Расширительный бачок

Автор Ромео, 14 Березня 2009, 19:14:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

оце в мене так установлено, поьім перероблю бо змістив нижче щоб в капот не впирало, тра бкде трошки до старого кріплення змістити, бачу в усіх так, а я унікальний, зробив не як усі



Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 24 Лютого 2020, 20:38:30
оце в мене так установлено, поьім перероблю бо змістив нижче щоб в капот не впирало, тра бкде трошки до старого кріплення змістити, бачу в усіх так, а я унікальний, зробив не як усі
Візуально твій не є вищий за мій https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg483387#msg483387 але я свій закріпив ближче до центу машини і під саму стінку, в тому місці напевне капот більше іде вгору і можливо є заглибина в самому лонжероні, бо в мене на капоті ще є 1 см шумки, то слідів від пробки на ній нема. Буду біля машини то поміряю висоту свого.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так от я сам тепер дивлюся, що тра було туди де ти кріпити, я по центру розмістив між тим старим кріпленням і гачком капота. а туди де ти кріпив там капот вище і там ребро жорсткості не достає. тра буде перечіпити
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 25 Лютого 2020, 10:58:45
так от я сам тепер дивлюся, що тра було туди де ти кріпити, я по центру розмістив між тим старим кріпленням і гачком капота. а туди де ти кріпив там капот вище і там ребро жорсткості не достає. тра буде перечіпити
Діаметр шарика в мене 16 см, без урахування шва, над резиновим ущільнювачем кришка виступає приблизно на 1 см.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Свій не міряв, але вмене врівень чи на 5 мм нижче.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мій бачок, вигляд з боку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#486
Тут https://www.avto-elektrika-shema.ru/index/skhema_datchika_rasshiritelnogo_bachka/0-108 є схема як подружити датчик розширювального бачка від фольксвагена з нашою панеллю. Якщо хтось з модераторів пам"ятає де тема про бачок то можна перенести, бо я не знайшов.

Spoiler
[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Только, если не ошибаюсь, у нас светодиод в приборке включен на "+" и в схему, нужно добавить коммутирующий транзистор.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 30 Квітня 2020, 15:22:48
Только, если не ошибаюсь, у нас светодиод в приборке включен на "+" и в схему, нужно добавить коммутирующий транзистор.
100%.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

А вы в курсе что оригинальная крышка расширительного бачка vag стоит 420 грн? И давление в ней 1,4 атм. Если честно меня жаба давит, но заказал себе новую, что-то мой клапан какой то зеленый и сработал первый раз аж при 2 атм.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Олександр 1968

Цитата: Romka від 30 Квітня 2020, 15:22:48
Только, если не ошибаюсь, у нас светодиод в приборке включен на "+" и в схему, нужно добавить коммутирующий транзистор.
А нащо?tl-431 цілком справиться,замість мигаючого в схемі підключити до панельного і викинути транзистор разом з обв,язкою.

Toris

Цитата: KOT від 01 Травня 2020, 19:19:20А вы в курсе что оригинальная крышка расширительного бачка vag стоит 420 грн? И давление в ней 1,4 атм. Если честно меня жаба давит, но заказал себе новую, что-то мой клапан какой то зеленый и сработал первый раз аж при 2 атм.
Може підкажете, як виколупати клапан з кришки? Маю ВАГівську кулю б/в, однак боюсь ставити без повного контролю.

KOT

#493
Цитата: Toris від 02 Травня 2020, 13:00:06
Цитата: KOT від 01 Травня 2020, 19:19:20А вы в курсе что оригинальная крышка расширительного бачка vag стоит 420 грн? И давление в ней 1,4 атм. Если честно меня жаба давит, но заказал себе новую, что-то мой клапан какой то зеленый и сработал первый раз аж при 2 атм.
Може підкажете, як виколупати клапан з кришки? Маю ВАГівську кулю б/в, однак боюсь ставити без повного контролю.
Выколупать отверткой, но смысла не вижу, отдельно без крышки не продается. Я проверял я давление в системе. Хотел проверить, можно ли его засунуть в водопроводную трубу (50мм) для проверки. Но забыл, на днях проверю - отпишусь.
Есть люди разбирают клапана полностью, срезают пару витков с пружины, тем уменьшая давление

Цитата: Sergik32 від 02 Травня 2020, 08:55:03
можна і б/у взяти
Стремно. У меня и так БУ стоит, один раз при 2 атм сработал, дальше при 1,4  как положено, зачем тогда его менять.

Toris

Цитата: KOT від 02 Травня 2020, 13:24:20Выколупать отверткой, но смысла не вижу, отдельно без крышки не продается. <...>
Есть люди разбирают клапана полностью, срезают пару витков с пружины, тем уменьшая давление.
Саме й хочу зробити обрізання, однак не годен його виколупати, того клапана... Навіть відео знайшов, але все одно не вдається, боюсь обламати щось... Думав, є який хитрий спосіб...

Spoiler
[close]