Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 24 Квітня 2023, 21:43:18Пошукав на "Шини і диски" шини 155/70R13 А-брендів - у продажу немає ЖОДНОЇ шини у такому розмірі. Зняв фільтри з розмірів, залишив лише R13 та набір брендів - також голяк. Срака якась... Їм що, маленький розмір не вартий уваги? Чи то особливості місцевого попиту та пропозиції?
Тут є і свої плюси - не треба витрачати час на роздуми "шо купить?", а коли вибрали шо купить - на роздуми "де взять гроші?". А то можна ж і не втриматься
Spoiler


[close]

Toris

Цитата: _Oleksandr_ від 28 Квітня 2023, 19:59:30А то можна ж і не втриматься
Ого! Вітаю з новенькими кросівочками! :clap: А що за колісниця має щастя бути керованою щедрим власником? Трошки ширшечка, невисока, міцна та швидкісна гума - це ж полюбе щось для швидкого двигуна +/-2 літри?

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 28 Квітня 2023, 20:49:33Ого! Вітаю з новенькими кросівочками! :clap: А що за колісниця має щастя бути керованою щедрим власником? Трошки ширшечка, невисока, міцна та швидкісна гума - це ж полюбе щось для швидкого двигуна +/-2 літри?
Дякую, Славутку за замінив Сітроен С4 першого покоління зі звичайним атмосферним 1.6 двигуном. Я так швидко не їздю, як того може та гума, просто хотілось спробувать шо воно таке отой прєміум.

Toris

#948
Цитата: _Oleksandr_ від 29 Квітня 2023, 18:20:51Сітроен С4 першого покоління зі звичайним атмосферним 1.6 двигуном
Я надовго був запав на Citroёn C4 Picasso. Люблю монооб'ємні кузови, хазяйські вони.

А вчора запав на Honda Civic Hatchback VIII покоління. Космольот! І ніби ж розумію, що не таке мені треба, а все одно душа бажає свята. :-D
Це футуристичне чудо лише на 5 сантиметрів коротше ланоса, а місця більше і в салоні, і в багажнику. Цепний двигун з динамічною зміною фаз газорозподілу. Двигун бензиновий або дизельний від 1,3 до 2,2 літра. КПП на будь-який смак. Можливий повний фарш з круїзом і панорамним дахом (не розумію, для чого такий дах, але він можливий). Навіть газулька фізіологічно правильна, як у камазів та БМВ, кріпиться під п'яткою. Все для людей.

Відео
[close]

User2108

Якщо душа бажає свята - то беріть :)
Але якось би вже визначились, бо на тому тижні одне авто, на цьому інше, хоча, якщо пан може дозволити собі міняти авто кожен тиждень, можливо ми чогось не знаємо?  :o  :)
p.s. Щодо даху, покатайтесь трохи часу і зрозумієте. Хоча можливо і не зайде

Володимир

Цитата: User2108 від 05 Травня 2023, 08:33:32Якщо душа бажає свята - то беріть :)
Але якось би вже визначились, бо на тому тижні одне авто, на цьому інше, хоча, якщо пан може дозволити собі міняти авто кожен тиждень, можливо ми чогось не знаємо?  :o  :)
p.s. Щодо даху, покатайтесь трохи часу і зрозумієте. Хоча можливо і не зайде
Машину найлегше купити спонтанно, а коли вже вибираєш, то вже дуже важко визначитись з моделлю авто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

 :lol:
Це коли дуже багато грошей. Коли мало то, то там моделей 7. Якщо не брати  неадекватний діапзон починаючи автомобілями з початку 80х.
 Проте, не відкидаю, що треба провести кропітка роботу пару тройку місяців, щоб визначитись з тим, що потрібно, що не потрібно, що буде дратувати і не давати задоволення від нового авто. Щоб потім не продати через півроку).
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 03 Травня 2023, 18:41:00А вчора запав на Honda Civic Hatchback VIII покоління. Космольот! І ніби ж розумію, що не таке мені треба, а все одно душа бажає свята.
Головне шоб космольот подобався. Будь яке авто віком 10+ років ламається та потребує догляду. Якшо машина не в кайф - витрачати на неї час та кошти не буде бажання.

Цитата: Toris від 03 Травня 2023, 18:41:00Можливий повний фарш з круїзом
Доречі, в С4 (як і в багатьох інших Сітроенах або Пежо) круїз-контроль в базовій комплектації.

vladishtm

Цитата: Toris від 03 Травня 2023, 18:41:00А вчора запав на Honda Civic Hatchback VIII покоління. Космольот! .....
.  Porsche Taycan.  :beee: Тесла рядом не стояла
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Romka від 05 Травня 2023, 11:28:43:lol:
Це коли дуже багато грошей. Коли мало то, то там моделей 7. Якщо не брати  неадекватний діапзон починаючи автомобілями з початку 80х.
Я скоротив перелік до 4-х моделей, але наважитись на покупку не можу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Та чого там, якщо є гроші, є потреба і вибір зроблено - беріть, нічого вагатись.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 10 Травня 2023, 10:02:52Я скоротив перелік до 4-х моделей, але наважитись на покупку не можу.
Пишіть які, будем форумом підказувать :-D Бува так навіть коли вже конкретна модель обрана, ще можуть бути питання з яким мотором/КПП брать.

Romka

На дисках чи на штампах)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#958
...На початку травня дальнячок намітився, а я ще навіть на літо не переладнувався.

2023-05-05-Пт. Підготовка до дальняка. День перший. Мийка.
1. Після роботи заїхав на мийку самообслуговування і помив Сенсовича після зими, бо трохи замурзаний. 100 грн.
2. Заїхав до гаража, забрав зимові колеса, які з минулого сезону так і не помив, завіз на мийку, де хлопчина помив їх мені за 100 грн. Спробував якось самотужки помити колеса тими їхніми брандспойтами - то внутрішня сторона диска відбила струмінь з брудом на мене у повний зріст, після чого надалі я здаю колеса фахівцям, які акуратно вимивають їх пензлями-щітками з шампуньками.

2023-05-06-Сб. Підготовка до дальняка. День другий. Ревізія.
1. Завіз вимиті вчора літні колеса на ревізію-балансування. Пізніше приїхав і Сенсовича перевзули. 300 грн.
2. Ревізія Сенсовича моїм основним ремонтером. Виявили болт з поганою різьбою, через що захист двигуна на ямах відчутно грюкав. Замінили болт. Необхідна термінова заміна задніх пружин, бо рідні вже зовсім всьо. Необхідно купити фіксатор тяги до електропривода задньої правої дверки, бо не слухається центрального замка. Необхідна заміна підіймача скла у тій же дверці (не підіймається скло штатною ручкою).
Ходовка в нормі, двигун також може бути. 200 грн + 100 грн бонуса.
3. Хлопці помили зимові колеса. 100 грн.

2023-05-07-Нд. Підготовка до дальняка. День третій. Автобазар.
1. Купив дві задні пружини (фото додається). 950 грн.
2. Купив два килимки під ноги заднім пасажирам. 200 грн.
3. Купив два підсрачник в авто (фото додається). 380 грн.
4. Купив зарядний пристрій з вольтметром у прикурювач. 200 грн.
5. Купив два фіксатори на тяги різних конструкцій. 100 грн.
Підіймач скла не купив, розборка не працювала, а новий не радять.

2023-05-08-Пн. Підготовка до дальняка. День четвертий. Заміна пружин.
Ремонтер замінив обидві пружини. 400 грн + 100 грн бонуса.
Тепер Сенсович має доїхати зі мною і трьома пасажирами до місця призначення та успішно повернутись.

Бюджет процедур 3130 грн при курсі 37,80UAH/USD або 82,80USD.

Toris

Додаю фото рідних пружин Сенсовича. Ремонтер показав чужу аналогічну лопнуту пружину зі слідами значно меншого зносу та корозії.