Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Щось відбулось. Маю надію, що на краще. Будемо розбиратись по ходу.







Одометр 135243 км.

User2108

Сенсяка вже ваша? :)

Toris

#2
Цитата: User2108 від 20 Лютого 2021, 09:49:07
Сенсяка вже ваша? :)
Сьогодні - вже моя! Перед Богом, законом і людьми.
:clap:

Переоформлення із заміною номерних знаків 830 грн при курсі 28 UAH за 1 USD.
Заправив на 511,72 грн 35,17 л пропану по 14,55 грн (курс 28 UAH/USD). Бензин у баці ще є від попередника.

Фоточки та все інше зробив. Тепер маю відіспатись від тих позитивних стресів.
Далі буде.

User2108

Мої вітання! Хай бігає швидко, комфортно, без поломок і дтп. :drinks:
Хвотке в студію :)

ВКБ

#4
Мої вітання! Який мікас? Яка кількість рижиків? ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Вітання з ще одним коником! Хай бігає та радує!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

Ну от і стало на одного славутовода менше в нашому клубі. Вибір правильний, канхворт кращий, питання про тіче вода в салон тут немає бо там все по ланосячому. Одним словом, Торісович, нехай машинка радує.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

#7
Цитата: Sergik32 від 22 Лютого 2021, 16:06:56То все єрунда, ну ти хоч проїхався по трасі, попробував як вона і що, які враження.
Ой, враження лише позитивні! Якщо коротко: славутоводи, нас накохали! Після таврухи треба було одразу сенса випускати.

Вчора на 150,01 грн заправив 10,31 л пропану по 14,55 грн (курс 28 UAH/USD). Це після 131,8 км. По трасі рухався швидше, ніж славуткою. Отже, взимку без пасажирів витрата пропану по трасі складає 7,822 л на 100 км + бензин на прогрів містом. Щось мені здається що моє карбюраторне славутко 1,2л має більший апетит, ніж інжекторний сенсович 1,3л...

ВКБ

Цитата: Toris від 22 Лютого 2021, 16:49:42
Цитата: Sergik32 від 22 Лютого 2021, 16:06:56То все єрунда, ну ти хоч проїхався по трасі, попробував як вона і що, які враження.
Ой, враження лише позитивні! Якщо коротко: славутоводи, нас накохали! Після таврухи треба було одразу сенса випускати.
Прикинь хто з сенса зліз вапще в космолєт потрапив.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 22 Лютого 2021, 17:15:49Прикинь хто з сенса зліз вапще в космолєт потрапив.
Коли перший власник сенсовича після свого нового космольоту сів за кермо сенсовича, щоби їхати на перереєстрацію, то спочатку трохи матюкався, казав, що вже встиг відвикнути від сенса і звик до високої посадки своєї зафірки, до дизеля, до легкого керма і вапщє. Вчора моніторили йому гуму в інтернеті, то на його 17 дюймів росавка удвічі дорожча, ніж на наші 13. А преміальна гума взагалі 4000+ грн за шину.

Цитата: ВКБ від 21 Лютого 2021, 09:02:18Який мікас? Яка кількість рижиків? ))
До МІКАСа ще не скоро доберусь. Рижики два, там, де чіплявся за щось і було розкриття металу від фарби та грунту. Як потепліє, буду цинкувати батарейкою. А в цілому по кузову та пластику фарба ще рідна і не полірована. На фото покажу, як буде більше вільного часу.

Sergik32

Сусіду скажи нехай акуратно поводиться з зафірою, я думаю сенса ти сплавиш швидко і пересядеш на зафіру чи подібну онній.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

То все маркетингова прірва все що більше практичності. Проважають то по уму )) любий фраєр з мільонної тачки вчинками і мораллю розкривається )). Сенчович простішепродавабельний навіть пошкарябаний. Практично мати дві, одна як брелок.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

#12
Цитата: User2108 від 22 Лютого 2021, 16:44:17
Цитата: ВКБ від 22 Лютого 2021, 16:35:34
Я на карбі не шарю)).
А в запросі на аренду не було вказано, що тіки інж, тому арендуйте
Якщо пам"ять не зраджує, то був акцент на інжектор.

Цитата: Toris від 22 Лютого 2021, 16:47:22Вчора проїхався сенсовичом, то трохи попустило від славутки. А поки робитиму КПП сенсове, то славутко буде в ролі піджопника.
Став коробку від опеля, кажуть вони дешеві на розборках бо нема попиту. Тут один колишній славутовод пересів на сенса а з часом поміняв рідну КПП на КПП від опеля, то не може натішитись таким тюнінгом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

опельом це лайносом?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

тут справа не в уму і не в тих хто встрічає чи провожає, тут вся справа в вподобаннях людини, ну от як не крути а є в людини бажання їздити в гарній машині, не тому що так модно чи по статусу положено, а виключно тому що хочеться. от я поїздив в неділю на Х5 з 3,0л дизелем, ну йо..... ть нехай, ну для канхворта машина, сів у шкоду тур універсал 1,6 бенз, да, машинка вже не Х5, але і не славута. Такщо тут діло смаку і вподобання.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0