Автоновости

Автор Жулик, 25 Лютого 2015, 17:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 11 Вересня 2020, 14:55:49для дам і не дам.
Це як? Для дам котри не дам?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

KOT

Берем небольшую компанию, человек 3 в штате. Бухгалтер, руководитель и разработчик.
Вот к примеру клепаем программы и продаем.
Руководитель находит заказы, передает их разработчику, разработчик только пишет код и получает зарплату. И вот вдруг разработчик говорит, что его не устраивает зарплата. Говорит хочу больше денег. Руководитель - не, не дам. У нас чистый доход 19 000, 5 000 я плачу тебе, 5 000 бухгалтеру и 5 000 себе. и 4000 налогов, аренда итд. (можете нолики в любом месте нарисовать) Вот разработчик не доволен и говорит что делает всю работу, в итоге перестает делать и его увольняют. Находят нового.
Так вот кто виноват и причем тут профсоюз?

Тот же автозаз, кто-то сделал ошибку где-то, когда-то. Предприятие стало неэффективным, развалилось. Специалисты ушли, разработок нет.
Ошибки хоть даже организационные, наем плохих специалистов, или недостача финансирования новых разработок, поддержка старых.
Что плохого в том, что директор к примеру хотел себе половину от чистой прибыли? Развалился завод, виноват директор - пусть. Но он опять же и уничтожил свой заработок. Пострадали другие - ну жизнь боль. Всякое бывает. Хороший специалист всегда найдет себе работу.

Вот если на одного работника что-то там неправомерное возлагают, он идет жалуется в профсоюз и профсоюз приходит к владельцу и говорит так нельзя - ну тогда вроде бы как да.
Вот если на большинство возлагают что-то нехорошее, так взяли не вышли на работу и все, над их требованиями задумаются либо уволят. А терпилы и к адвокату и в профсоюз не пойдут.

Как по мне: не нравится либо что-то делай, а если не можешь так терпи)) Жизнь расставит все по своим местам. Нет глобального равноправия и быть не может, кто-то родился сильней, кто-то умней, кто-то хитрей.

ВКБ

 "и его увольняют"
Читай для початку ст.40, ст.43 КзппУ, особливо остання якщо він член профсоюзу. Я навіть не даю почитати закон про колективні договори, про профспілки і про трудові спори. Кот, Ви абсолютно не знаєте своїх прав і прав роботодавця.

І з якого це дідька у німців мінімалка норм? Ну явно не за те що були терпілами і профспілки гафно. А якщо профспілка гафно то начінка то профспілки самі робітники ))) лихи ми та й все..сикливі і тупі. Вчитись і практикувати права! І не срати чи терпіти, а розкласти на молекули.

Щодо витребувати  зарплати і т.п. можу дати комент як треба себе вести...а не жувати соплі і бути чмом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

_Oleksandr_

Цитата: ВКБ від 11 Вересня 2020, 19:03:20І з якого це дідька у німців мінімалка норм?
Дык там все платят большие налоги (причем, всегда со всего дохода, а не как у нас - с минималочки) + низкий уровень коррупции. Ессестно будут деньги на и бюджетников, и на пенсии, и на минималку (еще и дороги починить хватит).

KOT

Цитата: ВКБ від 11 Вересня 2020, 19:03:20
"и его увольняют"
Читай для початку ст.40, ст.43 КзппУ, особливо остання якщо він член профсоюзу. Я навіть не даю почитати закон про колективні договори, про профспілки і про трудові спори. Кот, Ви абсолютно не знаєте своїх прав і прав роботодавця.

І з якого це дідька у німців мінімалка норм? Ну явно не за те що були терпілами і профспілки гафно. А якщо профспілка гафно то начінка то профспілки самі робітники ))) лихи ми та й все..сикливі і тупі. Вчитись і практикувати права! І не срати чи терпіти, а розкласти на молекули.

Щодо витребувати  зарплати і т.п. можу дати комент як треба себе вести...а не жувати соплі і бути чмом.
Так зачем такой работник? Я к этому и вел, что из за того, что сотрудник который возомнил себя царем и его защитит КЗОТ и профсоюз, то предприятие придет в упадок, у нас не совок сейчас, никому не нужны бездарные, ленивые и крикливые, а если таких держать то не будет предприятия.

Вот опять 25, вы из 2х предложений сделали уровень моим знаниям. Найти недоказуемый повод уволить - не проблема. Особенно в нашей стране. Можно не увольнять но сделать работу не выносимой. Сам уволится, проблем то.
Моя жена 3-х уволила, они написали по собственному. Главное знать с какой стороны надавить)).

Toris

Так, народ, харе мірятись профсоюзами. Тут у нас автомобільні новини. Гайда до флудильні.

Модер.

