Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 08:59:44А люксові версії штампувати з нержавійки
:o Це правда? Якщо правда - я тоді скаженно обрадуюсь  :beee:  Хоча внизу, під задніми дверима, де стик порогів і задніх боків, вертикальний шов ржавіє зараза і вздуває покриття.. Так що маюбуть і люксові з ржавійки.  :(
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Не уважно читаєте, написана пропозиція на віртуальне майбутнє - ШТАМПУВАТИ  :gvozd:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Є фішка консервувати рідким силіконовим мастилом скриті полості. Кажуть раз і забув на довго. Хто що чув?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Зброярі консервують деталі у скляних банках з бензином. Кажуть, ніякі солідоли та силікони не конкурують навіть близько при великих термінах консервації (десятки років).

А консистентні змазки мають якийсь такий молекулярний параметр, який унеможливлює створення абсолютно герметичних плівок, все одно будуть пори, крізь які проникатиме волога.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 07 Вересня 2021, 11:46:31Є фішка консервувати рідким силіконовим мастилом скриті полості
Костя, ти високо взлетаешь, давно применяють мовиль.
Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 12:21:35Зброярі консервують деталі у скляних банках з бензином.
Ага, консервируют бочку изнутри, чтоб не ржавела  :-D
Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 12:21:35, ніякі солідоли
Слышал, что купленный коленвал с засолидоленными шейками покрылся ржавчиной через неделю простоя в углу гаража.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Romka

Солидол гидрофільний, тільки ШРБ-4 не боїться вологи.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Усе масове боїться вологи. ШРБ-4 також. Щоби вологи не дуже боялось, треба навалити сантиметр товщиною і трохи погріти феном, щоби зовсім трішечки розтеклось. І не чіпати після цього.

А коли воно у підшипниках гріється під навантаженням, то хрін воно там щось захистить.

Канал в Ютубі є: https://www.youtube.com/channel/UCoDQXLdXhKZMcfGcZLNSKxQ
Там російськомовний чувак з Луцька серйозно займається експериментами/тестами. У нього науковий підхід до постановки експериментів. Нещодавно розбирав питання корозії під змазками. Подивіться відео за останні кілька тижнів. Багато, нудно, але воно того варте, бо "доказова медицина", а не байки. Рекомендую слухати та поглядати на екран під час якоїсь монотонної діяльності чи споживання їжі.

ВКБ

Їздив на опелі корса 5 дверей року мабуть 2007...дизайн досі актуальний, гарна...від порогів одбилась краска,лахи висять. Думав дири чи  і гниль. Я пощупав, подивився, поколупав, егеж..де там, а тім цинк видно ізморозь. Метал як новий. Отож.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 07 Вересня 2021, 18:36:12
Їздив на опелі корса 5 дверей року мабуть 2007...дизайн досі актуальний, гарна...від порогів одбилась краска,лахи висять. Думав дири чи  і гниль. Я пощупав, подивився, поколупав, егеж..де там, а тім цинк видно ізморозь. Метал як новий. Отож.
В мене колись на роботі були службові машини сузукі свіфт, року випуску 2000, їздили вони у нас до 2015 а може і далі, то ніхто за кузовом не дивився взагалі, де був скол краски зверху трохи поржавіло і так роками їздило і до наскрізних отворів не дійшло. А славуту не встиг з салоні забрати, вже почала вздуватись краска.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 08 Вересня 2021, 09:45:17В мене колись на роботі були службові машини сузукі свіфт, року випуску 2000
:o І кубики наче ті, а все ж....  :sad:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Перепитую. При лямдбі 1,0 коеф по бк кисень весь вигорає і паливо згорає виходе повністтю?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#8667
Так точно, кисень згорає геть увесь. У цьому головний сенс інжектора. Амінь. Я помилявся.

ВКБ

#8668
Цитата: Toris від 08 Вересня 2021, 13:33:17Так точно, кисень згорає геть увесь. У цьому головний сенс інжектора. Амінь.
А паливо!?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris