Зроби сам

Автор Жулик, 18 Квітня 2014, 11:24:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

у цих хлопців з відео є дрровокіли з нашим двиглом на 1,5кВт то оберти там 3000тис, все нормально, бо для морковки тра або оберти моцні щоб як каже Вовчик енергія кінетична на маховику була, або потужний двигло на три фази, бо однофазний то херня
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Я видел у людей по 2кВт двигло на кондерах но шкив на морковке такой как маховик, а на двигле маленький и все рубает.
Неужели редуктор так гасит мощность на морковке что ременная передача мощнее?

Toris

#302
Двигуну не вистачає моменту. Необхідно збільшити момент на "моркві" одним або обома способами:
1) механічний спосіб: на "моркві" має бути більший шків, а на двигуні менший - момент на "моркві" зросте пропорційно відношенню діаметра більшого шківа до меншого; оберти "моркви" при цьому пропорційно зменшаться;
2) електричний спосіб: збільшити потужність двигуна або замінити двигун на більш потужний; рішення має приймати кваліфікований спеціаліст по двигунах на місці.

Виходячи з невеликої кінетичної енергії сокири в руках людини, думаю, що проблема або в двигуні (обмотки, щітки, підшипники), або в електричній схемі (конденсатори, напруга, косинус "фі" :) і т.п.). Треба людину з головою і з приладами.

Виходячи з питань Жуліка, раджу не гвалтувати наявний двигун, а звернутись до спеціаліста, щоби перевірив, чи все правильно з двигуном та обв'язкою.

Для загальної орієнтації нагуглив щось схоже: https://moimotoblok.com.ua/drovokol-pod-elektrodvigatel-s-konusom-80-mm
Зверніть увагу на маленький шків для двигуна (шків лежить на станині). Почитайте опис і технічні характеристики.

Жулик

#303
Та все у меня норм с двиглом.
Больше уже не куда ставить, то маразм.
Побалялкал, почитал и понял морковка у меня 70мм шкив 100мм и на двигле 100мм, на двигле лучше не уменьшать ибо это приведет только к проскальзыванию ремня! Нужно что бы было больше плече что бы крутить морковку! Тобишь мне нужно поставить на вал с морковкой шкив не на 100мм а 170-200мм.

Короче нужно сделать шкивяру как по ссылке что ты кинул  -_-.
но там написано двухручейковый шкив диаметром 370 мм  :facepalm:



Toris

Цитата: Жулик від 12 Листопада 2019, 13:12:32но там написано двухручейковый шкив диаметром 370 мм  :facepalm:
Мабуть, у них теж ковзало і двигун трифазний зупинявся. ;)

Жулик

Цитата: Toris від 12 Листопада 2019, 13:24:29
Цитата: Жулик від 12 Листопада 2019, 13:12:32но там написано двухручейковый шкив диаметром 370 мм  :facepalm:
Мабуть, у них теж ковзало і двигун трифазний зупинявся. ;)
та да це песець...
Мо то с жестким запасом)

Toris

Цитата: Жулик від 12 Листопада 2019, 13:49:55Мо то с жестким запасом)
Якось пробував колоти дрова з дуба - хай їм грець, такі тверді та міцні... Щоправда, горять довго та чисто.

А Ваші дрова з якого дерева?

Sergik32

дуб легко колеться, просто тра мати гарну сокиру(колун) і троооошечки знань про дрова і як їх колоти і куди колоти і чим колоти
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Холєра, значить, для гостей у них лежала тупа сокира... :facepalm:

Алекс

Цитата: Toris від 12 Листопада 2019, 16:14:10
Холєра, значить, для гостей у них лежала тупа сокира... :facepalm:
Колун треба ,це трохi друга справа
Тополь рубаетцо  скраю на пару пальцев,середка лишь в печь влезла
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Жулик

Цитата: Toris від 12 Листопада 2019, 15:30:55

А Ваші дрова з якого дерева?
Со всех), в этом году например у меня на районе жестко была расчистка ).
Зелен буд нарезает а я на бусе забираю))) Посему дрова от тополей и берз до липы  :-D
Котел новый всеядный ему все нравится ) лишь бы только подкидывал...
Понятно что с твердых пород дрова лучше но не ехать же их спецом пиз..ть если по домом сложены такие, да еще и нарезаные по потора метра  :-D.
+ купил электро пилу цепную, то вапше песня) ибо бензо дирчит)

Володимир

Цитата: Жулик від 13 Листопада 2019, 09:06:55
Цитата: Toris від 12 Листопада 2019, 15:30:55

А Ваші дрова з якого дерева?
Со всех), в этом году например у меня на районе жестко была расчистка ).
Зелен буд нарезает а я на бусе забираю))) Посему дрова от тополей и берз до липы  :-D
Котел новый всеядный ему все нравится ) лишь бы только подкидывал...
Понятно что с твердых пород дрова лучше но не ехать же их спецом пиз..ть если по домом сложены такие, да еще и нарезаные по потора метра  :-D.
+ купил электро пилу цепную, то вапше песня) ибо бензо дирчит)

Купи до тої пили зразу ще ланцюга SuperStihl з квадратним зубом, то ще більша пісня. Я своєю вже дуже багато твердої деревини перепиляв, і ще жожного разу не гострив, після такого ланцюга стружка як папір.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Я мечтал 5 лет про станочек для заточки цепей )
И когда купил эту пилу, подумал что у меня уже и электро и бензо и возить точить по 30грн запарило и купил себе станочек  :yahoo:
На бензо пиле стоит цепь штить за 500грн а в электро еще заводская, пилой режу второй год. Бывало и гвозди ловил) (котел вить всеядный) но со станком я не парюсь рас в пол года точу, это занимает 10мин.
Пила режет идеально.... Посему пока о цепи я не думаю... И еще как я понял цепь для бензо и электропилы вроде как разные... У электро цепь с ограничителем что бы зуб сильно не влез в дерево, тобиль четко там снимает сколько то древесины, для бензо этого ограничителя нету или он меньше не помню...
Может на пи...ли в магазе, но у меня сейчас так.
Электро пилу я себе брас из простеньких Кентавр и этой же фирмы станочек.
ПО этой пилке были негативные отзывы по маслонасосу и еще что то там, я когда ее купил то сразу разобрал что-бы устранить недочеты.
Но при разборе оказалось что все косяки уже устранили... Походу отзывы они тоже читают).
Пилой я доволен... Мне хватает. я стараюсь не возить дрова толще чем 20-25см. Но были такие что и шины не хватало ) но порезал без проблем...
Станочек для заточки рулит а напильником что по пи... рукой)



Володимир

На рідному ланцюгу, в мене доводилось до пили прикладати силу, при таких розкладах сильно зношувалась шина, довелось її переставити другою стороною, на суперштіль, пилу ложу на дерево, і незалежно від твердості не прикладаючи сили пила під своєю вагою його без зусиль ріже. Роки 3-4 рому купив той ланцюг, то потреби в точінні ще нема, там зуби закалені, один раз зачіпив метал, то на одному зубі кінчик відломався, на звичайному ланцюгу зуби гнуться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 13 Листопада 2019, 16:53:22
На рідному ланцюгу, в мене доводилось до пили прикладати силу, при таких розкладах сильно зношувалась шина, довелось її переставити другою стороною, на суперштіль, пилу ложу на дерево, і незалежно від твердості не прикладаючи сили пила під своєю вагою його без зусиль ріже. Роки 3-4 рому купив той ланцюг, то потреби в точінні ще нема, там зуби закалені, один раз зачіпив метал, то на одному зубі кінчик відломався, на звичайному ланцюгу зуби гнуться.
Ну то та цепь стоит 500+?
При цене пилы в 800 как то оно не туйво.
Да и пока замечаний по ней нет )