Флудилка 2022

Автор Vitaliy., 01 Січня 2022, 12:10:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

#30
Цитата: SWarlock від 09 Січня 2022, 18:48:37Хотя, какая тут логика... 
смотрите кто у руля, такие и законы
недавно он смешил людей, сейчас ...

Порушення правил форуму.
4.15 - Забороняється буд якi висловлювання, підписи, картинки та посилання політичного змісту 30%
Модератор Володимир.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

я конечно не любитель подобных истязаний, но посмеялся с озвучки
https://youtu.be/_t3c_aURitE
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Вчора мені потрібно було прочитати інструкцію щодо затосування клею, яка була повністю написана ієрогліфами. Щоби перекласти, то скористався додатком "Об'єктив" що зараз іде стандартно на телефонах Xaomi. І чесно кажучи я був приємно вражений ідеальність перекладу ієрогліфів на українську мову, коли перекладаєш з англійською то там смислу ніякого, доводиться самому щось вигадувати, а тут просто ідеал ніби весь переклад був початково написаний українською. Чи то китайці постарались, чи то англійська настільки недосконала мова.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 15:03:11додатком "Об'єктив" що зараз іде стандартно на телефонах Xaomi
Як воно називаеться ? Як виглядае, яким символом?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 14 Січня 2022, 20:35:37
Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 15:03:11додатком "Об'єктив" що зараз іде стандартно на телефонах Xaomi
Як воно називаеться ? Як виглядае, яким символом?

Виявляється той додаток від гугла, "Google Об'єктив".

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

нема у меня такого
ну и ладно
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

SWarlock

Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 15:03:11Чи то китайці постарались, чи то англійська настільки недосконала мова.
Английский, действительно, очень примитивный язык. (не политика, просто - факт).  :rofl:
Простой пример.
Сайт google.com.ua - переводчик. Переводим с русского на английский и наоборот. Хотя, наоборот и не надо. И так все понятно.
зеленая зелень зеленеет зеленым
green green turns green
зеленый зеленый становится зеленым
Как-то так.
Заменив русский украинским практически ничего не поменяется.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Kudrik

Нужно было перевести чисто текст, один патент дизельный расходомер , от Денсо. Обычный он лайн текст
Он есть в онлайн на англ. И есть на родном японском.

Перевод с японского, почти идеально грамматический, только бывает редко путает , японскую цифру видит как букву, или не видит цифру. Тут видимо влияет тип шрифта, в он лайн документе

Перевод с английского нужно корректировать, и подгонять по смыслу...

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 15 Січня 2022, 23:31:01
нема у меня такого
ну и ладно
В плеймаркеті пошукай.
Цитата: Kudrik від 16 Січня 2022, 23:39:14
Нужно было перевести чисто текст, один патент дизельный расходомер , от Денсо. Обычный он лайн текст
Он есть в онлайн на англ. И есть на родном японском.

Перевод с японского, почти идеально грамматический, только бывает редко путает , японскую цифру видит как букву, или не видит цифру. Тут видимо влияет тип шрифта, в он лайн документе

Перевод с английского нужно корректировать, и подгонять по смыслу...
Мені потрібно було розібратись з принципом роботи мікросхеми від блока живлення, скачав датишит на англійській, почав перекладати гуглперекладачам, так нічого і не зрозумів, наступного разу буду вибирати інші мови.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 15 Лютого 2022, 16:48:40Ой, как это всё сложно.
B) А ніхто легкого життя і не обіцяв....
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: Vitaliy. від 15 Лютого 2022, 16:48:40Ой, как это всё сложно.
То не "сложно", то "удочка". ;) Перетворюєш тип файлу до потрібного - і все працюватиме, якщо проблема саме у цьому, а не в чомусь іншому.

Якщо маєш добрий інтернет, то після роботи можу зайти до тебе на комп і розібратись з проблемою.

vladishtm

Цитата: Toris від 16 Лютого 2022, 11:11:26то після роботи можу зайти до тебе на комп і розібратись з проблемою
Не всі банки лягли?  :wacko:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

А шо это новое дописалось в закрытой флудилке 21? И почему туда попало о формате фото, невозможности загрузки оного, и спробу допомогти пися праци? Мабудь якийсь модератор хильнув зайвого? )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Йой! Вже виправив. Тут така піся на праці, що гвалт... :facepalm: По моїй службі заковідились 2/3 персоналу. Залишилось кілька людей. Ковтаємо соплі та працюємо.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 17 Лютого 2022, 09:36:48Тут така піся на праці,
Опечатался, хотел написать- писля праци :) А написал... у кого шо болит ... )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх