Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

User2108

Цитата: Vitaliy. від 26 Березня 2021, 10:10:42Зимние лапти могут снижать выбег?
Будь-які шини можуть впливати на витрату пального.

ВКБ

Найбільше впливають спущені шини нижче рекомендованого 2 кг/см. кв.))

А навіть накачені шини ті, у яких проткетор вище та мякише, що створюють силу опору площадки деформації, і цей вектор тим більше, чим більше пятно контакту, і невіть не площі а його проекції на площину колеса, це довжина хорди в проекції по ходу автомобіля, х/Sin=2R по теоремі синусів як раз трикутник описаний колом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 25 Березня 2021, 20:19:52
Как бы много я ни знал, но всего знать невозможно. Или какую то мелочь упустил. Одна голова хорошо, а несколько лучше.
Что может быть? Езжу спокойно, на педальку нажимаю мало. Раньше расход был около 7-7.5 по городу. Сейчас же стойко кушает 10л на 120 км. После запуска на холодную минуты 2 погреется, и поехал не спеша. В баллонах по двойке. Накат вроде есть. Может небольшое  расхождение передних так себя проявлять? Грузики в трамблёре могут недорасходиться? Хотя на разгон вроде всё нормально, не жалуюсь. Строб есть, другой трамблёр тоже. При разгоне и езде троений не слышу и не чувствую. Свечи вроде одинаковые по нагару, серо светлые.
Дивись чи при втопленому підсосі заслонка повністю відкрита.
Цитата: DolphinQA від 25 Березня 2021, 21:38:21
Разбирал приборку для пайки контактов и обломал иглу шагового двигателя температуры на люкс панеле. Сломал так, что игла теперь не выпирает из двигателя.
Можно ли найти этот шаговый двигатель или заменить его чем-то, что будет работать. Или если возможно заменить иглу, то как? Авторынки города уже все объездил, такой специфической вещи нет ни у кого.
(фото не моё, взято из интернета для представления картинки как выглядит двигатель)
Spoiler
[close]
Запитай на таврофорумі, можливо в когось завалялась приборка поламана.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Цитата: DolphinQA від 25 Березня 2021, 21:38:21
обломал иглу шагового двигателя температуры на люкс панеле
Не похож этот шаговый двигатель на двигатель, бОльше похож на стрелочный прибор но логометрического типа - две обмотки, три провода для наружного подключения. Одна обмотка намагничивающая, вторая - измерительная.
Прибор (отдельно) навряд ли в продаже найдётся. Только в составе панели.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 26 Березня 2021, 12:06:00нижче рекомендованого 2 кг/см. кв.))
А не 1.9 рекомендуют?
Цитата: ВКБ від 26 Березня 2021, 12:06:00А навіть ....
Дальнейши слова мий разум не воспринимае :)

Цитата: Володимир від 26 Березня 2021, 15:05:40Дивись чи при втопленому підсосі заслонка повністю відкрита.
С этим всё чётко, как и почти везде.

Подкинул строб, отсоединил вакуумную, и вот он результат, метка не уходит ) Странно, я же его давно сам перебирал, как и все узлы после завода и предыдущих до меня. Залил 30 в бак, покатаюсь.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

#8465
Сила супротиву кочіння крім сил тертя і повітря - сила опору кочіння знаходиться якраз на точці контакту шини і гhунту. Нерівністю грунту нехтуємо при розгляді саме шин. Найкраще по ніби то скляній дорозі для мінімального опору кочіння їхати на жорстких колесах, які в точці конtакту не мають деформації. Як рейки і потяг, трамвай, який має найвищий коеф кочення і найменший опору кочення та найменше енерговтрати.
У славути чи любого легкового сила опору при 2кг/см.кв тиску в шинах рівна 0,02від маси і це стосується всіх 4-коліс і не zaleжить від опору. Тобто 20кг.вісьової сили опору кочення при 1000кг авто. При 1,7кг.см.кв буде 0,04 тобто 40 кг. А при максимальному крутному моменті при 100 км/год цн складає 20..40% від витрати палива. Тому м'якість зимньої шини їсть десь 10% лишнього палива . Сила опоRу кочіння є навіть в підшипниках, мала але є і вона його як раз і зупиняє то обертання і іде на нагрів.

опір кочення
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

#8466
Хто підкаже, який внутрішній діаметр шлангу обратки бенза на карбовій таврі? (від карба до металевої трубки)

Toris

На бензинову зворотку діаметр 5 мм.

User2108

Ще питання, у корпусі привода трамблера і бензонасоса сальник стоїть, ні? Чи вся герметизація відбувається за рахунок прокладки між головкою і корпусом привода?

Vadim_K

Цитата: User2108 від 30 Березня 2021, 16:21:41
Ще питання, у корпусі привода трамблера і бензонасоса сальник стоїть, ні? Чи вся герметизація відбувається за рахунок прокладки між головкою і корпусом привода?
Сальника немає, герметизація за рахунок прокладки.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Sergik32

Коллєги підкажіть, а є в продажі перехідники на штекер ДПКВ і датчика фаз, я маю наувазі не тільки той що одягається на сам датчик, а іменно щоб була пара -штекер-гніздо. я хочу до варіатора, але різати провід штатний не хочу, хочу штекерами розрив зробити.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 31 Березня 2021, 12:25:10
Коллєги підкажіть, а є в продажі перехідники на штекер ДПКВ і датчика фаз, я маю наувазі не тільки той що одягається на сам датчик, а іменно щоб була пара -штекер-гніздо. я хочу до варіатора, але різати провід штатний не хочу, хочу штекерами розрив зробити.
Деталізаюа
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

там тільки мами, а мені тра і те і те
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 31 Березня 2021, 13:55:06
там тільки мами, а мені тра і те і те
Ріж обтискай обтичкачами парою  іншого типу подалі від штатного, бо є 5 см дроту полюбе
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 31 Березня 2021, 13:55:06
там тільки мами, а мені тра і те і те
Треба брати старий датчик і відрізати лишнє, готових роз"ємів я не зустрічав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion