Проблема з пічкою!!! Допоможіть замерзаю!!!

Автор Анатолий, 27 Грудня 2015, 09:05:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Defender від 05 Січня 2016, 22:03:49
Подскажите, а имеет ли значение как подключены патрубки к радиатору печки?- где то читал что правильно подача снизу а обратка сверху.
Правильно знизу, але назаводі зробили навпаки бо перехрещувались патрубки, якщо зробити подачу зверху то патрубки лежать красивіше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

EvgenS

Цитата: Алексчук від 05 Січня 2016, 19:50:53
Цитата: EvgenS від 05 Січня 2016, 07:23:46
та же проблема, а чтобы почистить радиатор печки торпеду надо снимать?

Абсолютно не согласен.  Для прочистки нужен хороший компрессор с "воздушным пистолетом" продувочным. Залазим под торпеду, открываем полностью заслонку под ноги (откидывая на пол), переключаем в режим - зима и радиатор как на ладони. Дуем наружу и все вылетает, аж свистит.

Закрываем заслонку (ставим в положение зацепа крючок и пружину) и радуемся.

Но есть еще одно но, поскольку радиатор дает сильное сопротивление, то при переходе в положение зима создается впечатление, по сравнению с положением - лето, что вентилятор не дует. Таково устройство. :)
С чем не согласен? Я же спросил, а не утверждал. Ну за инфу спасибо.

ZaVa

Цитата: ZaVa від 05 Січня 2016, 15:34:28
Читав, Володю, дякую. Справа в тім, що коли купляв її негативних відгуків майже не було. ((((( . Попробую пережати обратку, подивлюся що з того буде. Відгук писати поки що не буду.
Колеги, доброго дня.
Всіх зі Святим Вечором !!!!

Відписуюсь про свою проблему.
Вчора по приїзду з роботи відкрив капот і пощупав патрубки пічки - подача гаряча, але не така гаряча як підігрів дросселя, а обратка з пічки ледь тепла.
АГА !!! Думаю кран - на мусор. Скидую тросик з крану, переводжу ричаг туди-сюди, переміщується з ледь відчутним зусиллям ( таке зусилля було і до встановлення крану ). Чіпляю на місце привод крану. Думаю - все ж таки пережму обратку малого круга з термостату. А обратка врізана через трійник в обратку підігріву дросселя ( вн. діам 6 мм). Хірургічним зажимом пережимаю обратку малого кругу системи охолодження, заводжу авто, вмикаю пічку, а звідти вже не ледь-ледь, а так, навідь, гаряче. Закриваю капот і виїзджаю по мікрорайону, накрутив не багато, приблизно  5 км. То, що хочу сказать : стрілка показометра температури стала чітко  між 80 і 100 градусів ( тобто 90 ) по комп"ютеру  90 - 92 ( до того як пережав, то температура плавала 80 - 100, по комп"ютеру не дивився  ) , обратка пічки на температуру майже така сама як і подача на пічку та підігрів дросселя, руку втримати не можна. Як потепліє ( думаю як буду ставити термос на 87 ), заглушу обратку малого кругу, циркуляція після цього буде відбуватися через підігрів дросселя.
А радіатор пічки все таки "ГО . . НО", не раджу.
От такі от справи. А я то думаю - чого температура "плаває" і пічка "не ахті" ???
Можливо щось не зрозуміло - запитуйте. Пишу по-бистрому, бо на роботі лише в обідню перерву маю доступ до сайту форуму.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Алексчук

Цитата: EvgenS від 06 Січня 2016, 11:27:17
С чем не согласен? Я же спросил, а не утверждал. Ну за инфу спасибо.

Только когда будете открывать крышку печки, открывайте аккуратно, пластмассовый крючок легко сламать.

Artem86

Чем можно закрыть обдув в ног
? Заакрываю заслонкой все равно тёплый воздух сочится из щели и на лобовое не дует

Алексчук

Цитата: Artem86 від 10 Січня 2016, 08:21:47
Чем можно закрыть обдув в ног
? Заакрываю заслонкой все равно тёплый воздух сочится из щели и на лобовое не дует

Закрыть ничем нижнюю заслону, там окно специально предусмотрено в ноги водителю, хотя и небольшой. А вот если позакрывать окна на панели и оставит (направить) на обдув боковых окон, то обдув лобового увеличится. И еще, нужно смотреть правильно ли (без смещения) установлены воздуховоды в районе соединения с печкой.

EvgenS

Цитата: Алексчук від 10 Січня 2016, 13:32:10
Цитата: Artem86 від 10 Січня 2016, 08:21:47
Чем можно закрыть обдув в ног
? Заакрываю заслонкой все равно тёплый воздух сочится из щели и на лобовое не дует

Закрыть ничем нижнюю заслону, там окно специально предусмотрено в ноги водителю, хотя и небольшой. А вот если позакрывать окна на панели и оставит (направить) на обдув боковых окон, то обдув лобового увеличится. И еще, нужно смотреть правильно ли (без смещения) установлены воздуховоды в районе соединения с печкой.
А как правильно должны быть установлены воздуховоды??? Я себе снял пластиковую решетку обдува лобового стекла, отаивать стекло стало лучше, но это не выход (не по фен шуй :-D)

Sergik32

в славуті пічка вся не по феншуй, поки їдеш то тепло, станеш то ніяки вентилятор не нагріє
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Artem86

А как у тебя дует печка? Вот у меня на заслонке -лето дует отлично, а на зиме все в ноги, хоть и закрыта заслонка снизу, оно как-то через щели дует все равно, вот я и думаю как закрыть или заклеять дырку чтобы не дуло в ноги , а только в лицо и на лоб стекло

Sergik32

там такі несоосності в патрубках що тільки монтажна піна допоможе. Треба знімати все і скотчити, матати ізолентою, а саме головне, викинути нахер отого моторчика, воно падло ізначальна не правильно зроблене. В іномарках забор повітря йде по осі вентилятора і лопастями відцентрова сила його викидає, оце є нормально, а у нас два барабана з лопастями і забор через сраку і дує як асматик на спічку, карочє то не туйво. В мене дує нормально, коли їду, як зупинюсь то фігово, з щілин пре, хоча і машина 1,2Sупер напевно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Artem86

Цитата: Sergik32 від 10 Січня 2016, 14:31:43
там такі несоосності в патрубках що тільки монтажна піна допоможе. Треба знімати все і скотчити, матати ізолентою, а саме головне, викинути нахер отого моторчика, воно падло ізначальна не правильно зроблене. В іномарках забор повітря йде по осі вентилятора і лопастями відцентрова сила його викидає, оце є нормально, а у нас два барабана з лопастями і забор через сраку і дує як асматик на спічку, карочє то не туйво. В мене дує нормально, коли їду, як зупинюсь то фігово, з щілин пре, хоча і машина 1,2Sупер напевно
у меня просто бока намерззают, что я в зеркало ничо не вижу, хоть еду хоть стою, а с лобом номально

Sergik32

у мене тоже, но я центральний воздухан зимою не чіпаю він закритий весь час, з бокових ледь-ледь дує, тра шось робити, або другу машину купляти або цю вдосконалити, на перше нема грошей а на друге нема часу, але шось тра робити.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

EvgenS

При езде вентилятор выключаю бо жарко п....ц.
А по поводу обмерзания боков, я думаю забито все листьями, у меня такое было,аж в салон торчали  :-D :-D :-D

Artem86

Цитата: EvgenS від 10 Січня 2016, 15:07:09
При езде вентилятор выключаю бо жарко п....ц.
А по поводу обмерзания боков, я думаю забито все листьями, у меня такое было,аж в салон торчали  :-D :-D :-D
вчера менял радиатор печки, выгреб кучу листьев, тем более при заслонке лето с воздуханов дует сильно, плохо только на заслонке зима

Sergik32

ну пралівно при заслонці літо не дує провз радіатор пічки, от і немає такого опору  для повітря
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0