Мотор МЕМз 1.2 або 1.3 (М-10.3) і ходовка в Шкоду фабію - чи відчутна різниця ?

Автор ВКБ, 15 Квітня 2020, 08:47:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Мотор МЕМз 1.2 або 1.3 (Мікас -10.3) і ходовка в Шкоду фабію -  чи відчутна буде різниця ?
Мета обговорення  - чи є мотор, в цілому, кпп, мікас, ходовка вся, 8-ми клапанність - така погана що кузов фабії буде таким же ганімим як сенс. Чи вистачить шумовки Шкоди фабії, динаміки двз і якість кпп для непомітності заміни, в т.ч чудоходовки патентованої заз, для роботи гідропідсилювача і кондиціонера. Чи буде розхід менший чи більший. Тобто що не вистачало ЗАЗ щоло своєї власної якісної і відносно народної ціни.
Також порівняння з Равон автоматом кпп для тогож мемз та заз деталей.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: ВКБ від 15 Квітня 2020, 08:47:16
Мотор МЕМз 1.2 або 1.3 (Мікас -10.3) і ходовка в Шкоду фабію -  чи відчутна буде різниця ?
Мета обговорення  - чи є мотор, в цілому, кпп, мікас, ходовка вся, 8-ми клапанність - така погана що кузов фабії буде таким же ганімим як сенс. Чи вистачить шумовки Шкоди фабії, динаміки двз і якість кпп для непомітності заміни, в т.ч чудоходовки патентованої заз, для роботи гідропідсилювача і кондиціонера. Чи буде розхід менший чи більший. Тобто що не вистачало ЗАЗ щоло своєї власної якісної і відносно народної ціни.
Також порівняння з Равон автоматом кпп для тогож мемз та заз деталей.
Ничего не понял, но фабию считаю сенсом для европейцев.
Когда  садишся в тот же хюндай D класса 90х то чувствуется что эту машину собирали для комфортной езды. Вопрос правда что с ней делать сейчас.

ВКБ

Про фабію (маделі і роки різні ж) це порівняння, та зоч в матиз чи равон чи сітроен.
Що не купи все з чийогось поверху буде вважатись отстой..

Невже в нормальному режимі відстань в 40 км на справних авто за 5000 дол. І 100 000 дол проїхати буде ну геть по різному....не геееть.   
Основна та проблема в голові :)
Думаю що вартість авто пасує в пропорції 10% від житла. Інакше ну брєд якщо житло не пасує авто чи навпаки...гола жопа і вінки на голові... (Не стосується хто працює на авто і є частмна бізнесу як основних фондів які амортизуються.)
В основному домашнє дорогуще авто купляються на заміну існуючому для самолікування  вави в голові і понтів 95% - а 5% зміна практичності. А твкож гачек товаровиробника. (Питання зношення чи знищення нехтуємо для порівняння)

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

_Oleksandr_

Цитата: ВКБ від 15 Квітня 2020, 12:44:59в нормальному режимі відстань в 40 км на справних авто за 5000 дол. І 100 000 дол проїхати буде ну геть по різному....не геееть.
Сравниваете, т.к., я так понимаю у Вас есть такой опыт?

KOT

Цитата: ВКБ від 15 Квітня 2020, 12:44:59
Про фабію (маделі і роки різні ж) це порівняння, та зоч в матиз чи равон чи сітроен.
Що не купи все з чийогось поверху буде вважатись отстой..

Невже в нормальному режимі відстань в 40 км на справних авто за 5000 дол. І 100 000 дол проїхати буде ну геть по різному....не геееть.   
Основна та проблема в голові :)
Думаю що вартість авто пасує в пропорції 10% від житла. Інакше ну брєд якщо житло не пасує авто чи навпаки...гола жопа і вінки на голові... (Не стосується хто працює на авто і є частмна бізнесу як основних фондів які амортизуються.)
В основному домашнє дорогуще авто купляються на заміну існуючому для самолікування  вави в голові і понтів 95% - а 5% зміна практичності. А твкож гачек товаровиробника. (Питання зношення чи знищення нехтуємо для порівняння)


Эм, практичность - ну славута классная машинка, ремонтируется в любом гараже, запчасти стоят копейки, если славута встретится со встречкой на скорости хотя бы 40 км каждой машины, а встречная машина будет весить  1500 кг, то разницу вы почувствуете. Уровень комфорта - ну это как бы относительно. Вы садитесь в славуту зимой ночью, у вас нет нормальной подсветки ничего, на ощупь вставляете ключ зажигания, потом 10 минут ждете когда машина прогреется, датчика дождя нет, реле задержки дворников нет, вам все нужно делать вручную, или вы садитесь в мерседес, где у вас есть подсветка всего, рук ног, замка. У вас сразу включается подогрев жопы, руля, зеркал, дворники сами протерают стекло, стоит электроподогрев воздуха, машина нагреватся в разы быстрей. Вам не нужно ходить в качалку чтобы крутить руль, жать на педаль тормоза, да я сейчас не про нищебродскую комплектацию.
Если вам все равно по комфорту то почему славута, почему не велосипед или троллейбус?
Экономия времени? вы столько зарабатываете что обслуживание машины и топливо вам окупятся доедь вы на 30 минут дольше?
Ну или работа таксистом, тут скорей всего славута себя окупит, ну если пассажиры в нее сядут.
Я себе брал из за безопасности машину потяжелей, заодно получил прирост комфорта, удар по кошельку. Но передвигаясь по городу с ребенком на заднем сиденье я уже не переживаю что какой нибудь идиот на вазе влетит мне в зад и пол жопы не будет как и моего сына.

ПС, я стоял в пробке в Харькове на Тесле и жалел что я не в метро.

_Oleksandr_

Цитата: KOT від 15 Квітня 2020, 13:12:04ПС, я стоял в пробке в Харькове на Тесле и жалел что я не в метро.
:-D

KOT, нас с Вами тут не поймут. В соседней теме уже не одну неделю обсуждают как ценой мотора сэкономить 1 гривну на газу, а Вы им тут про датчики дождя :)

Sergik32

такотожбоівоно, тут порівнювати немає що, кожен має свій мерседес у своїй голові.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

KOT

Цитата: _Aleksandr_ від 15 Квітня 2020, 13:28:10
Цитата: KOT від 15 Квітня 2020, 13:12:04ПС, я стоял в пробке в Харькове на Тесле и жалел что я не в метро.
:-D

KOT, нас с Вами тут не поймут. В соседней теме уже не одну неделю обсуждают как ценой мотора сэкономить 1 гривну на газу, а Вы им тут про датчики дождя :)
У меня нищебродская комплектация старенькой шкоды, у меня ни круиза ни датчика дождя ни подогрева сидений и коробка механика.
А вот прилично покатавшись на лифе, понял для чего люди ездят в шапках на дорогих иномарках, воздух еще холодный но телу и рукам уже тепло))

ВКБ

Світ підзажрався і забув мт11 з каляскою в дощ...і у фейс зустрічної фури сцич , чихаючий мотор і постійне відчуття невідрегульованих двох карбюраторів.;)) То заз 40-чка чи косміч за щастя :)).

Тобто, номальний кузов в тавроногах не проканає.
Авто купіль...а дорогу не купіль.:))))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 15 Квітня 2020, 12:44:59Невже в нормальному режимі відстань в 40 км на справних авто за 5000 дол. І 100 000 дол проїхати буде ну геть по різному....не геееть.
Таки геть по-різному, особливо для того, хто багато і далеко їздить. По наших латаних-перелатаних міжміських дорогах їздив у Skoda Superb та Mercedes-Benz E320. Комфортно, плавненько, тихенько. За кермом відчуття абсолютної слухняності авто, яке миттєво підкоряється твоїй думці. Скільки насправді конячок під капотом - невідомо, але придушений до 250 км/год двигун у спорт-режимі розганяє тебе, як ракета. 160 км/год преш, як у славутці 60, тільки все одно тихо, м'яко, плавно. У поворотах кузов не кренить і не викидає. Після мерседеса ледь доїхав додому на своїй славутці... :(

Romka

А що за флуд? Чим дорожче авто тим воно комфортніше і безпечніше.
Судячи з питання:
Мотор МЕМз 1.2 або 1.3 (М-10.3) і ходовка в Шкоду фабію - чи відчутна різниця ?

людина хоче втулити в Фабію МЕМЗовський двигун і ЗАЗ ходовку! :wacko:
:facepalm:
наші розробки крутіше вага :gvozd:


Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

KOT

Цитата: Romka від 15 Квітня 2020, 20:23:20
А що за флуд? Чим дорожче авто тим воно комфортніше і безпечніше.
Если я правильно понял ВКБ, то все что дороже то понты, безопастность тоже понты. Это все мой мозг придумывает отмазки чтоб попонтоватся перед соседями.
Цитата: Romka від 15 Квітня 2020, 20:23:20
Судячи з питання:
Мотор МЕМз 1.2 або 1.3 (М-10.3) і ходовка в Шкоду фабію - чи відчутна різниця ?

людина хоче втулити в Фабію МЕМЗовський двигун і ЗАЗ ходовку!
Да мы отошли от темы, а кто понял о чем она?


igo61

Цитата: KOT від 15 Квітня 2020, 22:04:11
Да мы отошли от темы, а кто понял о чем она?
Обычный спам, не более того. Как и 16-клапанная головка на МЕМЗ.  :rofl:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Кот, саме так, понти і вава в голові, і бізнес по витрушуванні коштів виробниками з нєхватчіків безпеки. І саме цікаве що ніхто не купе в продажі 16 голову славуті ))))  Безпека в виконанні пдр перш за все я для пішозола який без залізного макінтоша переходе дорогу.. Часності не беремо до уваги. Вартість авто та витрати на нього повинеі бути в еквіваленті до потреб родини.
Дружина на нісан мікра автомат і це понти, бо ще не вистачає туди кавоварку, фен, автопілот, місце для пістолета, броніскло, і т.п....ну це ж потрібно ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

 :wallbash: Ну блін, просять же люди - перечитай, поправ, опублікуй. А так суцільний буквострим (культурно кажу)  і не тільки тут.  :wacko:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4