Введут ТО в 2021-м г. Или - слишал звон, да не знаю где он!

Автор VAZ 21053, 18 Лютого 2021, 22:00:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

тема часто засоряется попутной и не всегда сопутствующей информацией?

Я за!!!
Задолбали уже, нафига это делать!!! фу, фу - фу!!!
Нормас - хоть есть про что поговорить.
Надо бы тему пустить в русло електротранспорта и его регистрации(в осн. регистрации)
Свои  предложения напишу прямо в общение темы: "Введут ТО в 2021м......."

Ivan1988

Цитувати виділенеОй, Ви так це озвучуєте, ніби сталось щось погане. До речі, Майдан почався після того, як Йуриста відсунули від корита в АП Фйодоровича. Потім радикально налаштована меншість на чолі з Фьодоровічом влаштувала Бєларусь на Майдані, а після справедливого спротиву взяли та й запросили східної підтримки, яку Ви чомусь не згадуєте, влаштували війну та окупацію, які Ви також не згадали.

А от наш учасник форуму SWarlok, не маючи змоги дочекатись покращення, звалив чомусь саме до того самого Заходу. Мої однокласники, друзі та знайомі, спробувавши сходу та заходу, також залишились на Заході. Причому усі ці люди мали різні стартові рівні та різні освіти, від трійочників до медалістів; деякі навіть вірять у світову змову та чипи у вакцинах. І геть ніхто з них не хоче повернення сходу до України.

Про реформи маю непогані відгуки як з власного досвіду, так і від безпосередніх підреформенних (ЦНАП, сімейна медицина, патрулі).

Відповів особистим повідомленням. Не знаю як на Вас, а на мене розповсюджуються правила форуму.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 11 Лютого 2022, 10:46:30
Цитувати виділенеПорушення правил форуму.

4.15 - Забороняється буд якi висловлювання, підписи, картинки та посилання політичного змісту 30%

Модератор Володимир

Я згоден, що порушив правила форуму. Але не один я, а попередження тільки мені. Вибірковке правосуддя?
Для цього є кнопка "Повідомити модератору", я не завжди читаю всі пости щоби на 100% виявити порушників, але завжди реагую на скарги що приходять на пошту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеДля цього є кнопка "Повідомити модератору", я не завжди читаю всі пости щоби на 100% виявити порушників, але завжди реагую на скарги що приходять на пошту.
Зрозумів. Хтось значить вже поскаржився))

VAZ 21053

В житті нашого форуму не можна без політики адже авто галузь України майже знищена і відновитися може хіба що воскреснувши, ну або як фенікз попелу, тому потрібно створити тему: "політика як неминуча заборонена частина життя Нашого форуму", і там висловлюватись в межах правил Конституції України, ав правила форуму внести золоте правило, що якщо не вмоготу то висловлюємось тільки в такій от темі, а з цієї бесіди вже можна робити посилання на інші теми, таким чином всі будуть знати що якщо є такие посилання в спілкуванні то це політика, і просто можуть не заходити за цим посиланням, тоді і теми будуть чистішими і не такими засміченими політичним мусором
  Тому якщо адміністрація не проти Я можу створити таку тему-переписку, але потрібно трішки підредагувати правила форуму
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

igo61

Нужно просто раскрыть глаза. Вот уже созданный раздел: https://slavuta-club.info/forum/index.php?board=81.0 Создавайте себе тему и продвигайте её не боясь наказания. Хто хотел - уже там.
И не нужно менять никаких Правил.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

VAZ 21053

Цитата: igo61 від 11 Лютого 2022, 16:17:09
Нужно просто раскрыть глаза. Вот уже созданный раздел: https://slavuta-club.info/forum/index.php?board=81.0 Создавайте себе тему и продвигайте её не боясь наказания. Хто хотел - уже там.
И не нужно менять никаких Правил.
Думаю політика це болюча і досить агресивнпюа тематика, тому всі політичні вислови повинні бути в одному місці, а не в темах пов'язаних з основною автотематикою форуму - максимум можа було б допустити, лише посилання...
Може Ви просто не зрозуміли що Я мав на Увазі?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

igo61

Вот и я про то. Тема довольно резко из околополитической направленности перешла в жёсткую политическую плоскость. Поэтому она созрела для переноса в соответствующий раздел.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 11 Лютого 2022, 15:22:50
Цитувати виділенеДля цього є кнопка "Повідомити модератору", я не завжди читаю всі пости щоби на 100% виявити порушників, але завжди реагую на скарги що приходять на пошту.
Зрозумів. Хтось значить вже поскаржився))
Ні, просто мав вільний час на читання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