ВКБ

#2091
Ой кот, заробітна плата по закону і нормальному балансу прав не тільки керівником встановлюється. А ще в законі написана повинна відповідати соціальному запросу.
І ще профспілка може повнісстю мати доступ до бухгалтерії.
Якщо звільне напролом бо тіпа звєзда во лбу і тіпа я ж хазяїн, так хай трй хазяїн пойме, що наймана праця і її результат то не йоогт власність і розподіляється ДОМОВЛЕНІСТТЮ СТОРІН.Просто ви я бачу раб чистий і вірите в рабство і вам не по зубах виконати закон на авою користь, тому і кишка тонка. Я це відпрактикував. За нещпконне звіоьнення є 172 кку, за примус щось робити поза посадовою інструкцією яку кпбмін щатверджує є сь.173 кку.у нас рай написаний в законах його лише реалізовувати треба )))
Так от, якщо фірма дійсно не тягне, і три рсоьи робе, то чому б програмісту ФОП не відкрити, не бути еікому должним, бути амбіційним і робити на себе.!? Якщо фірма не тягне лійсно по оплаті то її то і немає де взяти і дійсно програміст не може забирати лише собі. Але може домовитись за ті самі кошти менше працювати в офісі, що є зворотньо підвищеною зарплатою.
Якщо є пропозиція як заробити більше, можна подати пропозицію і письмово домовитись про розподіл пртросту. Все в руках чудопрограиіста, ЯКЩО КИШКА НЕ ТОНКА.))) Як же в цій державі вигідно бути роботодавцем при таких безпорадних рабах )))
Нагадую, за погодженням і домовленісттю з профспілкою відбувається встановлення тарифу. От на що погодились...то на себе і цькуйте. Якщо не можна більше фізично заробити - значить процес гіфно.
Без обід, коли пишу раб, це значить такий поки у вас рівень сприйняття самоповаги своїх прав.
Торіс, поняв я, заканчую.

Кот, Ваша дружина уволила слабеньких, не попався їй я або мої члени профспілки. Вона мабуть не знає багатоходоавочки і свої слабкі місця. Я голова двох профспілок, веду кку і цпку по нерадивим начальникам і захищаю сумлінно незаконно звільнених. Вони вже майже сиві ходять ті начальнички,  там тисячі грн за вимушені прогули. Нуну... завжди є баланс прав. Хай дружина вчить кку, інакше нарветься ...омобливо про створення невиносних умов , де завжди є докази мінімум дискримінації..ст.5-1кзппу
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Сволочь від 05 Жовтня 2020, 21:18:09
https://zib.com.ua/ua/144600-zapravlyati_mashinu_skrapleniy_gazom_stane_tak_samo_nevigidn.html
Навіть якщо вони так і зроблять, то швидше за все це буде тимчасово, тому що скраплений газ це відходи від нафтопереробки, і якщо водії перейдуть на бензин, буде надлишок і його потрібно буде кудисть дівати, тому доведеться опускати відпускну ціну на скраплений газ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

Цитата: Володимир від 06 Жовтня 2020, 09:15:10
Цитата: Сволочь від 05 Жовтня 2020, 21:18:09
https://zib.com.ua/ua/144600-zapravlyati_mashinu_skrapleniy_gazom_stane_tak_samo_nevigidn.html
Навіть якщо вони так і зроблять, то швидше за все це буде тимчасово, тому що скраплений газ це відходи від нафтопереробки, і якщо водії перейдуть на бензин, буде надлишок і його потрібно буде кудисть дівати, тому доведеться опускати відпускну ціну на скраплений газ.

Сколько Газа вырабатывают наши НПЗ, а сколько закупаем у РБ, и РФ?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Toris

Колись, за пізнього совка та раннього розвалу, з магістральних газопроводів зливали газовий конденсат. То хлопці заливали його в баки своїх автомобілів замість бензину і так їздили. Потім РФ почала осушувати газ і халява щезла. А з конденсату в РФ почали робити пропан з бутаном і продавати усім бажаючим.

Romka

Я в мотик заливав, що зливав з газового балону.  -_-
Не понавалюєш і він ще випарювався, але їздити по селу можна було.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенеНавіть якщо вони так і зроблять, то швидше за все це буде тимчасово, тому що скраплений газ це відходи від нафтопереробки, і якщо водії перейдуть на бензин, буде надлишок і його потрібно буде кудисть дівати, тому доведеться опускати відпускну ціну на скраплений газ.
Пропан же не только для заправки автомобилей. Будут его продавать как бытовой. Ну и часть автомобилей, все-равно продолжат на газу ездить. А вот новых желающих поставить ГБО не будет и число тех кто ездит на газу сейчас начнет сокращаться.
Но я думаю здравый смысл должен победить и за этот законопроект не проголосует большинство. Ну не может весь Парламент проголосовать в угоду одного олигарха.

ВКБ

І знову згадають за їзду на ННО воді )))) ну і електротяга, про перезаправляємі перехресно електролітом та перестановкою анодів катодів тобто про вічних акб казочки, і таку казочку колись таки втілять від великого бажання економної економіки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Сволочь від 06 Жовтня 2020, 17:51:27
Цитата: Володимир від 06 Жовтня 2020, 09:15:10
Цитата: Сволочь від 05 Жовтня 2020, 21:18:09
https://zib.com.ua/ua/144600-zapravlyati_mashinu_skrapleniy_gazom_stane_tak_samo_nevigidn.html
Навіть якщо вони так і зроблять, то швидше за все це буде тимчасово, тому що скраплений газ це відходи від нафтопереробки, і якщо водії перейдуть на бензин, буде надлишок і його потрібно буде кудисть дівати, тому доведеться опускати відпускну ціну на скраплений газ.

Сколько Газа вырабатывают наши НПЗ, а сколько закупаем у РБ, и РФ?
Так пишуть, що хочуть збільшити випуск власного бензину, відповідно більші будуть обсяги відходів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion