Паровое отопление своими руками

Автор Жулик, 22 Квітня 2015, 17:07:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Жулик

Классный дядько!
Я много его видосов просмотрел...

Алекс

Цитата: Жулик від 15 Лютого 2020, 21:52:13
Классный дядько!
Я много его видосов просмотрел...

На ютубе ролик есть про электроотопление в Голландии.Там много гидроэлектростанций и дешевый кВт выходит
Может по интеграции и в финку загоняют вольт-амперы ...
В Беларуси пошла тема электрокотлов с отдельным счетчиков,отопление по цене газа называется
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

igo61

Цитата: Алекс від 16 Лютого 2020, 07:37:42
В Беларуси пошла тема электрокотлов...
отопление по цене газа называется
Угу, эта тема называется "подгон запросов под излишки". Сябры достраивают Островецкую АЭС (экономическая целесообразность оной более чем сомнительна), энергию с которой нЕкуда девать. Вот и готовят своих на потребление излишков.  :P
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

drone

С КВт*ч эхвективные собственники не наобманут в отличии от газа в который что только не мешают. К тому же ночной тариф+теплоаккумулятор == профит.  У нас в незаможной тоже сначала активно продвигали электрокотлы, особенно в селах без газификации. Но потом как-то это дело притормозили в угоду газовикам.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Була тєма гнати  третій контур як центральне опалення від АЕС (блоки ВВР) по наближеним містам, ото надлишок Гкал який викидають в градирні та озера для охолодження і створення розрідження для турбоцеху.
ТЕЦ теж класна штука, але ж вуглеводне паливо псує всю картинку і недбальне керування підприємствами, надлишоок витрат внаслідок воровських приписаних статей...та як і в на АЕС в принципі, але не так помітно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 03 Вересня 2022, 08:44:32Була тєма гнати  третій контур як центральне опалення від АЕС (блоки ВВР)
"...После 1986 Чернобыльской катастрофы и введения моратория на строительство новых атомных электростанций на территории Украинской ССР..."
https://ru.wikipedia.org/wiki/Харьковская_АТЭЦ

Недостроенные объекты инфраструктуры Харьковской АТЭЦ
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Панельки і блочні виявились прекрасними міцнючими будинками. Те що вори валяться від вибуху, ну то і вибух вибачте мене ніфіасє потудний і будувались не для обстрілу. Я досліджував при ремонті свою квартиру, гриз де треба мені було перфоратором, крепке воно все, міцне, задовільняє мінімальеі, та навіть не мінімальні потреби простого комфортного життя. Лише ОСББ, стаиут, покращувати і ляля, міцна фортеця.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Тепла від АЕС нємєряно, рівно 60%, тупо в повітря охолодження доя дрсягнення різних температур для руху пару для турбіни і отримання розрідження, з одного боку від реактора в конденсатор, а це в повітря все і додоє підвищення теплового балансу планети в бік + і за короткий час, а подати його в ближайші міста і воно копійчане, якщо чітко тримати на пульсі діжіталізовано екрносіку і не красти списаннями та приписками і халотяпством. Магістралі з підкачуючими станціями, а може і підігріву на кінці на 20 гралусів до системи 70/50 прекрасно можна бцло забезпечити міста. Вілтак тепло від дрмівок а не градирен повільеіше іле а втмосфуру і менше впливає на енергобалвнс планети. Всім добре і вигідно. Атомна Гкал, а це 1163кВт тепло вартує в рази дешевше газового, іншого, і витрати булуть близлежазих міст лише на прокачку і зворот теплоносія, обслуговування магістраоей та підкачуючих, та капіталовкладень. Це толкалось ще в 90-ї з рукавом до 150км.
Але при таких терористичних розкладах така система вразлива. Такий підхід прижився лише на дистанціях до 25 км.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Наша держава тупо не використовує на існуючій газовій системі ТЕЦ і котелен + 11%  тепла і викида його і повітря. І при тому що ККД стариїх газових котелен по нижчій теплоті згорання непоганий, досягає в номіналі при системі 75/50 до 91% що ніфіасє, як і на настінних турбокотлах, бо ГВП і є котельні по суті як турбокотли..і модернізувати там по наявній гідросистемі то нічого, міняй регламентно по зносу теплообмінники трубчасті (доречі сталь 20 труби безшовні стінка 3мм)касетні клітчаті і все, та електроавтоматику. Не використовується принцип відбору всього тепла в систему, вищої енергії газу , в викорисиовуємо лише нижчу енергію.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

