Автоновости

Автор Жулик, 25 Лютого 2015, 17:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

В Европе тратят деньги на подземные паркинги ага да! Я почти поверил. Они то есть но скорее всего возле станций метро, что бы человек ставил авто и ехал на общественном транспорте. И самое главное они не БЕСПЛАТНЫЕ! Как у нас любят...

В Европе вообще центр города делают пешеходным! Город для людей а не для машин!


Володимир

Цитата: Жулик від 27 Грудня 2019, 12:13:30
В Европе тратят деньги на подземные паркинги ага да! Я почти поверил. Они то есть но скорее всего возле станций метро, что бы человек ставил авто и ехал на общественном транспорте. И самое главное они не БЕСПЛАТНЫЕ! Как у нас любят...

В Европе вообще центр города делают пешеходным! Город для людей а не для машин!
Вони там всі помішані на зеленому. З роботи дві дєвчонки були в швеції на робті, то в захваті від їхнього чистого повітря.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 27 Грудня 2019, 12:46:36
Цитата: Жулик від 27 Грудня 2019, 12:13:30
В Европе тратят деньги на подземные паркинги ага да! Я почти поверил. Они то есть но скорее всего возле станций метро, что бы человек ставил авто и ехал на общественном транспорте. И самое главное они не БЕСПЛАТНЫЕ! Как у нас любят...

В Европе вообще центр города делают пешеходным! Город для людей а не для машин!
Вони там всі помішані на зеленому. З роботи дві дєвчонки були в швеції на робті, то в захваті від їхнього чистого повітря.
Ну а что здесь плохого? Дети например там играют во дворе между кустами и деревьев на красивой площадке.
А у нас что? Дворы похожи на парковку возле ТРЦ вот дети на этой парковке и играют между машин. А нет еще за бешеные деньги Кличко с гордой надпись что это сделали за деньги из фонда кличка (будто это его деньги) поставил безвкусную, тупую, разноцветную детскую площадку.  :facepalm:

В Европе так

у нас


А да еще машины иногда на них паркуются...


О вон


кличковый тренажерный зал на заднем плане....



Toris

МВС пропонує запровадити обов'язковий техогляд для автомобілів із газовою установкою
https://auto.ria.com/uk/news/autolaw/248735/mashina-s-gbo-togda-vam-na-tekhosmotr.html

Власникам автомобілів, оснащених газобалонним обладнанням (ГБО), варто знати: МВС пропонує запровадити для таких транспортних засобів регулярне проведення обов'язкового технічного контролю (ОТК), простішими словами – техогляду. Варто зазначити, що це не просто ідея, озвучена кимось із чиновників на словах, а проєкт закону, розміщений на офіційному сайті відомства.

Що у документі? Допуск до експлуатації автомобіля, переобладнаного для роботи на газовому паливі, дозволятиметься лише після проходження таким ТЗ техогляду. Зараз для цього достатньо наявності сертифікату відповідності на обладнання.

Обов'язковому техогляду підлягатимуть всі транспортні засоби з ГБО, з періодичністю кожні 2 роки. Також ОТК слід буде провести одразу після переобладнання ТЗ, і з цього моменту відраховувати 2 роки для проведення наступного чергового ОТК. Однак строк чергового ОТК може виявитись і ранішим: якщо котрийсь із компонентів ГБО має граничний термін експлуатації або чергової повірки, який спливає раніше двох років, то у протоколі ОТК буде зазначена ця, більш рання дата.

Чи варто похапцем виставляти на продаж свій автомобіль, обладнаний ГБО, аби часом не довелось їхати на техогляд? Напевно, поспішати не варто, - тим більше, що невдовзі обов'язковий техогляд обіцяють запровадити для всіх транспортних засобів, які зараз звільнені від цієї процедури. Крім того, зайва регулярна перевірка газової апаратури може виявити якісь приховані технічні недоліки, які в подальшому можуть призвести до значно більших негараздів, ніж потрачена година-друга для власне техконтролю та кількасот гривень для його оплати.

До речі, якщо у вас є власне бачення доцільності запровадження обов'язкового регулярного ОТК для автомобілів із ГБО, або маєте якісь практичні поради авторам цієї ініціативи – ви можете надіслати їх до 16 лютого 2020 року на адресу Міністерства внутрішніх справ, оскільки даний проєкт оприлюднено саме для громадського обговорення.

Після закінчення строку, відведеного на прийом пропозицій від зацікавлених сторін, документ буде передано на реєстрацію у Верховну Раду, а далі його долю вирішуватимуть народні депутати.

vol4ok7

Очередная забота о людях для набивания своих карманов....Лоби сервисов ....Сволочи... }-)

KOT

Цитата: vol4ok7 від 24 Січня 2020, 06:31:40
Очередная забота о людях для набивания своих карманов....Лоби сервисов ....Сволочи... }-)
Оно то как бы да, но если бы у нас техосмотр стоил 100 грн и делался честно, то я только за.
Просто я работал на СТО и видел состояние маршруток с метаном, такси с пропаном...

Toris

Сторінка скотиняцького законопроекту ось тут:

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо безпечної експлуатації колісних транспортних засобів, на яких установлено газобалонне обладнання

------------------------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення
про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо безпечної експлуатації колісних транспортних засобів, на яких установлено газобалонне обладнання


На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua ) проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо безпечної експлуатації колісних транспортних засобів, на яких установлено газобалонне обладнання (далі – проект акта).

Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України на виконання пункту 33 розділу І Плану МВС з виконання плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 жовтня 2019 року № 854 «Про організацію виконання плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року» передбачається запровадження контролю за безпечною експлуатацією колісних транспортних засобів, на яких установлено газобалонне обладнання.

Проект акта розроблено з метою запровадження комплексу заходів щодо безпеки експлуатації колісних транспортних засобів, на яких установлено газобалонне обладнання, та обов'язкової періодичної перевірки зазначеного обладнання уповноваженими суб'єктами господарювання..

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (16 січня 2020 року) в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

Проєкт Закону
Пояснювальна записка
Порівняльна таблиця
Аналіз регуляторного впливу
Прогноз впливу
Тест

Sergik32

ну і шо тут такого страшного, воно і до цього контролювалося, тільки зараз дозвольні документи стали в 10 разів дорожчі, у нас на роботі хлопці поставили собі гбо на машини, одному на прямий вприск іншому 4 покоління то ще кантора не дала сретіфікати для мрео, то їздять поки так, менти нічого не кажуть
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Як я зрозумів, поки хочуть ввести огляд самого ГБО. А що там оглядати? Які критерії?
Працює тай працює. Власники ГБО самі зацікавлені щоб воно працювало, бо це зразу відображаеться на розході.
Знову привід збити копійку, хоча за послугу видачі талона пройденого огляду.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

ну то нехай тоді відкривають свої сертифіковані СТО то ГБО і відповідно з відти тра буде брати документ і їм привозити, а вони з того матимуть мзду
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

KOT

Цитата: Romka від 24 Січня 2020, 10:32:29
Як я зрозумів, поки хочуть ввести огляд самого ГБО. А що там оглядати? Які критерії?
Працює тай працює. Власники ГБО самі зацікавлені щоб воно працювало, бо це зразу відображаеться на розході.
Знову привід збити копійку, хоча за послугу видачі талона пройденого огляду.
Скрок годности и поверки баллона. Соединения газовой магистрали.

Sergik32

ну от я і кажу, будуть мати свої центри перевірки то туди і будуть всі їхати, а потім не їхати а просто прийшов, відслюнявив пару пессо і пішов, ну так як завжди
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

KOT

Цитата: Sergik32 від 24 Січня 2020, 11:31:47
ну от я і кажу, будуть мати свої центри перевірки то туди і будуть всі їхати, а потім не їхати а просто прийшов, відслюнявив пару пессо і пішов, ну так як завжди
к сожаленю я тоже так думаю. Но не может не радовать изменение в переоформлении машины, еще в 2010 году переоформление стоили 3000 грн, в 2013 мне обошлось в 1400. Осенью 800 и пол дня.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 24 Січня 2020, 09:27:50
ну і шо тут такого страшного, воно і до цього контролювалося, тільки зараз дозвольні документи стали в 10 разів дорожчі, у нас на роботі хлопці поставили собі гбо на машини, одному на прямий вприск іншому 4 покоління то ще кантора не дала сретіфікати для мрео, то їздять поки так, менти нічого не кажуть
Та воно ніби сташного ніц, але лейба на балоні має термін дії 2 роки, можна поставти ГБО і через пів року знову їхати на ТО бо треба балон повторно перевірити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

з однієї сторони воно то і добре що так борються за безпеку, але я вважаю що кожен водій який поважає техніку безпеки і свої ГБО буде сам думати чи варто повірити чи ні свого балона.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0