Расширительный бачок

Автор Ромео, 14 Березня 2009, 19:14:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Sergik32 від 27 Січня 2020, 08:47:29
я поставив фольцовський "шарик", кришка працюває 1,5 до 1,1 далі тримає, так от курва а не радіатор, потік основний, недавно ж міняв.
1,5 багато! Я вище наводив скрін з інструкції 1,2- 1,3 сказано. В мене цей раз,як заклинило пробку вище 1,3 слава богу радіатор не встиг наче, бо почало травити десь над термостатом під хомутом патрубка. Прийдется частіше заглядать на бачок після проїздів. Як по мені показник при 80ºС- це роздутий бачок і сипіння клапана пробки. якщо не випускає краще трошки трошки  відвернути пробку щоб пішло з під резинової прокладки.  На то вона й резина.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеЯк по мені показник при 80ºС- це роздутий бачок і сипіння клапана пробки
Где вы покупаете такие бачки? У меня ЗАЗовский всегда одинаковый что на холодную что на горячую, даже когда клапан стоял на давление 1.5

Володимир

Цитата: vladishtm від 27 Січня 2020, 11:02:06
Цитата: Toris від 26 Січня 2020, 21:27:15
Цитата: vladishtm від 26 Січня 2020, 21:04:23Зато мы могем радавться, что у нас треснет расширительный бачек, а не радиатор   :o :yahoo:
Краще радуватись нормальній пробці в нормальному бачку. ;)

За пробку я вже вище теж написав. Взагалі не зрозуміло що з нею відбувається. Місяць і стала не спрацьовувати на 1,3, явно десь на більше. Можливо ота кругла резинова прокладочка щось виробляє, або отой резиновий клапан що всередині. Можливо від температури та агресивності вони міняються? Ну нема там чому ломатися в тій пластмасі за місяць. Пружина дійсно гамно, але ж  якби чисто як расходник пробку раз на два роки замінювати, той не великі гроші. Та не через місяць же!   }-)
Краще так, один раз поставив і забув, дешевше вийде.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#468
Цитата: vladishtm від 27 Січня 2020, 11:02:06За пробку я вже вище теж написав. Взагалі не зрозуміло що з нею відбувається. Місяць і стала не спрацьовувати на 1,3, явно десь на більше. Можливо ота кругла резинова прокладочка щось виробляє, або отой резиновий клапан що всередині. Можливо від температури та агресивності вони міняються? Ну нема там чому ломатися в тій пластмасі за місяць. Пружина дійсно гамно, але ж  якби чисто як расходник пробку раз на два роки замінювати, той не великі гроші. Та не через місяць же!   }-)
Я обрізав пружину лузарівської пробки (котра на 100кПа) з 49мм до 26мм (до 50кПа, як пише моя "мурзилка") і з такою пробкою без проблем відкатав до заміни на ланосячий бачок, коли визначились зі старою тріщиною на старому бачку.

Кому цікаво - ось тут і далі мої "цікаві досліди":
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14724.msg532487#msg532487

Ivan1988

Цитувати виділенеКраще так, один раз поставив і забув, дешевше вийде.
А датчик уровня ОЖ работает?

Sergik32

у мене тоже такий, але у Володі бачу гарно на тому місті стоїть, у мене не влазив, може бачок більший по висоті
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 27 Січня 2020, 12:14:50
Цитувати виділенеКраще так, один раз поставив і забув, дешевше вийде.
А датчик уровня ОЖ работает?
На ланосі такого датчика нема.
Цитата: Sergik32 від 27 Січня 2020, 13:34:19
у мене тоже такий, але у Володі бачу гарно на тому місті стоїть, у мене не влазив, може бачок більший по висоті
Може зависоко посадив, чи пробка вища, бо мій сидить патрубком на кузові, і на капоті ще є 1 см шумки, то слідів від пробки на шумці нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

в мене сидить на кузові патрубком, ну підклав паперову прокладку і все, а кришка у них стандартна, тільки бачу в тебе ще патрубок ззаду торчить і роз'єм під кутом стоїть, може він і меншого діаметра
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенеНа ланосі такого датчика нема
А при чем Ланос? На фото кажись VAGовсаий бачок.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 27 Січня 2020, 17:13:46
Цитувати виділенеНа ланосі такого датчика нема
А при чем Ланос? На фото кажись VAGовсаий бачок.
Вибачай, щось затупив. Там в якості датчика два електрода в бачку, треба або спеціальну релюшку, або паяти адаптера. Я одну схему на просторах нету знайшов, писали що працює, але я чогось затупив і не розібрався в схемі, то вийшло що типу працює, але не так як мені треба. Поки що руки не доходять щоби розробити свою схему.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеТам в якості датчика два електрода в бачку, треба або спеціальну релюшку, або паяти адаптера. Я одну схему на просторах нету знайшов, писали що працює, але я чогось затупив і не розібрався в схемі, то вийшло що типу працює, але не так як мені треба. Поки що руки не доходять щоби розробити свою схему.
Я тоже хотел такой бачок, но когда узнал что есть проблемы с подключением датчика уровня ОЖ, то отказался эт этой затеи и взял родной. Нравится мне когда в машине все работает))

Васьок

У мене кришка взагалі без клапану, все на пряму з атмосферою, вже роки 3 так, їде все ок.

vladishtm

Цитата: Васьок від 02 Лютого 2020, 22:32:04
У мене кришка взагалі без клапану, все на пряму з атмосферою, вже роки 3 так, їде все ок.
Особо страшного то и недолжно ничего происходить .Так ньюансы. В принципе оно все в этой машине как бы не зря, вот только качество составляющих подводит. Априори ж правильно як доктор прописал -ну в смысле конструктор.  И хочется щоб усе було як  треба! Но вынуждены - как получается. Вон кто то уже диски на свою славутку не может преобрести - говорить теперь закордон, так это ж вообще просто кусок железа, как и бачек - пластика капля. Но если там чуть чуть, потом там, потом еще малость там....  машину можно так запустиь  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Вот хром подкинул рекламу, бачек очень похож на наш может подходит.  Хотя мож шило на мыло
   
Бачок расширительный ВАЗ 2110, 2111, 2112 (старого образца) МАСТЕР-М
https://azon.ua/zapchasti-na-dvigatel/sistema-okhlazhdeniya/bachki-rasshiritelnye/bachok-rasshiritelnyy-vaz-2110-2111-2112-starogo-obraztsa-master-m/?gclid=EAIaIQobChMI5uOGi6W95wIVCkoZCh14KQeIEAEYASAEEgLe9PD_BwE
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

#479
По виду теже недостатки и вазовские бачки тоже трескаются. Я себе на днях ваговский поставил. Вот
Цитата: Romka від 23 Лютого 2020, 13:25:35
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2020, 10:05:59
Цитата: Romka від 19 Лютого 2020, 09:40:29
Питання дня!
Який краще бачок і кришка - з Ланоса чи Шкоди.
І що простіше встановити?

Бо курва знову, походу, тріснув. }-)

Я за шкоду, він круглий, а при такій формі ніякий тиск його не деформує щоби в ньому появилась тріщина.


Поселив лунтіка від VAG. :yahoo:
Тепер я шалено щасливий! :yahoo:
Das auto!
ПС. Типу тиск ваговська кришка тримає 1,5 атм, хтось розбирав і різав пружинку?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4