Электроавтомобили

Автор Алла, 07 Серпня 2008, 19:59:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

drone

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2020, 10:37:41
Чекаємо якісь хімічні вічні  перезаправляємі АКБ кислотами, де перезалив чи заиіним місцями електроліти чи аноди і катоди і АКБ відновлюється хімічно для подальшої віддачі 40кВт.
:applause:
:mitsu:
Перекур закінчено.
Зачем что-то ждать? Уже есть баки для водорода и водородные ТЭ. Если бы не известные события, то давно бы уже катались на подобиях РАФ-квант который был первым в мире автомобилем на водородных ТЭ.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Не водородні, а саме трикаскадні електролітичні взаємо виключенні.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Тойота Мирай расходует меньше одного кг водорода на 100 км пути. Лифу нужна батарея в 200-250 кг чтоб проехать тот же путь. Да, есть еще вес ТЭ и тэдэ, однако разница в два порядка означает, что аккумам нужно поднять удельную емкость примерно на порядок чтоб конкурировать с водородом. В обозримом будущем это из области сказок.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Один кг водню це багато по об.єму чи газу. У літрі/кілограмі води його 2:16, при молярній масі води 18=2(Н)+16(О). На літрі/кг його 1/8=0,125кг. Тобто 8л.води.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2020, 17:11:58
Один кг водню це багато по об.єму чи газу. У літрі/кілограмі води його 2:16, при молярній масі води 18=2(Н)+16(О). На літрі/кг його 1/8=0,125кг. Тобто 8л.води.
В мирай бак на 5 кг водорода занимает 120л объема.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Газоподібний водень!? Ні...більше, включаємо хімію )) приїду додому розкладу
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2020, 17:24:12
Газоподібний водень!? Ні...більше, включаємо хімію )) приїду додому розкладу
Дык давление 700 атмосфер ;)
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

#787
Значить так. Треба для ячейки 1 кг водню 8 кг кисню. Один моль ННО в електрику виробляє 434кДж...
По водню. Молярна 2. Тобто в 1 кг водню = 1000г./2г.моль=500
500×22.4г.моль=11200л.куб, =11,2м куб газа.
Зачавлюємо його на 700атм маємо, 11200/700=16літрів.
Тобто два балони по 16л.водню і кисню надутих на 700атм (за вашою інфою). Я більше 250 атм балони не бачив.   :psih:
Також рахуємо об,єм кисню.
8000/16г.моль=500моль
500моль×22,4г.моль=11200л.куб.=11.2м.куб.
Дивно, але однакові обєми вийшли мкладових Н2 і О2
Тепер рахуємо скільки потужності буде з 1 кг водню і 8 кг кисню для перетворення в електрику.
1 кг водню і 8 кг кисню має однаково 500моль возєднання тобто кислення до Н2О з втділенням енергії в 423 КДж.
500моль×423 кДж=211500кДж =211,5Мдж :ok: :thank_you:
Переводимо в кВт еквівалент.  :applause:
Але спочатку еквівалент бензину
211,5Мдж/33Мдж=6,4л.бензину дорівнює 1 кг водню і 8 кг кисню.
Або 211,5Мдж/44=4,8кг бензину.
4,8кг бензину = 6,4л бензину
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Ознакомьтесь на досуге


.50 - это 12.7*99 Примерно такой ставят на танки для борьбы с бтр-образными целями.
Потому они и занимают 120л при полезной емкости в 16.
Что ж до кислорода, то зачем бак для него? Неужто ДВС тоже ездит с баком для кислорода?  :-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

По кисню привів еквівалегт, якщо в космосі треба буде їхать  :-D марсохід чи місецехід чи пандорахід  :-D

А тепер з хіміка фізика і анженера переходю в режим економіста.
Ітого для вироботки водню є витрата, в щалежності від технології.
Якщо з води, то треба виьратити ті самі 211,5 Мдж, якхо хімічно то лише витрати на реагенти і закачку компресором чи креагенно. Ціна яка!? Поки це дань моди і розмин булками інженерів і науковців.
211,5мДж це десь 211,5/3,6= 58 кВт.
Якщо 1 кг водню не буде пепевищувати 4,8л.бензу, і буде доріанювати хоча б 4,8 л.пропану, оооо, а так як ККД ячейки і мотора 0,9, тоді є толк .
А так це демонстрація методу який може не виштовхну ти дизель пока.
Є легенда про ННО розкладення води методом бортового радіоактивного елемента, де з води виходе газ ННО як на фукусімі, ооооо тоді звичайний двз в топі... :psih:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: drone від 27 Листопада 2020, 17:18:35В мирай бак на 5 кг водорода занимает 120л объема.
Сколько же он весит?
Цитата: drone від 27 Листопада 2020, 17:29:21Дык давление 700 атмосфер
Сосуд Дюара? В легковую?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Танунануна. Мабуть простіше спирт гнати з будяків і дизелькомпресію по голодухі бензової. А ще краще на бензині і заробляти більше і не паритись та покладати витрати в товар.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2020, 18:34:42
По кисню привів еквівалегт, якщо в космосі треба буде їхать  :-D марсохід чи місецехід чи пандорахід  :-D

А тепер з хіміка фізика і анженера переходю в режим економіста.
Ітого для вироботки водню є витрата, в щалежності від технології.
Якщо з води, то треба виьратити ті самі 211,5 Мдж, якхо хімічно то лише витрати на реагенти і закачку компресором чи креагенно. Ціна яка!? Поки це дань моди і розмин булками інженерів і науковців.
211,5мДж це десь 211,5/3,6= 58 кВт.
Якщо 1 кг водню не буде пепевищувати 4,8л.бензу, і буде доріанювати хоча б 4,8 л.пропану, оооо, а так як ККД ячейки і мотора 0,9, тоді є толк .
А так це демонстрація методу який може не виштовхну ти дизель пока.
Є легенда про ННО розкладення води методом бортового радіоактивного елемента, де з води виходе газ ННО як на фукусімі, ооооо тоді звичайний двз в топі... :psih:
Мирай - это полноценный седан. Такие не кушаю 5л на сотню. Литров 8 в смешанном цикле - это уже ближе к реальности.
Nikola motor обещает на своих заправках водород по $7 за кг. По цене пробега это уже почти как бензин у нас и дешевле чем бензин в ЕС, а ведь есть еще вопросы ТО и ресурса ДВС.
В перспективе же термокрекинг газа даст на выходе не только водород, но и дешевый чистый углерод который является сырьем для кучи ништяков. Дешевый карбон пойдет в массы. По энергетическому выходу же хюндаевские инженеры утверждают, что уже сейчас КПД термокрекинг-ТЭ  выше чем у ГБО ДВС.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

drone

#793
Цитата: Vitaliy. від 27 Листопада 2020, 20:16:02
Цитата: drone від 27 Листопада 2020, 17:18:35В мирай бак на 5 кг водорода занимает 120л объема.
Сколько же он весит?
Цитата: drone від 27 Листопада 2020, 17:29:21Дык давление 700 атмосфер
Сосуд Дюара? В легковую?  :-D

90 кг
Ну да, а шо такое? Это ж термос с бронированием лучше чем у БТР-80. Уж кого-кого пугать этим, но только не водителей славут с баком под задним бампером  :-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

#794
Електричний кросовер Dacia Spring (відео, єзик польскі).

Spoiler
[close]

Renault K-ZE дешевле чем Dacia Spring

Spoiler
[close]