D :-D
А ну яж то на якоре уже ).

Vitaliy.

В смысле- женатый?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Жулик

Типа да и не только)

sniper

Цитата: Toris від 01 Січня 2019, 18:32:39
Цитата: sniper від 01 Січня 2019, 14:29:16кто-то бы купил видеокарту гтх960ос от гигабайта за 3К гривен? как цена?
Мало характеристик для прийняття рішення.
какая еще информация нужна? 2гб гддр5
славута 1.3 Li

Toris

Цитата: sniper від 02 Січня 2019, 10:23:07
Цитата: Toris від 01 Січня 2019, 18:32:39
Цитата: sniper від 01 Січня 2019, 14:29:16кто-то бы купил видеокарту гтх960ос от гигабайта за 3К гривен? как цена?
Мало характеристик для прийняття рішення.
какая еще информация нужна? 2гб гддр5
Вже краще. І ще цікавить розрядність шини даних.

Алексчук

Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 10:46:50
Цитата: Vitaliy. від 01 Січня 2019, 23:50:10Мне припоминается, как торис прямо таки упрашивал поставить его модером. Рвался в модеры, как кандидаты в депутаты к кормушке. Тут что, золотом платят?
Пруфлінк або балабол.
Вот в этой теме ты писал каким ты был хорошим модером на каком-то там форуме и каким ты будешь на этом форуме нейтральным, честным и справедливым.
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14695.0

Но потом, когда дорвался до корыта, то практически сразу разделил пользователей форума на "своих" и "чужих" по взглядам на жизнь и начал насаждать свою красно-черную точку зрения.
Даже админ удалил твое изрыгание из эфира.

Поэтому я отозвал свой голос за тебя как модера. Не должно быть одним (своим) все, остальным Закон, причем по притянутым статьям. Результат на лицо.

Самое интересное, что счетчик форума "гостей" считает по количеству нажатия кнопок на открытие страниц. Стоит перезагрузить страницу и счетчик увеличивается на единицу. Т.е. если пять гостей каждую минуту откроют для просмотра новую страницу, счетчик выдаст 300 гостей.

Toris

Цитата: Алексчук від 02 Січня 2019, 11:34:37Но потом, когда дорвался до корыта, то практически сразу разделил пользователей форума на "своих" и "чужих" по взглядам на жизнь и начал насаждать свою красно-черную точку зрения.
Даже админ удалил твое изрыгание из эфира.
Мою політичну точку зору знали всі бажаючі ще задовго до мого модераторства. І мої політичні погляди - лише в політичці, на відміну від алексчукового підпису про комунізм, який геть всюди лізе в очі та до підсвідомості. Ось, знайшов щось таке про мої погляди та модератоство:
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14584.msg499354#msg499354
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=12359.msg499404#msg499404
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14584.msg499344#msg499344
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14603.msg500881#msg500881
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14604.msg500896#msg500896

Це я так шукав свії "передвиборчі обіцянки". Більше нічого не знайшов.
Лише пам'ятаю, що обіцяв судити справедливо і не банити політичних опонентів за політичні погляди.
Опонентів за політику в політичці не баню, Сволоч з віршиком про дУркаїну не дасть збрехати. }-)
Так само і зі справедливістю: старанно розбираю усі випадки і неспішно виношу своє рішення. Якщо хто хоче безнаказанно пропагувати кримінальні ідеї - то звиняйте, криміналу тут не буде, поки я модератор.

Дивно, але окрім команди порушників більше ніхто не жалівся на мою "несправедливість". :dunno: Мабуть, таки правильно я модерую, га?

Цитата: Алексчук від 02 Січня 2019, 11:34:37Результат на лицо.
Ага, поки не з'явились новорічні Алексчук з Салєком, результат таки був. :-D Ви що, зарані домовляєтесь?

Алексчук

#22
Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 12:37:53Так само і зі справедливістю: старанно розбираю усі випадки і неспішно виношу своє рішення. Якщо хто хоче безнаказанно пропагувати кримінальні ідеї - то звиняйте, криміналу тут не буде, поки я модератор.

Дивно, але окрім команди порушників більше ніхто не жалівся на мою "несправедливість". :dunno: Мабуть, таки правильно я модерую, га?

Цитата: Алексчук від 02 Січня 2019, 11:34:37Результат на лицо.
Ага, поки не з'явились новорічні Алексчук з Салєком, результат таки був. :-D Ви що, зарані домовляєтесь?
Сначала ты цепляешься к любой букве, переводишь в политическое русло, сам придумывая то, будто это мои мысли и не только мои, а потом пишешь, что это политика и переносишь в политику, выдавая предупреждение.

Так было в последний раз, когда я написал название города - Донецк. Ты накинулся как бык на красную тряпку. За уши притянуть можно что угодно.

Но свое истинное личико ты показал, когда  вкинул то, что для тебя является "интересным видео".

Toris

Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 12:37:53Сначала ты цепляешься к любой букве, переводишь в политическое русло, сам придумывая то, будто это мои мысли и не только мои, а потом пишешь, что это политика и переносишь в политику, выдавая предупреждение.

Так было в последний раз, когда я написал название города - Донецк. Ты накинулся как бык на красную тряпку. За уши притянуть можно что угодно.
У VItaliy. в профілі вказано місто Донецьк - і нічого, чомусь Торіс не кидається. :-D А стягнення тоді ти отримав за брехню на Президента, який нібито не поздоровив окуповані території, бо, мовляв, заборонено. Як виявилось, і Президент поздоровив, і нічого не заборонено, а Алексчук виявився брехлом і політичним провокатором за межами "політички". За що й отримав.

І ось прямо зараз товаріщ Алексчук займається розведенням смороду та зведенням стосунків з користувачем Торісом на добрих сторінках нашого форуму. }-) Вгамуйтесь, будь ласка, бо п.4.10 Правил ніхто не відміняв, як і Систему попереджень та банів.

Цитувати виділенеНо свое истинное личико ты показал, когда  вкинул то, что для тебя является "интересным видео".
Ай, всьо...

P.S. Алексчук, зав'язуйте, бо я вже замість цитування починаю відповідати прямо у Вашому повідомленні. :facepalm:

Алексчук

Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 13:43:30

І ось прямо зараз товаріщ займається розведенням смороду та зведенням стосунків з користувачем....на добрих сторінках нашого форуму. }
Цитувати виділене

Интересно получается, кто и с кем выясняет отношения?  :-D

Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 13:43:30

Вгамуйтесь, будь ласка, бо п.4.10 Правил ніхто не відміняв, як і Систему попереджень та банів.

Цитувати виділене

Вынь бревно сначала из своего глаза.

В общем иди ты в игнор снова, навеки.



Какой то глюк, все пишет в цитатах.

Володимир

Може вам на для ваших розборок завести окрему тему, чи перейти в особисті повідомлення?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

та досить уже мірятися у кого який.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

sniper

Цитата: Toris від 02 Січня 2019, 11:27:39
Цитата: sniper від 02 Січня 2019, 10:23:07
Цитата: Toris від 01 Січня 2019, 18:32:39
Цитата: sniper від 01 Січня 2019, 14:29:16кто-то бы купил видеокарту гтх960ос от гигабайта за 3К гривен? как цена?
Мало характеристик для прийняття рішення.
какая еще информация нужна? 2гб гддр5
Вже краще. І ще цікавить розрядність шини даних.
на розетке нужную не нашел GV-N960-2OC https://market.yandex.ru/product--videokarta-gigabyte-geforce-gtx-960-1190mhz-pci-e-3-0-2048mb-7010mhz-128-bit-2xdvi-hdmi-hdcp/12742168/spec?nid=55314&track=char
шина 128. частоты в характеристиках немного ниже, но не суть
славута 1.3 Li

Алексчук

Походу-то и поговорить людям не о чем, да и не в первый раз. Тишина  :popcorm:

Vitaliy.

Цитувати виділенеи не только)
Пояс верности?  :-D
Цитувати виділенеЛише пам'ятаю, що обіцяв судити справедливо і не банити політичних опонентів за політичні погляди.
А я помню, что что то с тобой було (не скажу, о чём я имею ввиду), и ты кому то накидал очков в политической теме. Позже, видать протрезвевзрев, вибачився, и снял свои бе штрафы. И что это было?  B)
Цитувати виділенеСначала ты цепляешься к любой букве, переводишь в политическое русло
Например, пару тройку недель назад, я выклал 2 видео о америке, в цикавом видео. В сюжетах никакой политики небыло, но их убрали, и/или перенесли кудись.
Цитувати виділенета досить уже мірятися у кого який.
Язык, или жезл власти?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх