Автоновости

Автор Жулик, 25 Лютого 2015, 17:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

В тому то і справа, що нема водійської культури, якби не хитрожопі, то і пробок не було б.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 22 Листопада 2019, 10:37:10
В тому то і справа, що нема водійської культури, якби не хитрожопі, то і пробок не було б.
1000% возьмем окружную! Сделали нормальные съезды и разгоночные полосы, можно разогнаться хоть 100км в час и потом вклинивайся.
Все должно быть четко и правильно!
Но нет с..ка! Народ съезжает не с одного ряда! А с..ка с 3-4 рядов и воаля! На каждом развороте пробка по километру  :clap:.

Европа в дорогостоение пришла а люди такие и остались...


Romka

Цитата: YUKON від 21 Листопада 2019, 21:01:40
Цитата: Sergik32 від 21 Листопада 2019, 12:35:36
так тічно

Ну знаєте чи пане, на своїх дітках зекономиш...далі продовжувати?

Ні, просто підібрати щось сумісне по безпеці з безпекою Славути, + невелике и  не дороге.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Сьогодні колега сенсом підвозив. Він дуже відповідальний, безпеку не ігнорує, у нього завжди всі пристібнуті. Теж гнув йоби про крісла, каже, що ззаду і так тісно.
Цитата: vol4ok7 від 22 Листопада 2019, 10:03:54Неужели кто- то считает что чиновник и бизнесмен(производитель автокресел)думает о моих детях  :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Все думают только о своих карманах!Неужели этого кто-то еще не понимает?!
Понімаєм, скорбім і доводимо тут, що вони однозначно хапуги і скотиняки.

Sergik32

одне мене харить, ну це усіх напевно також у кого ще є славута, от зняти сидіння і нема куди його покласти, багажник піздюлька, сидіння поклав і речей вже не покладеш, а в кого ще там балончЄг на 20-30л газіровки то взагалі нема місця
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Листопада 2019, 11:41:39
одне мене харить, ну це усіх напевно також у кого ще є славута, от зняти сидіння і нема куди його покласти, багажник піздюлька, сидіння поклав і речей вже не покладеш, а в кого ще там балончЄг на 20-30л газіровки то взагалі нема місця
Треба надувні крісла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

і машину рено грандсценік 1,6дизель 2014го року випуску, отам місця, отам салончЄг, їжж утакою зараз, правда шефова, але сучка класна машинка
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

#1942
Цитата: Romka від 22 Листопада 2019, 11:27:15
Цитата: YUKON від 21 Листопада 2019, 21:01:40
Цитата: Sergik32 від 21 Листопада 2019, 12:35:36
так тічно

Ну знаєте чи пане, на своїх дітках зекономиш...далі продовжувати?

Ні, просто підібрати щось сумісне по безпеці з безпекою Славути, + невелике и  не дороге.
Табуретка думаю примерно одинаковая по безопасности с славутой, ну или пластиковое стуло и отрезать задние ножки и пристегнуть...

Toris

Цитата: Володимир від 22 Листопада 2019, 11:49:25Треба надувні крісла.
Найбільш реальна тема в умовах славутки.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Листопада 2019, 11:53:07
і машину рено грандсценік 1,6дизель 2014го року випуску, отам місця, отам салончЄг, їжж утакою зараз, правда шефова, але сучка класна машинка
Краще таку я на фото, почитайте бортовик про таку машину на таврофорумі https://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=99433 Особливо сподобалось те як складаються сідушки в нішу в підлозі і робиться рівна підлога.












Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

додге то мосчь, класний мінівенчик
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Toris від 22 Листопада 2019, 13:24:17
Цитата: Володимир від 22 Листопада 2019, 11:49:25Треба надувні крісла.
Найбільш реальна тема в умовах славутки.
Якраз актуально про дитячі крісла, популярно, від юриста-водія, мені впадлюку робити такі кліпи:


Цитата: vol4ok7 від 21 Листопада 2019, 21:30:39
Цитата: YUKON від 21 Листопада 2019, 21:01:40
Цитата: Sergik32 від 21 Листопада 2019, 12:35:36
так тічно

Ну знаєте чи пане, на своїх дітках зекономиш...далі продовжувати?
Ну продолжай пане почитаем.На ком   и на чем нам экономить.А еще расскажи как нам заработать на новую безопасную,большую бибику.... :wallbash: :-D
А еще в чьи заботливые карманы пойдут откаты за продажу автокресел... :-D

Кінув відео в попередньому посту, ну там трохи і про "кармани".

YUKON


YUKON

Доречі знову про автокрісла:

Хлопці, тут без критикі, корисстуйтесь здоровим глуздом!
Рома( блогер з Харкова) реально розжував тему детячих автокрісел!
Передивіться, зробіть кожен для себе висновки.
Проблеми кожного розумію, був би в мене син малечою, якось би крутнувся і купив би крісло. Ну а далі кожен на однині, позадавайте собі ті питання підняті в роліку. З повагою.

vol4ok7

Цитата: YUKON від 26 Листопада 2019, 01:30:49
Доречі знову про автокрісла:

Хлопці, тут без критикі, корисстуйтесь здоровим глуздом!
Рома( блогер з Харкова) реально розжував тему детячих автокрісел!
Передивіться, зробіть кожен для себе висновки.
Проблеми кожного розумію, був би в мене син малечою, якось би крутнувся і купив би крісло. Ну а далі кожен на однині, позадавайте собі ті питання підняті в роліку. З повагою.
Это не водитель Славуты и не работяга!!!Посмотрите на его машину!!Это ИНОПЛАНЕТЯНЕ!!!Опуститесь на землю!!!Друзья у него заботливые бизнесмены-тьфу!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: }-) }-) }-)
От не трогали бы эту тему,не принуждали людей,оставили бы все как есть....