SWarlock

Цитата: Toris від 11 Лютого 2022, 11:26:14
А от наш учасник форуму SWarlok, не маючи змоги дочекатись покращення, звалив чомусь саме до того самого Заходу. Мої однокласники, друзі та знайомі, спробувавши сходу та заходу, також залишились на Заході. Причому усі ці люди мали різні стартові рівні та різні освіти, від трійочників до медалістів; деякі навіть вірять у світову змову та чипи у вакцинах. І геть ніхто з них не хоче повернення сходу до України.
Для начала, я честно работал на благо государства больше 25 лет. Платил налоги в казну, которая разграблялась очередными властьимущими. При этом зарплата практически не менялась к лучшему. После 14 лет моей борьбы за жизнь и здоровье моего ребенка, ребенку наконец-то, дали инвалидность. Но пришла новая демократичная власть и решила, что повышение зарплат народным депутатам лучше, чем выплаты пенсий по инвалидности и инвалидность у ребенка отобрали. Это было последней каплей, после чего я решил, что мне в стране не рады.
Это на фоне того, что я постоянно активно участвовал в жизни общества, в т.ч., не словом, а делом: регулярно очищал берег моря от пластика, собирая и вывозя мусор по выходным на своем автомобиле. Так что, я не просто ждал, а пытался что-то сделать. У меня не получилось, надоело. Как-то так. А вы бы как поступили на моем месте?
Специально не называл дат и фамилий кормчих, чтобы не считали пост политическим.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

VAZ 21053

Цитата: SWarlock від 14 Лютого 2022, 21:37:53Это на фоне того, что я постоянно активно участвовал в жизни общества, в т.ч., не словом, а делом: регулярно очищал берег моря от пластика, собирая и вывозя мусор по выходным на своем автомобиле. Так что, я не просто ждал, а пытался что-то сделать. У меня не получилось, надоело. Как-то так. А вы бы как поступили на моем месте?
Нас мало но Мы в тельняшках, Я не знаю насколько Вас жизнь побила но скажу так: нард разобщен, вот посмотрим чем эти петиции закончатся       https://petition.president.gov.ua/petition/134518    :facepalm:
меня тут как говорится даже барыгами травили, при том что Я ни фамилий не имен не сообщал,
Но демократия пока живет- на данном форуме, из 5-6 тем, закрили только про баригу, и ксенон, так что не опускайте руки
Я сейчас тоже 8- круг ада прохожу в Украинских судах:
https://youtu.be/szyM8yYVgxQ
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

...Я так розумію, що усі виживають по мірі сил і ТО вже нікого не хвилює...

ВКБ

Цитата: Toris від 21 Березня 2022, 00:50:44
...Я так розумію, що усі виживають по мірі сил і ТО вже нікого не хвилює...
Само ТО. А у мене особисто спортивний інтерес самобортовка)) І річ не в коштах, тупо спортивний інтерес, бо хероао вори диски мої обслуговують по кромці ущільнення, борти, гума по кромці, заусенці прибрати, промазати, вичистити. Сам.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: Toris від 21 Березня 2022, 00:50:44
...Я так розумію, що усі виживають по мірі сил і ТО вже нікого не хвилює...
ЗМІ, які розганяли зраду і публікували всяке лайно з домислами зараз затихли, а владі просувати закон про ТО зараз не на часі

ВКБ

Від то толку нуль. Освіжити і сфокусувати посилення санкцій за порушення стану авто якщо це привело до дтп любого ступеню, і взагалі при явних ознаках втручання в авто будь куди від заводського стану. Тобто якщо колесо відпало на ходу - питання до дорслужби і водія, експертизу на стан авто і якість то або самостійного от. Зобов'язати вести сервісні книжки для кодного авто з відміткою от чи само от.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.