Готовьте кошельки

Автор igr, 24 Квітня 2013, 09:46:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Хех, а мені для карбюратора взагалі треба якусь установку на трубу майструвати. :-D

Ivan1988

Ну и как это они будут контролировать? Техосмотров нет. Не будут же останавливать каждую машину и газоанализатор вставлять  в трубу, тем более и так всё больше и больше автомобилей переводят на экологически более чистый пропан-бутан.

Володимир

Цитата: Toris від 28 Січня 2019, 11:33:31
Хех, а мені для карбюратора взагалі треба якусь установку на трубу майструвати. :-D
Кожна машина сертифікована під якесь євро, то відповідно будуть міряти СО щоби вона в то євро влізла.
Цитата: Ivan1988 від 28 Січня 2019, 12:24:07
Ну и как это они будут контролировать? Техосмотров нет. Не будут же останавливать каждую машину и газоанализатор вставлять  в трубу, тем более и так всё больше и больше автомобилей переводят на экологически более чистый пропан-бутан.
Деколи від машини так газом воняє, що більше викидів ніж на бензині.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Цитата: Toris від 28 Січня 2019, 11:12:03
Питання лише в нормативах: будуть братись нормативні значення для відповідної моделі авто чи якісь загальні нормативи, одні для всіх?
Так сразу всех по Евро-6 проверять. Они могут...  }-)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Цитата: Сергей від 28 Січня 2019, 14:41:39Так сразу всех по Евро-6 проверять. Они могут...  }-)
А в Законі не сказано, по яких нормах. :)

Сергей

Цитата: Toris від 28 Січня 2019, 15:01:50
Цитата: Сергей від 28 Січня 2019, 14:41:39Так сразу всех по Евро-6 проверять. Они могут...  }-)
А в Законі не сказано, по яких нормах. :)
Сказано не сказано, а мы все как у гейропейцев. Даёшь Евро-6!  :-D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

і це шо, знов прийдеться ставити каталізатора собі в машину, я з нього успішно відрізав разтруб з гайкою під лямбду
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенеДеколи від машини так газом воняє, що більше викидів ніж на бензині.
Не знаю, від моєї ніколи газом не воняло. Це ГБО перших поколінь інколи смердять газом. Одного разу приїхав додому і почув різкий запах одоранту у себе у дворі, відразу побіг шукати витіки газу на редукторі та трубопроводі з природним газом, що в будинок йде, а то виявилосяся сусід на своїй карбовій Таврії з ГБО-1 прогрівається і вітер дує в мою сторону.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 28 Січня 2019, 15:53:22
і це шо, знов прийдеться ставити каталізатора собі в машину, я з нього успішно відрізав разтруб з гайкою під лямбду
Мій лежить новенький з резонатором в гаражі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

мій тоже гарний каталізатор, ну тіко без раструба, але то дрібниці, а от резонатор інжовий здох, зараз карбовий стоїть, ну якщо вже будуть нюхати на дорозі то куплю нового да й поставлю
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

SWarlock

Та подождите немножко, скоро уже и вернут техосмотр. Офшоры ждут бабла.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Сволочь

Цитата: SWarlock від 29 Січня 2019, 10:10:57
Та подождите немножко, скоро уже и вернут техосмотр. Офшоры ждут бабла.
Конечно вернут. Ато фигня получается, в Европе ТО есть, а в цээвропе нет! :hysterics:
Кстати, а в раSSее ТО есть?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Geroy

Пока мы тут штрафы обсуждаем, в Европе с 22 года каждое новое авто
должно быть обязательно оборудовано спиртовым иммобилайзером!!!!!!!!!!!!!
https://eshop.elit.ua/pages/news/145/
Все капец - половина авто у нас просто не заведется)))))))))
Они борются с причинами, а не последствиями в отличии от нас!

Toris

Цитата: Geroy від 29 Травня 2019, 22:57:35Все капец - половина авто у нас просто не заведется)))))))))
А мені по барабану, я з 2005 року повністю сухий, чистий та ввічливий. :mitsu:
Тому повністю підтримую такі нововведення. Якби ще на адреналін тестували, було би взагалі фантастика.

Sergik32

а якщо я в дворі з коллєгами кушаю водочку з пивком і мнясцом, а машина стоїть перед гаражем сохне після того як помив і загнати в гараж її хто має?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0