Готовьте кошельки

Автор igr, 24 Квітня 2013, 09:46:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

воно то і правильно, бо я свою 4-х річну вожу просто, а коли стоять поліцаї то вона ховається за сидіння, вже так наблатикалась що просто капєц.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

dj_doom

Цитата: Сергей від 05 Вересня 2017, 11:38:21
За перевозку детей без автокресла хотят наказывать

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2017/7/18/162413.htm

наблюдал я "гонщега" на зачуханном (в марках не силен, но чтот старое, уже и с ржавчиной по низу и т.п.) ино в Броварах. ему лет район 40, жена примерно того же возраста. на переднем сиденье жена держала ребенка где-то годовалого, на ее коленях (ну мож между, просто на сиденье, в открытое окно не очень понятно было) сидел еще ребенок 4-5 лет. "гонщег" от магазина стартанул так некисло, с прогребом и умчался в неизвестную даль..
в общем к чему я...
а, к тому, что я ЗА такой проект!!! ))))

Sergik32

я тоже "ЗА", безпека понад усе, от тіко хреніво що місця в славуті троха малувато, поставити сідуху і фсе, один жоп сяде і більше нема
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

EvgenS

У меня детское кресло стоит и сзади две жо садятся правдо им троха неудобняк, вот одной ништяк :rofl:

Sergik32

ну дві не широкі можна вмостити, або одну широку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

А в усіх хто пролялякав ЗА - изофікси стоять? Вас таких, даж з дитячими сидіннями, але обпутаними ременями безпеки перших мусора "вкатають". З урахуванням їх ступеня "обізнаності" в праві - готовте бабло!
Ми людям не даємо можливості завести норм авто, зато починаємо вносити законопроєкти які регулюють те чого немає в 90% випадків.
За зарплати ,щоб купити ті ж самі нормавто я мовчу і самі ж збираємо авто в якіх немає жодних сучасних норм безпеки.
При цьому кричемо а я ЗА. За що за я так і не зрозумів.
Це зветься піди туда, незнаю куда, принеси то незнаю що!

Сергей

Цитата: YUKON від 05 Вересня 2017, 14:54:41

Ми людям не даємо можливості завести норм авто, зато починаємо вносити законопроєкти які регулюють те чого немає в 90% випадків.
При цьому кричемо а я ЗА. За що за я так і не зрозумів.
Це зветься піди туда, незнаю куда, принеси то незнаю що!
Во, во... Курить в общественных местах запрещено, так? А хто знает случаи, что бы за это штрафанули? Боюсь, что никто. Распивать спиртное тоже нельзя, абы где. Много случаев по штрафам? Ноль целых кое-что десятых. Половина ездит не пристегнутыми. Кто кого за это штрафовал? Туда же разговор по мобильному. Сами пилицианты в примусах неустанно болтают. Думаю все это видят... А вот за детское кресло будут штрафовать. Только вопрос. Кудаеготулить в Славуту или ТАЗ? И цены на них кто-то видел? Это как ремни безопасности в ГАЗ 21? А шо тогда будут делать таксЁры?
У нас как всегда-абы наштамповать законов и проголосовать, шоб не говорили, шо верховна зрада не прцюе... А как это будет? И шо это будет? И за шо это будет? Абсолютно неважно  }-)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

я згоден, що наші авто не авто а так, відро з гайками, і дитячі крісла б/у коштують під 2 штуки і вище, і кріпити їх одним ремнем це не комільфо, але така херня в рашці і білорусі діє і там штрахають за це, а значить і у нас буде діяти. ну як не крути а в дитячому кріслі навіть привязаному так як є всеодно якийсь відсото да буде безпеки. не зручно але цю херню вони введуть однозначно. Хоча можна мента загнати за хмари, що немає чим і як установити крісло, а влазити в кріплення пасків безпеки, тим самим пхати носа в конструкцію заводську я не маю права, а гнати авто на спец СТО де там зроблядь і чи є в них на то всі дозволи і нормативні документи і чи буде у них потім документ на то що вони все зробили і мають дозвіл з заводу це хер хто таке дасть.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

EvgenS

Отдыхал летом в Новоросийске так там реально в неположеных местах никто не курит и не распивают спиртное. После отдыхал в Урзуфе так это жесть, на пляже все бухают и курят и по боку шо рядом дети бегают.

Володимир

Цитата: EvgenS від 05 Вересня 2017, 15:37:10
Отдыхал летом в Новоросийске так там реально в неположеных местах никто не курит и не распивают спиртное. После отдыхал в Урзуфе так это жесть, на пляже все бухают и курят и по боку шо рядом дети бегают.

Колись і ми дожевемо до цивилізації, родич живе в Канаді, то каже за кермом хильнув води з бутилки, побачив це поліцейський, підійшов перевірив чи часом не спиртне вживав. Спиртне в салоні возити не можна, тільки в багажнику, щоби водій не міг дотягнутись до бутилки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

отакто, в славуті полюбом не можна возити в салоні, бо тут куди не поклади то дотягнешся
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

В Славуті і до багажник а дотягнеешся

Сергей

Водителей планируют штрафовать за превышение норм вредных веществ в выхлопных газах
https://jurliga.ligazakon.net/news/183626_voditeley-planiruyut-shtrafovat-za-prevyshenie-norm-vrednykh-veshchestv-v-vykhlopnykh-gazakh

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

#28
Цитата: Сергей від 28 Січня 2019, 10:57:58Водителей планируют штрафовать за превышение норм вредных веществ в выхлопных газах
https://jurliga.ligazakon.net/news/183626_voditeley-planiruyut-shtrafovat-za-prevyshenie-norm-vrednykh-veshchestv-v-vykhlopnykh-gazakh
Законопроект тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65047

Ось текст законопроекту:

Spoiler
Проект
вноситься народним депутатом України
                                    Ю.В. Тимошенком

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення дотримання нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах при експлуатації автомототранспортних та інших пересувних засобів)


Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до законодавчих актів України такі зміни:

1. До Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., № 51, стаття 1122):

1) Статтю 81 викласти у такій редакції:

"Експлуатація громадянами автомототранспортних та інших пересувних засобів і установок, у яких вміст забруднюючих речовин у відпрацьованих газах, а також рівень впливу фізичних факторів, здійснюваного ними під час роботи, перевищують установлені нормативи, -
тягне за собою попередження з обов'язком припинити правопорушення протягом 14 днів.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

2. До Закону України "Про Національну поліцію" (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, стаття 379):

1)  Частину першу статті 23 доповнити пунктом 29 такого змісту:

"29) вживає заходів для виявлення фактів експлуатації автомототранспортних та інших пересувних засобів з перевищенням нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах.".



ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.


Голова Верховної Ради
            України                                                     А.В. Парубій
[close]

-----------------------------------------------------

Подивився порівняльну таблицю і роблю висновок, що зрада змінила форму.
Було: тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стало: тягне за собою попередження з обов'язком припинити правопорушення протягом 14 днів.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів.
----------------------------------------------------------
Питання лише в нормативах: будуть братись нормативні значення для відповідної моделі авто чи якісь загальні нормативи, одні для всіх?

Володимир

Скоро славутоводи будуть шукати викинуті датчики кисню і каталізатори.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion