Флудилка 2023

Автор Vitaliy., 01 Січня 2023, 08:16:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Vitaliy. від 04 Квітня 2023, 21:17:09Торис, ти неверно ему посоветовал. Тавничный, это то же самое что и восьмёрочный, с отдельным блоком эпхх. У нас на славках стоит комутационный блок.
Не буду сперечатись, бо деталей не пам'ятаю, а славутко продане. Але пам'ятаю, як здавав придбаний комутаційний блок в один магазин, а правильний з сьомим виводом (по кількості підключень по схемі, не по порядку) купив в іншому магазині. Там якась мінімальна різниця у маркуванні, а сутність геть різна, тому й наголосив на правильності того комутаційного модуля.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vladilenovich

В Одесской области у военного украли дрон стоимостью 750 тысяч гривен

Дрон стоимость 750 тысяч гривен забрал из почтового отделения злоумышленник, представившийся военным.

Как стало известно «Думской», инцидент произошел в селе Усатово.

Сотрудники «Новой почты» оправдываются, мол отдали беспилотник Matrice 300 RTK (в комплекте с камерой, зарядкой и шестью батареями) временному переселенцу (или кому-то с документами ВПО), который не просто показал документы на имя получателя, но и номер посылки знал.

Полиция открыла уголовное производство по статье кража, совершенная в условиях военного времени. Виновному грозит до 8 лет за решеткой.
https://dumskaya.net/news/v-odesskoy-oblasti-u-voennogo-ukrali-dron-stoimo-175090/

Володимир

Цитата: _Oleksandr_ від 13 Травня 2023, 14:24:03
Цитата: Володимир від 10 Травня 2023, 10:02:52Я скоротив перелік до 4-х моделей, але наважитись на покупку не можу.
Пишіть які, будем форумом підказувать :-D Бува так навіть коли вже конкретна модель обрана, ще можуть бути питання з яким мотором/КПП брать.
Один з кандидатів, ложка дьогтю відсутність гідрокомпенсаторів, газ поставити можна, але клапана регулювати дуже дорого.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Гарний фюжик. Просторий, комфортний, не проблемний. Можна обійтись і без газу.

Romka

Гарна і практична автівка.
Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 13:23:45ложка дьогтю відсутність гідрокомпенсаторів
То вас не засмучувала відсутність гідрокомпенсаторів на Славуті, то тут чого?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 15 Травня 2023, 15:21:21Гарна і практична автівка.
Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 13:23:45ложка дьогтю відсутність гідрокомпенсаторів
То вас не засмучувала відсутність гідрокомпенсаторів на Славуті, то тут чого?
В славуті зазор регулюється з допомогою викрутки і ключа, а тут заміною стаканчиків, 275 грн за штуку. Якщо їздити на бензині, то проблем нема, регулювання вистарчає на 100 тисяч, але з 1-го липня обіцяють покращення, і я вже не впевнений що з середньою витратою 8 літрів буде вигідно їздити на 95-му бензині.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

#37
Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 15:40:44
Цитата: Romka від 15 Травня 2023, 15:21:21Гарна і практична автівка. але з 1-го липня обіцяють покращення, і я вже не впевнений що з середньою витратою 8 літрів буде вигідно їздити на 95-му бензині.
Є пропозиція підняти акциз, а ні НДС-тоді підвищення буде незначним. Майже не буде всіляких "скруток", як зараз, но хто зна, чи є здоровий глузд у Кабмі, чи це хтось дуже, дуже "піклується" про українську економіку. Хай йому грець... }-)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Romka

Ну, не дешево. Але це раз в 50к. км (якщо на газу) витратити треба 8х275=2200 грн? З вашими пробігами це через 10 років? То й не дорого, імхо.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

User2108

Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 15:40:44
Цитата: Romka від 15 Травня 2023, 15:21:21Гарна і практична автівка.
Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 13:23:45ложка дьогтю відсутність гідрокомпенсаторів
То вас не засмучувала відсутність гідрокомпенсаторів на Славуті, то тут чого?
В славуті зазор регулюється з допомогою викрутки і ключа, а тут заміною стаканчиків, 275 грн за штуку. Якщо їздити на бензині, то проблем нема, регулювання вистарчає на 100 тисяч, але з 1-го липня обіцяють покращення, і я вже не впевнений що з середньою витратою 8 літрів буде вигідно їздити на 95-му бензині.
Хочете витрати 5 л по місту з кондеєм - беріть дизель. Сітроен С4, 2013 р.в., 1.6. По трасі з кондеєм, повним салоном дорослих і швидкості 120-140, 4.3 л.

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 15 Травня 2023, 13:23:45ложка дьогтю відсутність гідрокомпенсаторів, газ поставити можна, але клапана регулювати дуже дорого
Тут все індивідуально: якшо їздите багато, мабуть краще гідрики, якщо не багато - стаканчики. Перші краще, але їх заміна може влетіть в копійку, а ресурс викатать не встигните. Наприклад, на мій двигун за оригінал треба віддать 700+ грн. за штуку, всього 16, разом - 11 000+ грн. за заміну (це при вартості непоганого б/у двигуна з Польщі в 15-17 тис.). Тому якшо двигун з не малим пробігом і туди все одно лізти одразу після покупки - заміна стаканчиків може бути не таким сильним фінансовим навантаженням, як заміна гідрокомпенсаторів.

Цитата: User2108 від 15 Травня 2023, 18:14:35Хочете витрати 5 л по місту з кондеєм - беріть дизель.
Де б його тільки взять той дизель з невеликим пробігом. Бо якшо з великим (та ще й якшо то турбо-дизель), то все шо зекономили доведеться віддати, щоб обслужити такий двигун.

Toris

Цитата: _Oleksandr_ від 15 Травня 2023, 22:27:16Де б його тільки взять той дизель з невеликим пробігом. Бо якшо з великим (та ще й якшо то турбо-дизель), то все шо зекономили доведеться віддати, щоб обслужити такий двигун.
Правильно кажете. Якщо брати для економії - то лише нове, але це вже геть не економія. Наприклад, колега взяв у кредит Рено Сандеро з двигуном 0,9л та ГБО-6 - то у нього розхід 4,5л ПРОПАНУ на 100 км. Дизель тихенько заздрить.

Володимир

Кандидат №2, з двигуном 1.4

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Toris від 15 Травня 2023, 22:50:21розхід 4,5л ПРОПАНУ на 100 км.
Дуже підозріло. Може біднить? То будуть клапани з дірочками скоро)
Цитата: Володимир від 16 Травня 2023, 10:08:39Кандидат №2, з двигуном 1.4
Теж непоганий кандидат, але ходові якості скромніші. Фьюжик з нею стане майже позашляховик.
 
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 16 Травня 2023, 10:35:23Дуже підозріло. Може біднить? То будуть клапани з дірочками скоро)
Там напевне трициліндровий двигун з турбонаддувом та прямим впорскування газу в циліндр. Рідкий газ при випаровуванні забирає багато тепла, в результаті в циліндр можна закачати велику кількість повітря, через це і така мала витрата.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion