Переход на ВАЗ ходовую.

Автор Денис, 14 Квітня 2008, 15:08:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108


Stick2

В мене в бортовику повинно бути фото тавровазовського кулака вухо вiд тарокулака а все iнше вiд ваз, вiдповiдно пiд 8-му шарову. Треба колись помiряти все до  чого та виложити на форум. Типу вiдрижка вiд проекту Юрiя Канiвця типу реплiка, щоб не рiзати стакани, розвал в нормi, але буде час i можливiсть поïхати до д.Юри до вiн скаже

Володимир

Цитата: User2108 від 04 Листопада 2020, 18:22:09
А задні?
Задніх не зустрічав.
Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 19:56:03
В мене в бортовику повинно бути фото тавровазовського кулака вухо вiд тарокулака а все iнше вiд ваз, вiдповiдно пiд 8-му шарову. Треба колись помiряти все до  чого та виложити на форум. Типу вiдрижка вiд проекту Юрiя Канiвця типу реплiка, щоб не рiзати стакани, розвал в нормi, але буде час i можливiсть поïхати до д.Юри до вiн скаже
Ваз кулак в нашій ходовці без переварки клюшки як це робить Юрій Канівець, то є супер не по феншую, і ключеве слову тут кут аккермана.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Winnie

Тут есть ярые противники вазоно-ходовок ? Тех, кто остался на стоке, не парит то, что развал на каждом углу не сделашь, если машина в далекие края поедет ? Я не утверждаю, что что-то плохо или хорошо, просто пытаюсь понять все за и против для себя.
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Володимир

Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 08:01:53Тут есть ярые противники вазоно-ходовок?
Я проти на ваз кулаці, бо там не зберігається геометрія підвіски.
Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 08:01:53Тех, кто остался на стоке, не парит то, что развал на каждом углу не сделашь, если машина в далекие края поедет ? Я не утверждаю, что что-то плохо или хорошо, просто пытаюсь понять все за и против для себя.
Тавроходовка до розвалу нічого не має, розвал не хочуть робити бо багато роботи і мало місця доступу. Щоби відрегулювати ліве колесо розвальщику доводиться постійно залазити і вилазити з ями, тому що розвал треба крутити з ями, а сходження зверху з під капоту. За цей час можна пропустити 2-3 іномарки за ті самі гроші, бо там в більшості регулюється тільки сходження.

Я після останніх поїздок по СТО мусів робити розвал сам, зате тепер знаю що кути правильні, і на швидкості 100 кмг можна сміло пускати руль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Winnie

Цитата: Володимир від 30 Липня 2021, 08:50:48Володимир
типо по книжке выставили гаражным методом ? а как же точные настройки а ля "по лазеру", и вечно гнущиеся обода ? хотя я слышал, что они гнуться изза галимой резины. Но с другой стороны, тот кто ставит дорогую резину ($150+ комплект) говорит, что и это иногда не спасает. Я вот очень хочу кованные вазовские диски, изза вышеописанного )
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Володимир

Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 10:45:38
Цитата: Володимир від 30 Липня 2021, 08:50:48Володимир
типо по книжке выставили гаражным методом ? а как же точные настройки а ля "по лазеру",
Не зовсім так https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg549777#msg549777 в мене все точно як в аптеці, розвал по водному рівневі, а сходження по лазеру.



Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 10:45:38и вечно гнущиеся обода ? хотя я слышал, что они гнуться изза галимой резины. Но с другой стороны, тот кто ставит дорогую резину ($150+ комплект) говорит, что и это иногда не спасает.
Із дисками все добре.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Slava169

Где в Киеве можно поставить ваз ходовую?

Romka

 :-D
По ціні Славути, краше сток в ідеал, але господар - барин.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

А які причини спонукали до думки перейти на ходовку ВАЗ?

DMITRII1996

Привет всем есть сложности с схождением тоесть колеса смотрят вовнутрь и чашка нижняя упирается в лонжерон
Ступица ваз 8 на шаровой от 8 через прямой переходник
Вкладыш стойки поставил 10точный и стоит проставка под верхней опорой покуда она стояла до разбора машины.
Руки уже опускаются по всей этой затее...
ukr

Володимир

Цитата: DMITRII1996 від 18 Січня 2023, 09:00:09Привет всем есть сложности с схождением тоесть колеса смотрят вовнутрь и чашка нижняя упирается в лонжерон
Ступица ваз 8 на шаровой от 8 через прямой переходник
Вкладыш стойки поставил 10точный и стоит проставка под верхней опорой покуда она стояла до разбора машины.
Руки уже опускаются по всей этой затее...
ukr
Треба було робити перехід на таврійському кулаці. Зверни увагу, що в таврії, амортизатор та пружина знаходяться на осі обертання стійки. В ВАЗ-2108, стійки мають менший поперечний кут нахилу, щоби амортизатор не чіпав колесо, його змістили до центру авто, тому там нижня чашка зміщена щоби пружина залишалась на осі обертання. Також рідний амортизатор без переварки ричагів на ваз кулак ставити не можна, бо тоді при зміщенні стійки в середину міняється кут акермана.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion