Прививка от COVID-19

Автор YDoron, 05 Лютого 2021, 10:56:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

YDoron

Вчера сделал себе прививку от короны Pfizer-BioNTech.
Пока что всё хорошо, не  замечаю никаких особых симптомов кроме небольшого дискомфорта в месте самого укола.
Буду держать в курсе, как себя чувствую.
Никому не хочу навязывать, пусть каждый сам сделает свой осознанный выбор.

Sergik32

ми на славутах їздимо, ми настільки сурові що сам ковід від нас прививки робитиме.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

В Україні ця вакцина для простого наріду не скоро появиться

Toris

На роботі почали збирати попередні списки бажаючих привитись. Обіцяють прививати прививками, які пройшли усі тести і сертифікації.

А я не знаю, чи воно мені треба вже після того, як перехворів? Про всяк випадок відмовився. Мій колега теж перехворів і теж відмовився.

Якби я оце не ковіднувся нещодавно, то таки привився би: це дешевше і по грошах, і по здоров'ю, і вносять тебе до міжнародних реєстрів (коли подорожуєш за кордон, не треба додатково тестуватись і брати довідку).

Цитата: YDoron від 05 Лютого 2021, 10:56:14Вчера сделал себе прививку от короны Pfizer-BioNTech.
Какая полная стоимость процедуры? Страхуют на случай осложнений от прививки?

Romka

Интересно, еще прививки же нет в Украине... Как так у вас вышло? Ну сообщайте, что и как, будем наблюдать
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

dj_doom

Цитата: Toris від 05 Лютого 2021, 17:11:55А я не знаю, чи воно мені треба вже після того, як перехворів?

Иммунитет после ковида - 3-4 месяца максимум
но были уже случаи, когда люди через две недели по новому заболевали (промелькивало в фб люди писали)..

Алекс

Так у этой гадости еще и формы разные ... }-) Если год назад в это же время (13-14 по 23) я плашмя валялся и выкашливал легкие,то в октябре абдоминально и все хронический обострение было
У нас прививки в приказном порядке ,тем кто с детьми,людьми и т д .Или увольнение .
Медкнижку вот занадобилась оформить ,а  :facepalm:  :( пролет ,ибо с прививок сбегал еще в школе
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

User2108

Цитата: Romka від 05 Лютого 2021, 23:08:03
Интересно, еще прививки же нет в Украине... Как так у вас вышло? Ну сообщайте, что и как, будем наблюдать
Пан не в Україні живе

Romka

Цитата: dj_doom від 06 Лютого 2021, 00:55:16
Цитата: Toris від 05 Лютого 2021, 17:11:55А я не знаю, чи воно мені треба вже після того, як перехворів?

Иммунитет после ковида - 3-4 месяца максимум
но были уже случаи, когда люди через две недели по новому заболевали (промелькивало в фб люди писали)..


Вот главный вопрос - нах. нужна прививка, если иммунитет только на 3-4 мес.??? Сидеть постоянно на игле, как на инсулине???? Это не вакцина, это хорошо придуманная доилка денег с населения.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

dj_doom

Не путайте теплое с мягким.. После болезни вы получаете не устойчивый иммунитет,  а временный. Прививки  же предназначены для создания как индивидуального, так и коллективного устойчивого иммунитета (или как минимум достаточно пролонгированного действия).
Переболев гриппом получаете тоже иммунитет недели на две-три, что совершенно не мешает через месяц-полтора снова свалиться с 39 температурой и гриппом. Но сделав прививку - год-два в худшем случае почувствуете некоторое недомогание.

ВКБ

Головне пам'ятати про головне не перехолоджуватись. Помічеего наукою, шо при охолоджені тіла менше 36,6 градусів емунітет зменшує свою функцію пропорційно зменшеннб, і всі болячки яки ми на собі носимо постійно починають там, де відкрилась проріха в організмі ослабленням емунітету . Навіть перегрів та жара не впливає ніяк як охолодження як доказ. Томумковіж безпосередньо залежить саме від цього. Саме нквеоике рслаблення пепеохолодженням і всі в зоні ризику. Особливо ноги і взуття та торс. Тому не переохолоджуйтесь.
Будь які інші чинники менш впливові, навіть потрапляння в кров, ніж пепеохолодження. Навіть туберкульозник який на вас чихнув не страшний, допоки не впаде рівень емунітета. Проведіть паралль, коли захворіли то було полюбе переохолодження.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

А как же окунание в прорубь? Или церковные традиции сильнее медицинских? :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

User2108

Цитата: Vitaliy. від 07 Лютого 2021, 11:50:02
А как же окунание в прорубь? Или церковные традиции сильнее медицинских? :)
Як пірнання в ополонку спричиняє переохолодження?

YDoron

Вот прошло ровно 3 суток с прививки, никаких побочных эфектов не заметил. Чувствую себя нормально.
PS. Через три недели после первой делают вторую прививку.

Vitaliy.

Цитата: User2108 від 07 Лютого 2021, 11:51:26Як пірнання в ополонку спричиняє переохолодження?
Ну так ополонка це не в сауне попариться.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх