.Моторедуктор дворника. Проблемы, поломки.

Автор Олег, 02 Березня 2009, 09:50:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

igo61

У меня была такая траблема - лопнул корпус редуктора.
Лопата останавливалась в неположенном месте, хотя была слышна работа мотора.
Вынул механизму, с виду всё целое (трещину не видать). Но потом подал на моторчик питание и при вращении увидел, как корпус по трещине расходится.
Вылечилось заменой редктора, бо корпус силуминовый.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

vladishtm

Цитата: igo61 від 30 Серпня 2020, 14:11:09У меня была такая траблема - лопнул корпус редуктора.
О черт, а я шестерню запасную купил и рем комплект. И жду дождей  B) у нас их тут их Ёк. Тоже трещит  не доходя до правого крайнего. Когда то  включил на прихлопнутом капотом дворнике  :psih: На высокой скорости правда он долетает без трещания, мовчки.  }-) Потому до сих пор и не разобрал. Шестерню купил черную, но белая говорят крепче. А так новые дорогие и насколько  я понял по отзывам, дохнут за месяц. А завод так вообще золотой по цене  :facepalm:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Разобрал. За 45к шестерня (черная) уже имеет следы выработки. Отчистил от засохшего литола и смазал ШРБ-4. Теперь дворник не стучит, не скрипит, а тихо шелестит при работе. 
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Хелп. Колупаюсь. Завис двірник на півскла вітрового. Щось періодично щолкає, споживає енергію, але не працює. Де копать? Де його запобіжник? На схемі нема в підрульовому
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: ВКБ від 09 Червня 2021, 13:13:46
Хелп. Колупаюсь. Завис двірник на півскла вітрового. Щось періодично щолкає, споживає енергію, але не працює. Де копать? Де його запобіжник? На схемі нема в підрульовому
Там на моторчику термозапобіжник є

ВКБ

Тобто у мене клин чи що? Реле де його?
В имикаю під шаблею, нузвісно тиша, не щолкає. Тобто на нього живлення йде, а він не крутиться чи що то таке? Там колекторний мотор паралельного чи послідовного з'єднання? Бо якщо паралельного і щіткам алес то гріється статор. Якщо послідовного і теплуха спрацьоаує тоді це коин чи х.з.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Цитата: ВКБ від 09 Червня 2021, 13:13:46
Хелп. Колупаюсь. Завис двірник на півскла вітрового. Щось періодично щолкає, споживає енергію, але не працює. Де копать? Де його запобіжник? На схемі нема в підрульовому
Заклинило моторчик дворника. Доставать, разбирать, выяснять причину клина.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

При знятті моторчика саблю знімати повністтю?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 09 Червня 2021, 16:23:11
При знятті моторчика саблю знімати повністтю?
Без применения грубой силы иначе не получится.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

igo61

Цитата: ВКБ від 09 Червня 2021, 16:23:11
саблю знімати повністтю?
У себя я снимал полностью. Шоб ничего не мешало.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Щас вскрию подивлюсь. Розкажу що там таке сталось.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Розібрав, все норм. Щітки 40% знос.
Запрацював.
Поставив, два взмаху  і здох.
Здихав поступово, потухаючи.
Реле підрульовим то його? Може бути йому алєс?.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Здихає після двох взмазів . Розібрав, покрутив все норм. Шітки 40% зносу . Запрацював в руках норм  зібрав, на другому взмасі злох. Чую щелкає тепоушка. Що сталось? Це реле ?
Реле на заміну?.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Костя, ти же техничний парень, и не стидно тоби бути в техници як першокласник? Як же так, розибрав, непобачив зносу, зибрав, и воно знову клине? Може ти вночи ремонтував, втемряви? Як фотопливку пид шубою в фотоапарат заправляв, небачивши?
Тепловуха видпрацёвуе свое, це следствие. А причина в заклинивании мотора двирника, невже це непонятно? Ти ще пидролювий ричаг змини, може воно поможе?  :facepalm:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Про всяк випадок даю лайфхак: якщо дощ гарний і скло залите повністю так, що усі краплини злились у суцільний потік, то непогано видно навіть без використання двірників. Звісно ж, контури рухаються і на швидкості літати не раджу, але для міста видимості цілком достатньо. Дві крайні грози саме так і катався, бо максимальної швидкості двірників не вистачало. Прикольно.