Запитання/Відповіді по ГБО

Автор Володимир, 23 Листопада 2014, 15:25:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Алекс

Була такая беда,с гулянкой оборотов на хх ...пропала кудой х з
Приходилось переключать в пробках на бенз
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

так от і я переключаю для попробувати чи на бензині такеж, а ні, на бензі все гарно. і що саме головне не завжди таке.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

#1142
Цитата: Sergik32 від 10 Лютого 2021, 14:24:33мар датчику пише розрідження 0,5-0,56
То у вас підсос повітря чи газу з редуктора з вакуумної камери (там де трубочка з мап надіта). Перевірте всю цю вакуумну магістраль від ресивера до датчика і від мап до редуктора. Бо трубочки з гуми, мабуть китайської, дубіють і починається нещільне прилягання і підсос.

Друге - дохне мап.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитата: Sergik32 від 10 Лютого 2021, 14:24:33
з установкою газіровки і отими форсунками і рампою під них стало так незручно лізти і регулювати що я чесно кажучи проігнорував оті збільшення на 0,05-0,1 до заводських. зараз мене більше цікавить питання чому на газу мотор не рівно робить а по синусоїді, одним словом трошки гуляють оберти, думав може фільтра забиті, зняв того що на грубої очистки а він чистенький, вже до того що тонкої то і не ліз. Невже це мембрана гуляє. і ще дивлюсь по мар датчику пише розрідження 0,5-0,56, це певно багато, в основному дивлюсь відоси по гбо то там 0,3-0,35 на ХХ. В кого які думки з приводу гуляння обертів. на бензині робить рівно
Я тоже зазоры в клапанах не менял оставил как пишет руководство по автомобилю и думаю что так правильно. Газовый MAP на холостых показывает 0,4- 0,42. Двигатель работает ровно, колебания оборотов чуть больше чем на бензине но на слух не слышно, стрелка тахометра не прыгает. Плавание оборотов у меня было на Вальтековских форсунках, они просто не успевали отрабатывать. На Стаговских такого не было. Что показывает лямбда зонд на холостых и какое время впрыска на холостых?

ВКБ

Або дохне мап або десь тру бочка таво. Навіть 0,27 у мене бува по мікасу дивлюсь.
Може бути що не мап, бо молодий він у Сержика32, два роки живе, а в системі в бензиновій, десь дирка.
Форси у мене  порожнякові валтек 5 років без регулювання і заміни 80 тис пробігу хх стабільний не плаває
.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 10 Лютого 2021, 14:24:33
з установкою газіровки і отими форсунками і рампою під них стало так незручно лізти і регулювати що я чесно кажучи проігнорував оті збільшення на 0,05-0,1 до заводських. зараз мене більше цікавить питання чому на газу мотор не рівно робить а по синусоїді, одним словом трошки гуляють оберти, думав може фільтра забиті, зняв того що на грубої очистки а він чистенький, вже до того що тонкої то і не ліз. Невже це мембрана гуляє. і ще дивлюсь по мар датчику пише розрідження 0,5-0,56, це певно багато, в основному дивлюсь відоси по гбо то там 0,3-0,35 на ХХ. В кого які думки з приводу гуляння обертів. на бензині робить рівно
Підніми паливоподачу на ХХ щоби збагатити суміш, я в себе підняв, то працює рівненько що гривнева монета на ребрі якийсь час тримається.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну трубочки на вакуум у мене силіконові ВАЗовські мякенькі новенькі, паливоподачу я піднімав, а до кіко підняти ще. осьо смаріть, зробив фото разочок.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Серж, видно лише по лямбаді що там в тебе на нарячому , і не по скачучій напрузі а усереднений коеф так наочніше. Ти в принципі досімне знаєш що в тебе по факту, по стрибки тих напруг 0,1..0,9 ніфіга не дають понять. Якого стаг не зробив це конф. з гістерезісом в півсекунди було б все понятно. Тобі треба БЕ щоб коеф показував лишку кисню. Суміщення графіків то ніочом. Саме по лямбді 1
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

мені там все неочом, мене смущає розрідження, може десь є підсмікт повітря, тра буде зробити димогенератора і продиміти, ну і отой провал при тапці в пол, а ну і ще при швидкості більше 100, там скоріше за 4000 обертів включається бензин, я от не знаю чого, вродіби при калібровці я не включав таку функцію.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Цитата: Sergik32 від 11 Лютого 2021, 09:48:09мене смущає розрідження, може десь
Кудой забор вакуума врезал?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Romka

Sergik32, у вас не докатана карта бензину. Якщо це так вже більше неділі, то це означає, що коли ви переходите на бензин і йдете накатом, то паливоподача падає разом з тиском в ресивері, але закладеного мініму не досягаєте внаслідок підсосу, більш всього газу.
У мене таке було коли редуктор почав підтравлювати і теж були проблеми з ХХ. Ремонт редуктора відклав, а редуктор замінив, все запрацювало як годинник і карта докаталась.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

забор вакуума врізав там де і забор вакуума на регулятор тиску бензинового, рядишком. Бензинову карту недокатав бо практично не їжжу на ньому. Редуктор новий, тож літом тільки поставив собі ГБО, все стаговське і новеньке, я не думаю що вже йому срака за пару місяців.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Попробуйте докатати, якщо не вийде - або підсос повітря, або срака МАПу, якщо редуктор новий. До речі мапи через років 2 дохнуть, то можна купити новий і про запас буде і не тре потім шукати. На розетці за 350 грн, кажись,  брав, китай але працює.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Алекс

Цитата: Sergik32 від 11 Лютого 2021, 10:19:58Бензинову карту недокатав бо практично не їжжу на ньому.
А шо,треба карту на бензе катать ? :dunno:
Впрочем,у мну не хоче на бензе ехать ..вообще ,вплоть шо глохнет на зупинках,а так тупая как валенок
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

у мене їде і на бензі і на газу однаково, ну це недавно на бензині їхав 15-18 км думав шо накатається карта
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0