Автоновости

Автор Жулик, 25 Лютого 2015, 17:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Якщо на одній осі однакові колеса, то домагатись не будуть.

А "літо/зима" взагалі не регламентовано.

Сволочь

Цитата: Toris від 28 Листопада 2019, 14:44:22
Якщо на одній осі однакові колеса, то домагатись не будуть.

А "літо/зима" взагалі не регламентовано.
Поживём увидим!
З.Ы. А как в европах с этим?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

у європах колеса тоже круглі і там так як і в нас, будуть різні будуть штрафувати, просто там без особих причин ніхто не підходить і не заглядає у вихлопну на предмет забитості жиклера ХХ. якщо станеться ДТП то тоді вже згадають все.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 28 Листопада 2019, 16:47:36
у європах колеса тоже круглі і там так як і в нас, будуть різні будуть штрафувати, просто там без особих причин ніхто не підходить і не заглядає у вихлопну на предмет забитості жиклера ХХ. якщо станеться ДТП то тоді вже згадають все.
Особливо страхова компанія.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

#1969
Цитата: Володимир від 28 Листопада 2019, 10:43:03
Цитата: YUKON від 28 Листопада 2019, 00:11:54
Цитата: Сволочь від 27 Листопада 2019, 23:50:51Это теперь 4 шины должны быть одного производителя и одной модели?
Вітя, писаки пишуть, а в ПДР немає заборони щодо експлуатації коліс з різним малюнком протектора та різних виробників
В ПДР є норма що на одній осі заборонено ставити шини з різним малюнком.
Читаємо умову"...та..." немає такої регламентації. Читаємо неуважно а потім знаходимо щось інше і починаємо видумувати.
За різну резину на 1-й осі я знаю і знав...таке було ще з совкових ПДР.

Цитата: Сволочь від 28 Листопада 2019, 14:40:16Т. е., если у меня пара "Всесезонка", и пара "Зима" то гайцы будут меня домагаться?
боюся даже представить, что будет если обнаружат летнюю запаску!
Вітя все в порядку, в наших пдр немає законодавчо визначених понять(термінів) зимова гума і літня гума, 2 головних умови, глибина малюнку і однакова резина на 1 осі...фсьо

Жулик

Українці почали масово скуповувати дитячі крісла з Польщі із нульовим рівнем захисту, – соцмережі
http://4studio.com.ua/novyny/u-lvovi-nova-poshta-masovo-peresylaye-dytyachi-krisla-z-polshhi-yaki-mayut-nulovyj-riven-zahystu-sotsmerezhi/

Romka

Цитата: Жулик від 09 Грудня 2019, 12:56:37
Українці почали масово скуповувати дитячі крісла з Польщі із нульовим рівнем захисту, – соцмережі
http://4studio.com.ua/novyny/u-lvovi-nova-poshta-masovo-peresylaye-dytyachi-krisla-z-polshhi-yaki-mayut-nulovyj-riven-zahystu-sotsmerezhi/
Такі заяви мають бути підтверджені випробуваннями! Немає випробувань і сертифікатів - немає права заявляти про 0 рівень захисту.
Задача підупника підняти дитину на розраховану висоту роботи штатного ремня, де при спрацюванні діє повздовжня сила, а не поперечна до дна авто.
Для автомобілей з нульовим ступенем захисту, піддупники з нульовим рівнем (якщо насправді це так є) захисту!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Жулик

Хз знаю что на кресле должна быть наклейка

У себя видел такую...

Володимир

Це просто журнашлюхи зробили чергову сенсацію.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

але про реальну скупку в польші і інших країнах нашими баригами всього що відноситься до автокрісел то є правда, он на днях говорив з "гонщиком" то каже що сам в шоці, наші просто подуріли, гребуть мох і болото. скоро почнуть ходит і 3,14здити з машин
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Видел в продаже хорошую Славуту, а в причинах продажи указывалось - "продаю потому, что сзади не влазит 3 детских кресла"

Сволочь

Вопрос к тем у кого дети до 12 лет и имеют автокресла.
Как быстро дети могут сесть в эти автокресла и как быстро могут сами выбраться?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Жулик

Цитата: Сволочь від 11 Грудня 2019, 12:31:58
Вопрос к тем у кого дети до 12 лет и имеют автокресла.
Как быстро дети могут сесть в эти автокресла и как быстро могут сами выбраться?
Детю 2,5года как он сам от туда выбириться если он пристегнут?
Залазит сам и садится тоже.
Но пристегиваться сам он не умеет еще)

vol4ok7

Цитата: _Aleksandr_ від 11 Грудня 2019, 11:36:22
Видел в продаже хорошую Славуту, а в причинах продажи указывалось - "продаю потому, что сзади не влазит 3 детских кресла"
Вот -вот.Наверное хорошо ,что у нас этого нет.Но плохо что на море я уже в Украину не поеду,по крайней мере либо пока дети не подрастут .либо пока я не заработаю на другую машину.... :wallbash: А может все-таки подзатаряться баблом да глядишь отменят этот заботливый бред....
Тут недавно фишку новую ввели что к нам детей без загранпаспорта не выпускают,поиздевались над людьми ,люди потратили кучу нервов и денег,и уже отменили этот моразм... :-D Ну не козлы?!

Жулик

Цитата: vol4ok7 від 11 Грудня 2019, 14:27:59
Цитата: _Aleksandr_ від 11 Грудня 2019, 11:36:22
Видел в продаже хорошую Славуту, а в причинах продажи указывалось - "продаю потому, что сзади не влазит 3 детских кресла"
Вот -вот.Наверное хорошо ,что у нас этого нет.Но плохо что на море я уже в Украину не поеду,по крайней мере либо пока дети не подрастут .либо пока я не заработаю на другую машину.... :wallbash: А может все-таки подзатаряться баблом да глядишь отменят этот заботливый бред....
Тут недавно фишку новую ввели что к нам детей без загранпаспорта не выпускают,поиздевались над людьми ,люди потратили кучу нервов и денег,и уже отменили этот моразм... :-D Ну не козлы?!
Че на ремни вот те штуковины не как не катят? Или бустеры.
Как я понял тут речь о безопасности не стоит, они вить у тебя и так без нечего ездили.

Цитувати виділенеА может все-таки подзатаряться баблом да глядишь отменят этот заботливый бред....
Скорее ты авто поменяешь  :-D

У меня так с ГБО было, я его не регил и все ждал что этот корумпо бред отменят, и шо ты думаешь?
Я поездил 5 лет так и продал авто  :-D.