Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Wildchild

Цитата: Vitaliy. від 05 Січня 2022, 21:58:29
Цитата: Wildchild від 05 Січня 2022, 19:27:43Помогите советом. Ситуация со Славутой товарища:
Класс, и ни слова о каком именно моторе.
Пардон, на ходу писАл
1,2 карбюратор. Стоит газ
Бензин есть, там спрашивали выше. По крайней мере в топливном фильтре.

Володимир

Цитата: Wildchild від 05 Січня 2022, 23:17:00
Цитата: Vitaliy. від 05 Січня 2022, 21:58:29
Цитата: Wildchild від 05 Січня 2022, 19:27:43Помогите советом. Ситуация со Славутой товарища:
Класс, и ни слова о каком именно моторе.
Пардон, на ходу писАл
1,2 карбюратор. Стоит газ
Бензин есть, там спрашивали выше. По крайней мере в топливном фильтре.
Перевір наявність живлення на одній з клем котушки запалювання, якщо нема, то дивись релюшку на замку запалювання. На котушку можна кинути провід з плюсової клеми АКБ і запустити двигуна, якщо потрібно терміново їхати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Wildchild

#8822
Цитата: Володимир від 06 Січня 2022, 10:01:34Перевір наявність живлення на одній з клем котушки запалювання, якщо нема, то дивись релюшку на замку запалювання. На котушку можна кинути провід з плюсової клеми АКБ і запустити двигуна, якщо потрібно терміново їхати.
Проблема вирішена - погана маса на релюшці. В пітьмах не побачили

vladishtm

Цитата: Wildchild від 05 Січня 2022, 23:17:00
Цитата: Vitaliy. від 05 Січня 2022, 21:58:29
Цитата: Wildchild від 05 Січня 2022, 19:27:43Помогите советом. Ситуация со Славутой товарища:
Класс, и ни слова о каком именно моторе.
Пардон, на ходу писАл........

Повбивав би  }-)  :-D  :-D  :-D  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Чуваки, ахтунг!

Маю думку запиляти майже повний інжектор для мого двигунця парамоторного. Хтось має практичний позитивний досвід експлуатації ось цього відкритого проекту інжектора secu-3.org ? Воно працює надійно та безвідмовно, не гірше серійного автомобільного інжектора? Цікавить "SECU-3i USB cо встроенным ДАД".

З карбюратором треба постійно гратись, запалювання думати, висотний коректор думати, оптимальну суміш думати, про перегрів думати і все таке. А воно ж компактні легенькі електронні думалки є, хай вони про це все і думають.

Алекс

Не знаю кудой вопрос задать ...Славка сама задала ....бля ...
Кудой уходит провод + с генератора ? я думал шо на +акб,купил провод -собственно,мне не понравилась клемма -она окислилась и т д ,и на гене тож ...була думка бросить отдел ный провод с крученной  клеммой (ручками) или оппаять ,оказалось,шо провод из жгута не выходит около + акб,а теряется в джунглях проводки ...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Vitaliy.

Цитата: Алекс від 12 Січня 2022, 16:30:36Кудой уходит провод + с генератора ?
В саму машину и уходит, в салон, к блоку предохранителей и к разъёму замка зажигания, это всё напрямую. То есть перережь провод между + генератора и втягивающим, машина обесточится.
А у инжекторной машины там есть нюансы, там от + акб отходит провод вроде на питание мозгов.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Алекс від 12 Січня 2022, 16:30:36
Не знаю кудой вопрос задать ...Славка сама задала ....бля ...
Кудой уходит провод + с генератора ? я думал шо на +акб,купил провод -собственно,мне не понравилась клемма -она окислилась и т д ,и на гене тож ...була думка бросить отдел ный провод с крученной  клеммой (ручками) или оппаять ,оказалось,шо провод из жгута не выходит около + акб,а теряется в джунглях проводки ...
Схема аналогічна карбовій машині, тільки замість комутатора, котушки запалювання і розподільника запалювання до того самого провода підключається інжекторна система, та є додатковий провід від плюсової клеми АКБ що іде в салон до блока керування двигуном.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

VAZ 21053

Цікаво а чи так було насправді? Може хтось знає якусь теорію змови?
https://auto.24tv.ua/zaz_slavuta_dyvna_istoriia_modeli_foto_kharakterystyky_n36080
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Vadim_K

Цитата: VAZ 21053 від 11 Лютого 2022, 00:07:20
Цікаво а чи так було насправді? Може хтось знає якусь теорію змови?
https://auto.24tv.ua/zaz_slavuta_dyvna_istoriia_modeli_foto_kharakterystyky_n36080

Вважаю що так і було. Доволі таки все правдоподібно написано.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: VAZ 21053 від 11 Лютого 2022, 00:07:20
Цікаво а чи так було насправді? Може хтось знає якусь теорію змови?
https://auto.24tv.ua/zaz_slavuta_dyvna_istoriia_modeli_foto_kharakterystyky_n36080
Так і було, я колись виписував на початку 90-х український автомобільний журнал "Сигнал", то там були фото модельного ряду автозазу, і серед них був 4-ри дверний седан.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

VAZ 21053

А Я чув таку байку - що нібито наші васадзи спробували обдурити компанію део моторс, і як результат ніякі перспективні розробки нових власних автомобілів не пішли в серію, а компанія розвалилася, і поховала з собою все що було напрацьвано
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Vitaliy.

В сылке выше было фото, где у машины были запорожские номера но с тремя буквами впереди цифр. Это какая то спец серия для Запорожья?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Romka

Где-то читал, что заводским моделям-прототипам давали отдельные номера согласованные с ГАИ.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Vitaliy. від 12 Лютого 2022, 19:45:28В сылке выше было фото, где у машины были запорожские номера но с тремя буквами впереди цифр. Это какая то спец серия для Запорожья?
Коли переходили з чорних номерних знаків на білі, то також бачив спеціальні номери з трьома буквами попереду. То були службові автомобілі чи то партійних чиновників, чи то директорів заводів, щось таке. Типу такі номери ДАІ не зупиняло ніколи.