В Запорожье, доменые печи, моторсич еще в 2017 году обогревали дома. С моторсич не знаю, думаю двигатели уже не испытавают как раньше, а запорожсталь с их печами почему-то перестала подавать свое тепло не несколько районов города. Ну сейчас упадок производства а несколько лет назад почему то стало невыгодно.
Атомной обогревать сложно. Одно дело брызгальные бассейны частично будут фотнить в каких то приделах нормы. Другое дело эту воду пустить в квартиры. Там же идет разделение нескольких контруров охлаждения, чтоб радиация не попадала в турбины. Ну опять же в пределах каких то норм.
Но я в большинстве случаев я против централизованной котельной на несколько домов. Если ну или в пределах 2-4  девятиэтажек. Потери и обслуживание теплосетей по факту в нашей стране оставляют желать лучшего.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 05 Вересня 2022, 08:47:51Я досліджував при ремонті свою квартиру
То Ти просто в Києві. Столиця. Якість панельок теж різна. Я в Обухові надивився. Що точно, так панелькі від київського будкомбінату на Видубічах дійсно в нас були найкращі. Цікавий факт. В Обухові (у 80х роках) дозволили (експериментально)  збудувати тільки одну 16 етажку київську. Їнші тільки 9 та 10. Одеські проекти  - це був повний швах, трохи краще білоцерківські. Я жив в київському, дуже добрий,  але і в нього по стояку під"їзду були тріщини, та все ж куча свай та блоки на полупідвалі не дали сильно розповсится.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: ВКБ від 05 Вересня 2022, 09:02:18на існуючій газовій системі ТЕЦ і котелен
Херня повна  ті магістралі,  ТЕЦ і т.п. Вони поки нові, і для командної системи совка. Магістралі які вже старі, постійно рвуться - в дупу то все. Постійно риють.  В більшому виграші зараз хто зміг перейти в квартирах на індівідуальне. Також добре себе показали мінікотельні (на під"їзд чи на декілька на криашах) Всі ті ТЕЦ і т.п. то спроба використати фактично вже опрачений в виробництві ел.енергії пар ще раз, і здерти за нього гроші. Фактично тепло яке вони гонять  ВЖЕ дармове, а от магістралі та їх обслуга..... Як кажуть дешева рибка - .Х...а юшка.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Я зрізав трубу ЦО в квартирі 47 років їй. Труби не мінялись. Товщмна стінки там ок. Також приймав участь в актуванні процесу демонтажу подвійного трубопроводу магістралі ПОВІТРЯНОЇ (по вулиці 350метрів )ЦО діаметром 325мм - сиінка 8мм, як нова, ГОСТ 10704-95, 10706-95 ст.3 сп.Є фото можу показати. І трубу 20тку від внутрішнього ЦО 47 років яку зрізав, батареї, і оту 325ку.
Тому х.з. знаю і бачу що гниє круто холодна, а ЦО норм, от норм і все. Рве від гідроударів при неправильних пусках криворуковарені.

Щожо тріщин в панельках, трісне, осяде і зупиниться. Стояти їм 300 років..дебелі.  Навіть на морозі без опалення. Головний ворог дощ і мороз та цикли висохання для арматури, оскільки в плитах не дамбова нержавіюча армаиура, а ржавіюча.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: vladishtm від 05 Вересня 2022, 22:41:36
Цитата: ВКБ від 05 Вересня 2022, 09:02:18на існуючій газовій системі ТЕЦ і котелен
Херня повна  ті магістралі,  ТЕЦ і т.п. Вони поки нові, і для командної системи совка. Магістралі які вже старі, постійно рвуться - в дупу то все. Постійно риють.  В більшому виграші зараз хто зміг перейти в квартирах на індівідуальне. Також добре себе показали мінікотельні (на під"їзд чи на декілька на криашах) Всі ті ТЕЦ і т.п. то спроба використати фактично вже опрачений в виробництві ел.енергії пар ще раз, і здерти за нього гроші. Фактично тепло яке вони гонять  ВЖЕ дармове, а от магістралі та їх обслуга..... Як кажуть дешева рибка - .Х...а юшка.
Тупые финны явно ничего не понимают в этих ваших тепломагистралях

У нас все проще, примерно так
Цитувати виділенеНа собрании акционеров "Киевэнерго" 12 апреля принято решение о том, что компания имеет право выдать 1,9 млрд. долларов возвратной финансовой помощи своему акционеру DTEK Holdings B.V. (Голландия) либо юрлицам, в которых более 60% акций принадлежит этой нидерландской компании, сообщает "Украинская правда".

Напомним, что непосредственным владельцем более 72% акций "Киевэнерго" является кипрская компания DTEK Holdings Ltd. В декабре пришлого года она приобрела у государства 25% акций "Киевэнерго" за 450,5 млн грн. (около 57 млн. долларов).
https://ukrrudprom.ua/news/Rinat_Ahmetov_vivodit_19_mlrd_dollarov_Kievenergo_iz_Ukraini.html
А потом:"Куда делись все деньги заложенные в тариф на реконструкцию теплосетей?!!111!!1"
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

drone

Цитата: ВКБ від 06 Вересня 2022, 13:30:13Щожо тріщин в панельках, трісне, осяде і зупиниться. Стояти їм 300 років..дебелі.  Навіть на морозі без опалення. Головний ворог дощ і мороз та цикли висохання для арматури, оскільки в плитах не дамбова нержавіюча армаиура, а ржавіюча.

Не все и не везде
Цитувати виділенеЦей дім на вулиці Чорнобильській, 9А побудували за типовим для столиці проєктом БПС-6. Таких будинків у 1970-1980-х роках звели понад 250.
...
Після огляду квартир та місць загального користування спеціалісти науково-дослідного інституту дозволили відновлення 16-типоверхівки. Несучі конструкції будівлі уціліли завдяки конструктивним особливостям споруди.

"По-перше, у будинку подвійні панельні стіни. По-друге, плити не просто стикуються, а заходять у пази. По-третє, панелі виготовлялися на заводі з болтами, що дозволяло з'єднувати їх шарнірами. Будинок цікавий і це його врятувало. Сучасна "панелька" склалася б, як картковий будинок", – каже Тітов.
https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2022/09/2/691002/

В свое время жил я в БПС-ке. Для конца 70-х планировка просто космос, да и сейчас вполне ок. Главный минус -хреновая термоизоляция фасада с огромным окном из-за чего летом на южной стороне просто теплица.  У соседей с замененными окнами уже совсем другие условия.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"